Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.
Nii micromillions siis läbi ja läbi ka too väike bet ühega mida enne mainisin(võitsin kuna tal üks nõue betis polnud täidetud).
Kui scoopi 2 nädala jooksul tuli miinust 170 dollarit, peale seda 2 nädalat lisaks 60 dollarit, siis nüüd selle beti ja MM käigus suutsin kaotada veel mõnevõrra rohkem kui 120 dollarit. Nii nagu eelmises postis mainisin siis sel samal päeval hakkasin ka cashi edasi innukalt laskma, hävisin läbi biitide ja muu (selle hävingu ajal oli ees barjäär ning ma ei suutnud oma handhistoreyd läbi vaadata) Viimased 2 päeva jooksul tuli aga paar kuuma sessiooni ja jõudsin pluss poolele ning peale MM Me põrumist kargasin 888s NL20 maniakaalsuse näol oma tilti peletama, seis tuli rahuldav +1.5bi. Täna tegin veel ühe sessiooni nl20 ning hakkas samasugune minu mängu kimbutamine vastaste poolt nagu eelmisel kuul, kui ühe shoti võtsin. Ei ole seal regular playerid kaugeltki nii konservatiivsed nagu seda on nl10 omad, küll on iga käsi 3betimine, ise neile aga ei foldita, Flopis paistavad ka nagu valmis alati stackide peale mängima, iga hand kus osaletakse on iga tänav bet ja bet. Olen suures kimbatuses püüdnud vastupanu osutada kuid lõpuks ikka maha pannud. Homme enne sessi vaatan kõik üle ka ja püüan postitada, seniks aga kes hiljuti samas micros limiite vahetanud, kas on tõesti see vahe nagu öö ja päev või oli mul lihtsalt halb periood kus kõigil alati oli midagi.
Nii micromillions siis läbi ja läbi ka too väike bet ühega mida enne mainisin(võitsin kuna tal üks nõue betis polnud täidetud).
Kui scoopi 2 nädala jooksul tuli miinust 170 dollarit, peale seda 2 nädalat lisaks 60 dollarit, siis nüüd selle beti ja MM käigus suutsin kaotada veel mõnevõrra rohkem kui 120 dollarit. Nii nagu eelmises postis mainisin siis sel samal päeval hakkasin ka cashi edasi innukalt laskma, hävisin läbi biitide ja muu (selle hävingu ajal oli ees barjäär ning ma ei suutnud oma handhistoreyd läbi vaadata) Viimased 2 päeva jooksul tuli aga paar kuuma sessiooni ja jõudsin pluss poolele ning peale MM Me põrumist kargasin 888s NL20 maniakaalsuse näol oma tilti peletama, seis tuli rahuldav +1.5bi. Täna tegin veel ühe sessiooni nl20 ning hakkas samasugune minu mängu kimbutamine vastaste poolt nagu eelmisel kuul, kui ühe shoti võtsin. Ei ole seal regular playerid kaugeltki nii konservatiivsed nagu seda on nl10 omad, küll on iga käsi 3betimine, ise neile aga ei foldita, Flopis paistavad ka nagu valmis alati stackide peale mängima, iga hand kus osaletakse on iga tänav bet ja bet. Olen suures kimbatuses püüdnud vastupanu osutada kuid lõpuks ikka maha pannud. Homme enne sessi vaatan kõik üle ka ja püüan postitada, seniks aga kes hiljuti samas micros limiite vahetanud, kas on tõesti see vahe nagu öö ja päev või oli mul lihtsalt halb periood kus kõigil alati oli midagi.
, A
, 4

Comment