AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AndresBurget
    Bombay Esindaja
    • Jun 2009
    • 535

    #256
    Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

    Pakkumine neile, kes ei ole kunagi rahamängu erinevatel põhjustel mänginud: alates eilsest on võimalik mängida ka väga madalate blindidega, 0.25 / 0.25 No Limit Hold'em (või muud) rahamängu. Rake on 10 %, cap 3 eurot.

    Selleks, et algajad kohe suure stäki võimu ei tunneks, tegime sisseostu piirangud: minimaalne sisseost 25 eurot ja maksimaalne 50 eurot korraga ühe mängija kohta.

    Loodetavasti juba sellest/järgmisest nädalast on meil ka lisandumas muid eripakkumisi rahamängu mängijatele!

    PS! Eile juba esimene mäng käis ka, Dealer's Choice proovisid noored

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #257
      Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

      Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
      Pakkumine neile, kes ei ole kunagi rahamängu erinevatel põhjustel mänginud: alates eilsest on võimalik mängida ka väga madalate blindidega, 0.25 / 0.25 No Limit Hold'em (või muud) rahamängu. Rake on 10 %, cap 3 eurot.

      Selleks, et algajad kohe suure stäki võimu ei tunneks, tegime sisseostu piirangud: minimaalne sisseost 25 eurot ja maksimaalne 50 eurot korraga ühe mängija kohta.

      Loodetavasti juba sellest/järgmisest nädalast on meil ka lisandumas muid eripakkumisi rahamängu mängijatele!

      PS! Eile juba esimene mäng käis ka, Dealer's Choice proovisid noored
      kusjuures see on küll midagi ,mida tuleks jommis peaga mängima. hea oleks laristada ja teiseks pole miskid pedenitte sellises mängus või miskeid "playmastereid", kes igat käiku kommenteerivad.

      väga hea uudis ju

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #258
        Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

        Jagasin seda ka Toodzi discordis ja tegelt oleks see hea koht, kus võiks panna pundi kokku nii öelda "tavainimstest" ja mängima minna. Saaks hea sõbraliku pokkeriõhtu.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #259
          Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

          Burks (loodan, et ei solvu :D), kas selliseid asju ka oleks võimalik, et näiteks ajaks kümme inimest kokku ja tuleks mingi nädalavahetusel seda cashi mängima? Enamik oleks algajad. Ja lisaküsimusena, et kui oma punt mängib, siis kas näiteks võiks teha ka laivi (edastada Twitchis) ja nii teha Fox Denile reklaami?

          See praegu teoreetiline küsimus, sest uurin Toodzi discordis, et äkki oleks huvilisi. See oleks küll ainulaadne võimalus madalate limiitidega cashi toksida, ja nautida Fox Denis pokkerit.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #260
            Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Unustasin ka Fox Denist pildi lisada, mille Andres Burget saatis. Võlg tasutud nüüd.

            Comment

            • AndresBurget
              Bombay Esindaja
              • Jun 2009
              • 535

              #261
              Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Burks (loodan, et ei solvu :D), kas selliseid asju ka oleks võimalik, et näiteks ajaks kümme inimest kokku ja tuleks mingi nädalavahetusel seda cashi mängima? Enamik oleks algajad. Ja lisaküsimusena, et kui oma punt mängib, siis kas näiteks võiks teha ka laivi (edastada Twitchis) ja nii teha Fox Denile reklaami?

              See praegu teoreetiline küsimus, sest uurin Toodzi discordis, et äkki oleks huvilisi. See oleks küll ainulaadne võimalus madalate limiitidega cashi toksida, ja nautida Fox Denis pokkerit.
              Üldse ei solvu, see mu hüüdnimi terve elu olnud :D

              Saab - pange seltskond kokku, 8-max lauad ja tulge kohale. N/R/L on uksed avatud 18:00 kuni 04:00 ja P on 16:00 kuni 02:00

              Twitchi kohta ma uurin ja annan teada.

              Comment

              • AndresBurget
                Bombay Esindaja
                • Jun 2009
                • 535

                #262
                Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                Twitchi kohta veel ei ole vastust, aga ma ootan veel natuke aega. Ma usun, et võimalik ja kirjutan siia kui olemas info.

                Selle nädala turniirid
                Reede 18:30 - NLH, 70 eur buyin, 1000 GTD, 20 min tasemed, unlimited re-entry 8 taset ja 50 EUR topelt add-on. Algstäkk 20 000 punkti. Early bird lisastäkk +2000

                Laupäev 18:30 - NLH Deepstack Turbo, 100 eur buyin, 1500 GTD, 15 min tasemed, unlimited re-entry 8 taset. Algstäkk 50 000 punkti. Early bird lisastäkk +5000

                Pühapäev 16:30 - NLH Sunday Hold'em, 50 eur buyin, 750 GTD, 20 min tasemed, unlimited re-entry 8 taset. Algstäkk 15 000 punkti. Early bird lisastäkk +1500

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #263
                  Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                  Mis minimaalne mängijate arv üldse(küsin uudishimust,kuna ise elan nagunii tartus),et turna käima läheks,nüüd kus gtd tagasi toodud?. Mäletan kentsakaid asju räägiti,et ala oli 6(puusalt ütlen,vb oli 5,või 8) inimest chesteris ja öeldi,et no võime alustada,aga gtd läheb väiksemaks....

                  Comment

                  • AndresBurget
                    Bombay Esindaja
                    • Jun 2009
                    • 535

                    #264
                    Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                    Minimaalne, et algaks oleks 7 kuid saab otsustada ka vähemaga, ma olen teinud 4-ga ka alguse, sest inimesed kohale tulnud.
                    Garantii kehtib siiski vähemalt 7 erineva inimese osalusel, enne seda tavaline turniir. Praegused garantiid on kenasti toiminud ja eks me hoiame silma peal ja vajadusel muudame neid kas üht või teist pidi.

                    Igal juhul kuulan alati ära igasusguse tagasiside ja head ideed ei jää ka tasustamata :)

                    Comment

                    • AndresBurget
                      Bombay Esindaja
                      • Jun 2009
                      • 535

                      #265
                      Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                      Täna kell 16:30 - NLH Sunday Hold'em, 45+5 eur buy-in, 750 GTD, 20 min tasemed, unlimited re-entry 8 taset. Algstäkk 15 000 punkti. Early bird lisastäkk +1500 (ostes pileti enne turniiri algust kas Walleti kaudu või koha peal).

                      Comment

                      • AndresBurget
                        Bombay Esindaja
                        • Jun 2009
                        • 535

                        #266
                        Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                        Täna Fox Denis

                        Kell 18:30 (uksed kell 18:00) on 50 eurone Win the Button NLH turniir. 8 taset hiline registreerumine ja limiteerimata tagasiostud (re-entry) ning topeltpunkte andev add-on. Auhinnafondi garantii 1000 eurot.

                        Täna eripakkumisena: iga laua esimese jaotuse võitja saab auhinnaks terve algstäki. Kui pank jagatakse siis nii on ka selle auhinnaga. Tasub kohe alguseks kohal olla :)

                        UUENDATUD: see läks päris hästi peale - terve laud pani nupud sisse kohe esimene jaotus ja riveri kaart tõi Otile lisastäki.
                        Last edited by AndresBurget; 11.02.26, 12:22.

                        Comment

                        • AndresBurget
                          Bombay Esindaja
                          • Jun 2009
                          • 535

                          #267
                          Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Burks (loodan, et ei solvu :D), kas selliseid asju ka oleks võimalik, et näiteks ajaks kümme inimest kokku ja tuleks mingi nädalavahetusel seda cashi mängima? Enamik oleks algajad. Ja lisaküsimusena, et kui oma punt mängib, siis kas näiteks võiks teha ka laivi (edastada Twitchis) ja nii teha Fox Denile reklaami?

                          See praegu teoreetiline küsimus, sest uurin Toodzi discordis, et äkki oleks huvilisi. See oleks küll ainulaadne võimalus madalate limiitidega cashi toksida, ja nautida Fox Denis pokkerit.
                          Jep, lõpuks vastus olemas - saab. Tingimused jagan sulle otse, anna vaid teada millise kanali kaudu saan seda teha.

                          Comment

                          • AndresBurget
                            Bombay Esindaja
                            • Jun 2009
                            • 535

                            #268
                            Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                            Selle nädala turniirid

                            Neljapäev 18:30 - NLH, 50 eur buyin, 1000 GTD, 20 min tasemed, unlimited re-entry 8 taset ja 50 EUR topelt add-on. Algstäkk 20 000 punkti. Early bird lisastäkk +2000

                            Reede - privaat turniir, suletud

                            Laupäev 18:30 - NLH, 35 eur buyin, 20 min tasemed, unlimited re-entry 8 taset ja 50 EUR topelt add-on. Algstäkk 20 000 punkti. Early bird lisastäkk +2000

                            Pühapäev 16:30 - NLH Sunday Hold'em, 50 eur buyin, 750 GTD, 20 min tasemed, unlimited re-entry 8 taset. Algstäkk 15 000 punkti. Early bird lisastäkk +1500

                            20:00 - 5 Star turbo satelliit, 10 eur buyin, 200 GTD, 15 min tasemed, unlimited re-entry 6 taset. Algstäkk 5000 punkti. Topelt add-on 10 euro eest 10 000.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #269
                              Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                              Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                              Jep, lõpuks vastus olemas - saab. Tingimused jagan sulle otse, anna vaid teada millise kanali kaudu saan seda teha.
                              hetkel jääb see teema üldse ära. taaskord pole huvilisi. s.t. oleks, aga siis pean jälle näpp perses inimesi taga ajama. ei ole soovi hetkel ,sest kõik nagu tahaks, aga nii passiivsed, ja kui kommuuni juht ise "jälle ei viitsi", kellega oleks teinud, siis ma ise ka ei viitsi jebida. aga tean, et võimalus olemas.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #270
                                Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                                Ma ise soovitaks teha mingi rankingulaadse asja. Kas siis kuu, 2 kuu v 3 kuu kaupa.. Oleneb kuidas eelarvetega teil on.. Tekitab mingi kindla pundi, kes alati kohal, eks Guranteed ka soodustavad seda. Kui see kriitiline mass olemas...siis inimesed teavad, et seal toimub kindlalt mäng ja võib minna-tekitab usalduse.Et ei pea Vanalinna pealt mängijaid otsima:)
                                Freebuy asjade suhtes olen skeptiline.. Näiliselt ta toob nagu täismaja. Samas see klient ei tarbi ju midagi. ja ta ei mängi midagi ja ei too ka tuleviku klienti.. Freeroll ongi freeroll ja toob vastava kontingendi!

                                See umbes sama nagu kui avan kasiinolaua siis võiks alko olla tasuta. Paljud liituvad, aga muidu nad poleks never ühtki eurot sisse pannud. Mult viimane kord enam ei küsitud-meeldiv areng. Sest konkurendi juures nt ei küsita midagi

                                Comment

                                Working...