9. mail turniir Tartu kesklinnas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mihkel7
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 259

    #1

    9. mail turniir Tartu kesklinnas

    Turniir toimub Tartu kesklinnas, kus mängimiseks on 3 päris pokkerilauda, kohapeal pakutakse süüa ja laias valikus jooke (seoses sellega ärge oma jooke-sööke kaasa võtke ja vanust peaks 18 olema). Turniirilt väljakukkunud saavad jätkate cashi mängides (blinded ja mäng(ud) kokkuleppel).

    Algus: 9. Mai (laupäev) kell 12.00, tunni aja jooksul avatud late registration
    Mäng: NL hold’em
    Osavõtumaks: 500+50
    Blindi leveli pikkus: 30 min

    Osavõtjate arv on piiratud, seega registreerige end varakult järgmistel võimalikel viisidel:
    1. Saatke mail kaaaarel@gmail.com
    2. Helistage 5206657 (Kaarel)
  • wedoit
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 458

    #2
    Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

    kus? mis struktuur? kas koht on teie enda oma? (olen osalenud sellisel turniiril kus a'la pandi koht kinni kell 12 ja siis öeldi bubble mängus, et nüüd paneme kõik allin ja lähme koju ära) :D

    Comment

    • mihkel7
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 259

      #3
      Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

      Algselt postitas wedoit
      kus? mis struktuur? kas koht on teie enda oma? (olen osalenud sellisel turniiril kus a'la pandi koht kinni kell 12 ja siis öeldi bubble mängus, et nüüd paneme kõik allin ja lähme koju ära) :D
      Kui mõtled Wilde oma, siis olin ka ise viimase 4 seas kui nii juhtus. See oli jh nõme..
      Koht on enda oma (Raatuse tn., kui oled kindel tulija ütleme asukoha sulle personaalselt), kohta enne turna lõppu ei panda never ever enne kinni ja cashi´võite ka minu pärast hommikuni taguda kui mängijaid piisavalt palju.

      Struktuur
      Leveli pikkus: 30 min
      Algstäkk: 10 000
      Levelid:
      25/50
      50100
      75/150
      100/200
      150/300
      200/400
      300/600
      jne.

      Comment

      • wedoit
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 458

        #4
        Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

        see wilde jah, suht rigged oli.

        aga see struktuur. noh, see on veitsa deep või nii ju. nii lahmitakse mingi 12 tundi seal ju vähemalt :-\

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

          im in

          Comment

          • doublemint65
            Grinder
            • Oct 2008
            • 695

            #6
            Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

            Mitu osalejat ja mitu moneykohta?

            Comment

            • mihkel7
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 259

              #7
              Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

              Algselt postitas doublemint65
              Mitu osalejat ja mitu moneykohta?
              Osalejate täpset arvu on raske ette öelda, ilmselt 12-17, need kolm lauda on põhimõttelised 9 mängija omad, aga eriti üle 20 mängija ei võtaks hea meelega.

              Täpne väljamaksete struktuur selgub turniiri alguses, kuid ilmselt teeme järgnevalt
              kuni 12 mängijat- 3 paremat
              13-17 mängijat- 4 paremat
              18-20 mängijat- 5 paremat

              Rõhutan, et väikesed muudatused võivad selles struktuuris ette tulla.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                anted võiks ka sees olla.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                  Kahjuks osavõtumaks käib mul selgelt üle jõu, muidu ehk isegi kaaluks osalemist.

                  Comment

                  • mihkel7
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 259

                    #10
                    Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                    Algselt postitas wedoit
                    see wilde jah, suht rigged oli.

                    aga see struktuur. noh, see on veitsa deep või nii ju. nii lahmitakse mingi 12 tundi seal ju vähemalt :-\
                    Kõik oleneb ka palju mängijaid on, idee järgi üritame sättida nii, et umbes 8-10 tunniga ikka headsupi jõutakse. Kõik oleneb ka kui palju mängijad lammutama hakkavad. Üle 12 tunni mängu läheks vähe ebainimlikuks tõesti. See eest saab kohapeal oma kõhtu täita söögi ja kesvamärjukesega, niiet vaevalt, et igavaks läheb.
                    Lõplikult kinnitame struktuuri enne turniiri algust, üritades teha kompromissi normaalsest mängust ja sellest, et blinded liiga turja ei hüppaks kohe ja vähe mänguruumi ka oleks.

                    Comment

                    • your_naked_mom
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 212

                      #11
                      Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                      andke teada, kui cash hakkab

                      Comment

                      • Friiko
                        Jube Noob
                        • Feb 2009
                        • 158

                        #12
                        Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                        Kümnesed lauad ehk 30 inimest max?
                        Mitu kohta veel vaba on?

                        Comment

                        • mihkel7
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 259

                          #13
                          Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                          Algselt postitas Friiko
                          Kümnesed lauad ehk 30 inimest max?
                          Mitu kohta veel vaba on?
                          kuigi lauad on 9 inimese omad, siis mängijaid me eriti üle 20 ei tahaks võtta, siis 1 lauas 6-7 mängijat.
                          Hetkel vabu kohti on, kui tahad tulla, palun registreeri end.

                          Comment

                          • mihkel7
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 259

                            #14
                            Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                            Algselt postitas your_naked_mom
                            andke teada, kui cash hakkab
                            Saada palun PM-iga oma kontaktid, saame individuaalselt sulle teatada

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: 9. mail turniir Tartu kesklinnas

                              idee on kuldne.
                              kahjuks buyin on suur, sellesmõttes et arvatavasti tuleb vähe osalejaid.
                              Aga mingi 300+30 oleks nuts

                              Comment

                              Working...