OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #61
    Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    LOL

    Laekus just infot, et Tonybeti uksed hetkel kinni ja avatakse alles teisipäeval. Pidu läks pikaks w? :)
    Selliste tibidega, why not?

    Comment

    • pafka666
      IP Olümspi
      • Jul 2009
      • 429

      #62
      Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

      roffle@ "viljakas blondiin". "‎..sinusuguse juhmardi jaoks kes pokkerist midagi ei jaga pole see jah ehk midagi aga minu jaoks oli see tähtis!" (tsitaat neiu FB seinalt).
      Eks väliselt tundus üritus pisut lahja aga need kes kohale läksid tundsid ennast tõenäoliselt väga hästi... ega muidu poleks Henri 500 euri eest rebuy teinud..

      Comment

      • Maheaatom
        Grinder
        • Oct 2008
        • 958

        #63
        Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        LOL

        Laekus just infot, et Tonybeti uksed hetkel kinni ja avatakse alles teisipäeval. Pidu läks pikaks w? :)
        Nüüd on Tonybeti betting-shop igatahes avatud ning jääb seda kuni pühapäevani. Esmaspäeval suletud. Ning alates teisipäevast iga päev. Astuge läbi!

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #64
          Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

          Kokkuvõttes tuli välja üks alla keskmise promoüritus ja tundub, et 1:1 viik oli juba scripti sisse kirjutatud.

          Comment

          • Matu
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 284

            #65
            Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

            kust kaudu neiu fb k2tte said

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #66
              Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

              Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
              roffle@ "viljakas blondiin". "‎..sinusuguse juhmardi jaoks kes pokkerist midagi ei jaga pole see jah ehk midagi aga minu jaoks oli see tähtis!" (tsitaat neiu FB seinalt).
              E
              see oli naljakas!!!!11
              see neiu oli terve HU laua kõrval ja pingsalt jälgis, HU oli mingi 20min käinud ja müürsepp võitis mingi flipi, siis neiu kiljus, "OHHOHH UHUH HEADS UP VÄ??"
              Last edited by Poke; 17.08.12, 14:51.

              Comment

              • pafka666
                IP Olümspi
                • Jul 2009
                • 429

                #67
                Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                Algselt postitas Matu Vaata postitust
                kust kaudu neiu fb k2tte said
                eks ma teda natuke tean varasemast ajast ka..

                Comment

                • pafka666
                  IP Olümspi
                  • Jul 2009
                  • 429

                  #68
                  Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #69
                    Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                    Algselt postitas Matu Vaata postitust
                    kust kaudu neiu fb k2tte said
                    http://www.foorum69.org/ vms.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #70
                      Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                      Ülekannet saab uuesti näha @ http://www.ustream.tv/recorded/24749265

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #71
                        Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                        Tra, kuidas keegi sellist laggist stuffi saab üldse vaadata, või on see mu neti viga?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #72
                          Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                          Väike lag sees, aga normaalse netiga saab aru mis toimub. Obv et Starsi teleülekannetele vastu ei saa, aga noo...asi seegi :D

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #73
                            Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                            Tra, kuidas keegi sellist laggist stuffi saab üldse vaadata, või on see mu neti viga?
                            Selle 1fps pildi pärast ei vaadanud ise ka! Netti siin küll süüdistada ei saa.

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #74
                              Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Selle 1fps pildi pärast ei vaadanud ise ka! Netti siin küll süüdistada ei saa.
                              eks uus asi jne, ega nad selle eest mingit erilist raha ju ei saa, ning korralikud kaamerad ja streamimis tehnika on ime kallis, eks nad vaikselt arenevad ja timmivad oma tehnikat.

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #75
                                Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Selle 1fps pildi pärast ei vaadanud ise ka! Netti siin küll süüdistada ei saa.
                                Selge. Usun siis sind!

                                Comment

                                Working...