9. mail turniir Tartu kesklinnas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #46
    Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

    Algselt postitas tobi
    Suht huvitav oli... trashtalker kickis kahjuks mu poole peal välja oma Q8o all-iniga ja mu 10 paar vastu ei pidanud : )
    sama trashtalker kickis mind 76o välja. QQ ei pidanud vastu.
    5 koht.

    Comment

    • wedoit
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 458

      #47
      Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

      Algselt postitas variatsioon
      sama trashtalker kickis mind 76o välja. QQ ei pidanud vastu.
      5 koht.
      sama geoloog sumistas minu seti vastu alguses J2s masti riverisse kokku ja siis sumistas KK vastu veel J3s riverisse kolme olles enne igal tänaval veerand-stacki kaupa kolme paariga sisse sumistanud. juhhaidii! ;D

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #48
        Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

        oot, mingi lohh mängis any 2, kaart jooksis kuldselt ja siis kobises ka veel?


        rofl, tra ;D

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #49
          Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

          see on luckbox skill, vaevalt et väga käia viitsiks aga mingi baasõppe kahjuks ka ei tuleks

          Comment

          • tobi
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 149

            #50
            Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

            ma arvan, et ta oli rigged!
            Aga jah, hästi jooksis hetkedel, kui oli välja kukkumas.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #51
              Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

              Algselt postitas wedoit
              sama geoloog sumistas minu seti vastu alguses J2s masti riverisse kokku ja siis sumistas KK vastu veel J3s riverisse kolme olles enne igal tänaval veerand-stacki kaupa kolme paariga sisse sumistanud. juhhaidii! ;D
              sama tüüp tegi veel kolmanda koha omanikule 2 head beati. QT vs QQ preflop AI ja AJ vs KK Kxx flopis

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #52
                Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                Aga muidu oli väga solid place ja mõnus deep stack turna (Y)

                Comment

                • tobi
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 149

                  #53
                  Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                  Algselt postitas variatsioon
                  sama tüüp tegi veel kolmanda koha omanikule 2 head beati. QT vs QQ preflop AI ja AJ vs KK Kxx flopis
                  sick! kes võitis ja mitmendaks ta sai siis? .p

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #54
                    Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                    ma tahaks teada kellest jutt käib ;D

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #55
                      Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                      mina ei osalenud, niiet mina see ei olnud

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #56
                        Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                        Algselt postitas tobi
                        sick! kes võitis ja mitmendaks ta sai siis? .p
                        mai tea..
                        igatahes see luckbox oli HUis

                        Comment

                        • mihkel7
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 259

                          #57
                          Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                          Algselt postitas variatsioon
                          mai tea..
                          igatahes see luckbox oli HUis
                          HUs tehti 50:50 diil, cashi taoti hiljem põhimõtteliselt kella kaheni.

                          Comment

                          • Skyline
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 510

                            #58
                            Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                            Taolisi turniire plaanite veel korraldada lähiajal ?

                            Comment

                            • Mirx
                              Räme Fish
                              • Nov 2008
                              • 4

                              #59
                              Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                              Korraldame küll... Päev pole kindel veel aga järgmine nädal kindlasti... Arvatavasti neljap. on midagit jälle ja nv kah.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #60
                                Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                                Sergei says:
                                Stack'id olid: 20K mul, 60K stack leader mingi kutt ja 50K mu sõber.
                                Sergei says:
                                Siis 60K stack on button ja preflop tõstab.
                                Sergei says:
                                Mu sõber lampi re-raise, leader ALLIN, mu sõber CALL!
                                Sergei says:
                                Leader näitab QQ, sõber näitab QTs.
                                Sergei says:
                                Runner flush tuli.
                                Sergei says:
                                ;D
                                Sergei says:
                                Leader kohe stack loser.
                                Sergei says:
                                Järgmine käsi kõik fold.
                                Sergei says:
                                Ülejärgmine ma button ja mul AJs.
                                Sergei says:
                                Ma kohe push allin, ja stack loser call.
                                Sergei says:
                                Tal 10BB alles.
                                Sergei says:
                                Näitab KK.
                                Sergei says:
                                Irw.
                                Sergei says:
                                Flop: K63rainbow.
                                Sergei says:
                                Vend eluõnnelik.
                                Sergei says:
                                Turn: Q
                                Sergei says:
                                River: T
                                Raix. aktsiad tõusid! says:
                                ;D
                                Sergei says:
                                Vend lõi nii hullult rusikaga vastu lauda,e t jube.
                                Sergei says:
                                Kaks elu bad biiti.
                                Sergei says:
                                ;D
                                Raix. aktsiad tõusid! says:
                                irw
                                Raix. aktsiad tõusid! says:
                                ränk
                                Raix. aktsiad tõusid! says:
                                ;D

                                Comment

                                Working...