OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

    Täna avatakse Mustamäel Tonybeti nimeline kihlvekontor ja seda on tulnud avama Tony G. isiklikult. Lisaks toimub omalaadne kahest osast koosnev võistlus, mis koosneb korvpallist ja pokkeriturniirist.

    Korvpallis on Tony G. vastamisi Eesti kõigi aegade parima korvpalluri Martin Müürsepaga, võisteldakse kolmepunktivisetes. Sellele järgneb pokkeriturniir kohvikus Wabadus, kus mehed pistavad rinda kaardilauas.

    Väidetavalt on sõlmitud ka kihlvedu, et juhul kui üks meestest peaks kaotama mõlemad mängud, siis tuleb tal joosta üle Vabaduse väljaku aluspükste väel. Selles mängus on kindel favoriit Martin Müürsepp, sest teadupärast on pokkeris õnne rohkem kui korvpallis.

    Lõpetuseks toimub eriline 6-max SNG, mille auhinnafond on €1500 ja sinna on kutsutud Eesti kõige aegade enim võitnud pokkerimängijad: Imre Leibold, Henri Käsper, Raigo «hotcocacola» Aasmaa ja Marek Kolk. Loomulikult ei puudu turniirilt Martin Müürsepp ja Tony G.

    Turniirist toome teieni veebilehe www.eestipokker.com vahendusel Live laua, mille leiab aadressil: http://www.pokkeriprod.com/2012/08/1...rtin-muursepp/. Ülekanne on 15 minutilise viivitusega.
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #2
    Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

    Ülikõva! Tony G pidi päris hea olema 3 visetes, nii et tuleb suht tasavägine ma usun.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #3
      Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

      see ps big game kolmeste brag võis vabalt semi-bluff olla.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne



        Ka esmane pilt olemas, turniirini on aega aga juba näeb lauda, kui testitakse :)

        E: pandi kinni :(

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

          mürka sai kolmestega põske.....

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            mürka sai kolmestega põske.....
            skoor ka teada?

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #7
              Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

              Paistab ,et mürka hakkab alukate väel jooksma :D Hop Hop on your bike Mürka.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne



                Pilt ka juba olemas. Veel on mänguni aega aga seadke end vaikselt valmis!

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #9
                  Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                  mäng käib juba, esimene level läbi

                  Comment

                  • kala luu
                    Julm Donk
                    • Feb 2011
                    • 27

                    #10
                    Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                    Mürka võitis pokkeris ja tony korvpallis? tundub uskumatu aga tõsi :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                      Suht üllatavalt kesised tulemused. Eeldasin 500+ pealist vaatajate arvu aga kõigest 230-250 on keskmine.

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #12
                        Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                        tony g throwis :D

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #13
                          Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                          kolmeste viskamise videot tahaks näha

                          Comment

                          • Ecuador13
                            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                            • Aug 2009
                            • 730

                            #14
                            Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Suht üllatavalt kesised tulemused. Eeldasin 500+ pealist vaatajate arvu aga kõigest 230-250 on keskmine.
                            ilmselt see tuleneb streami kehvast kvaliteedist, ise andsin alla kui paar korda oli juba crashinud..

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #15
                              Re: OTSEÜLEKANNE: Tony G. vs Martin Müürsepa telelaua otseülekanne

                              Mai tea..mul ei crashinud küll, vahepeal tõmbas pildi ikka vähe aeglaseks, aga muidu talutav.

                              Comment

                              Working...