9. mail turniir Tartu kesklinnas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #16
    Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

    buy in just solid.. väiksemaid turnasi nagunii suht palju igal pool.

    Comment

    • mihkel7
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 259

      #17
      Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

      Algselt postitas variatsioon
      buy in just solid.. väiksemaid turnasi nagunii suht palju igal pool.
      ja hetkel võin öelda, et huvi turniiri vastu jätkub

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

        Kas eelreganute nimekiri/arv ka siia riputatakse?

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #19
          Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

          Kui mingit raha tekib, siis päris lahe paistab. Hea deep turna

          ja just märkasin variatsioonil seda dan M. tsitaati. Seda silent warriorit soovitan vaadata. sitaks hea film

          Comment

          • mihkel7
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 259

            #20
            Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

            Algselt postitas ranka
            Kas eelreganute nimekiri/arv ka siia riputatakse?
            Hetkel 6 kindlat tulijat ja 2 kõhklejat, niiet registreerige registreerige, usun, et 16 mängijat tuleb vähemasti kokku ära.

            Comment

            • Motorbreath
              Räme Fish
              • Feb 2009
              • 5

              #21
              Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

              Sihuke üritus oleks võind eelmine nv olla,oleksin kindlalt käpp olnud,see nv ple aega kahjuks,muidu mängiks kindlasti.Aga mis seal Wilde´s täpsemalt oli ???,olin ise ka kohal,kuid läksin natuke enne finaallauda minema.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #22
                Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                Algselt postitas jrgn hell
                Kui mingit raha tekib, siis päris lahe paistab. Hea deep turna

                ja just märkasin variatsioonil seda dan M. tsitaati. Seda silent warriorit soovitan vaadata. sitaks hea film
                Sa Tartu kolindu või ;D

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #23
                  Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Sa Tartu kolindu või ;D

                  eesti on siiski piisavalt väike

                  Comment

                  • Martinez
                    Räme Fish
                    • May 2009
                    • 3

                    #24
                    Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                    Räägi sellest cash'st ka juurde vähe, mis NL cash tuleb? 500 ei tahaks päris välja käia, aga tuleks vb isegi niisama cash'i taguma.

                    Comment

                    • mihkel7
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 259

                      #25
                      Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                      Algselt postitas Martinez
                      Räägi sellest cash'st ka juurde vähe, mis NL cash tuleb? 500 ei tahaks päris välja käia, aga tuleks vb isegi niisama cash'i taguma.
                      cashi suuruse lepitakse kohapeal kokku, vastavalt huvile. Ilmselt saad 1/2 blindedega ka mängida.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #26
                        Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                        palju osalejaid on juba?

                        Comment

                        • mihkel7
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 259

                          #27
                          Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                          Algselt postitas variatsioon
                          palju osalejaid on juba?
                          Homme õhtuks saan täpse arvu öelda.

                          Comment

                          • Skyline
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 510

                            #28
                            Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                            Buyin käib natuke üle jõu, kuid cashi tuleks küll taguma kui võimalik.

                            Comment

                            • Naxer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 345

                              #29
                              Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                              Buyin on paras...võiks ehk ka 1k olla, kuid siis tõesti ehk tuleks liialt vähe huvilisi. Olen ka vast käpp, kuna selajal ilmselt Tartus. Alternatiiv olnuks mängida Tln-s 1k€ buyiniga turnat olys, kuid see käib tiba üle jõu ja ei näe pointi kui seda mulle kinni ei maxta. Ka cash saab vast lõbus olema-hea soojendus öösisele oly cashile.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #30
                                Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                                sul jah raha on ;D ;D ;D

                                aga kuuldatavasti täna toimuv warm-up 200+50 rebuy event müüdi välja :P, aga ei tea mitu osalejat

                                Comment

                                Working...