[20NL FR] WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #16
    Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

    Nii micromillions siis läbi ja läbi ka too väike bet ühega mida enne mainisin(võitsin kuna tal üks nõue betis polnud täidetud).
    Kui scoopi 2 nädala jooksul tuli miinust 170 dollarit, peale seda 2 nädalat lisaks 60 dollarit, siis nüüd selle beti ja MM käigus suutsin kaotada veel mõnevõrra rohkem kui 120 dollarit. Nii nagu eelmises postis mainisin siis sel samal päeval hakkasin ka cashi edasi innukalt laskma, hävisin läbi biitide ja muu (selle hävingu ajal oli ees barjäär ning ma ei suutnud oma handhistoreyd läbi vaadata) Viimased 2 päeva jooksul tuli aga paar kuuma sessiooni ja jõudsin pluss poolele ning peale MM Me põrumist kargasin 888s NL20 maniakaalsuse näol oma tilti peletama, seis tuli rahuldav +1.5bi. Täna tegin veel ühe sessiooni nl20 ning hakkas samasugune minu mängu kimbutamine vastaste poolt nagu eelmisel kuul, kui ühe shoti võtsin. Ei ole seal regular playerid kaugeltki nii konservatiivsed nagu seda on nl10 omad, küll on iga käsi 3betimine, ise neile aga ei foldita, Flopis paistavad ka nagu valmis alati stackide peale mängima, iga hand kus osaletakse on iga tänav bet ja bet. Olen suures kimbatuses püüdnud vastupanu osutada kuid lõpuks ikka maha pannud. Homme enne sessi vaatan kõik üle ka ja püüan postitada, seniks aga kes hiljuti samas micros limiite vahetanud, kas on tõesti see vahe nagu öö ja päev või oli mul lihtsalt halb periood kus kõigil alati oli midagi.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #17
      Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

      NL20 on kindlasti kõvasti agressiivsem kui NL10 aga nad kasutavad seda tihti läbimõtlematta =)
      Aga kui sind palju 3betitakse, hakka light4bettima, sellele küll folditakse ja tugevate kätega flattima, see võtab neil hoo maha.

      Comment

      • Makuz
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 214

        #18
        Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

        Minule küll ei tundunud, et nl20 ja nl10 taseme vahe oleks suur. Lasin nl20 pmst samamoodi nagu nl10t ja winrate oli samasugune nagu nl10.
        nl20s 10bb/100 ja 21/16
        nl10s 9.8bb/100 ja 20/16
        Last edited by Makuz; 24.07.12, 10:18.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #19
          Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

          hea winrate NL20 kohta! Palju sul sample on ja mis toas grindid?

          Comment

          • Makuz
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 214

            #20
            Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

            sample on 38k hande, kuigi eelmise aasta lõpus kadusid mul kõik handid ära ja seal oli ka vähemalt 40k hande nl20 kohta. lasen 888s. üks põhjus miks winrate hea on muidugi see ka, et alati kui mängisin, siis mixisin nl10-nl30 ja seega istusin alati pmst parimates laudades ja tänu sellele nl10-nl30 on kõikides limiitides pmst 10bb/100
            //ty pikk, edu tarvis
            WowAwiAA, võid ühendust võtta PMi kaudu handide osas
            Last edited by Makuz; 24.07.12, 12:45.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #21
              Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

              superlux ja edu sulle 50-s!

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #22
                Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                Ega ei leidnudki väga suuri käsi, peamiselt olid standardsed kohad kus mul on kätt, aga mitte stackide peale mängimiseks. Ühe lolli käe ehk viskan siiski siia kui juba eile nii öeldud sai
                Vastane 20/17/5 turn cbet 60/ WTSD 16/ river agg% 18 / 942 hands, raise f cbet kui ei eksi oli 17. Paljud statid mis hudis, ei oska ma hiljem Hem-s endas leida. Viimane stat hudis pole ja tegelikult ka ei tea selle täpset tähendust, kui see pole just sama mis agg freq. Minu mõte: Kuna varasem nähtu on näidanud, et kes flop cbeti raiseda armastavad, turn checkitakse IP mängides nii tihti järele ning kuna ma kohe flop ära stackides sellises khas end kunagi eest ei leia, siis callisin ta raise.

                Pacific No-Limit Hold'em, $0.20 BB (9 handed) - Pacific Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                Button ($20.80)
                SB ($24)
                BB ($48.25)
                UTG ($22.33)
                UTG+1 ($20.40)
                MP1 ($9.98)
                MP2 ($17.68)
                Hero (MP3) ($22.24)
                CO ($21.96)

                Preflop: Hero is MP3 with A, A
                4 folds, Hero bets $0.80, 1 fold, Button calls $0.80, 2 folds

                Flop: ($1.90) Q, 7, 4 (2 players)
                Hero bets $1.40, Button raises $4.20, Hero calls $2.80

                Turn: ($10.30) 7 (2 players)
                Hero checks, Button bets $4.75, Hero calls $4.75

                River: ($19.80) K (2 players)
                Hero checks, Button bets $11.05 (All-In), Hero folds

                Total pot: $19.80

                Results:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Just enamvähem sellised kohad keerukaks ongi jäänud, lisaks see et kui flop cbetitakse ja tuleb mingi highcard pannakse anytime edasi ning mina pean oma flop olnud top paari vms foldima. Kas ehk peaks hakkama ise TP hoides vastaste cbete raisema jne? Jätkan siis ka turn agressiooni? Ühesõnaga minu enda jaoks praegu veel alles kõik nii laiali, et ei saa end selgelt väljendatud ja ei saagi midagi oodata. Asun kohe tänase piskukese sessi kallale ja vaatab mis siis sealt tuleb.

                EDIT// traffic ikka üli sitt, laudu valida ei saa, kõik on aind regulare täis olemasolevad.
                EDIT2// Lõin lauad kinni, ei jaksanud iga faktor mängus ja kõrval ajas tilti. Üldse ei taba, alla ei anta, tabad momentaalne fold või kui ei ole piisavalt et stackida, siis onvastas äsja ellutärganud kivi, kes aind chipe pillub iga tänav. lauad jooksevad poolikuks, terve aja midagi ei toimu vahi lakke ( 8 laua piir ) Siis tuleb 1 suur käsi ja momendilt on igal pool mujal sama suur action, juhe koos betid ees kuumarabandus peal ja boom Tilt.
                Last edited by WowAwiAA; 24.07.12, 21:09.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #23
                  Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                  ma turni c/r allinni ilmselt. ta riveri aggro on suht pisike ehk ta ei barrelda oma missed FD enam riveris.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #24
                    Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                    Nonii, Juuli kuu vajusin pokkerilainelt kõrvale, seda nii absoluutselt olematu volüümi, kui mängulise poole pealt see, et mängu ajal 0 konsentratsiooniga lihtsalt ajaviiteks umbropsu mängitud. Ning halvim asja juures, kuna mängitud sai nl10-nl30, igatahes lisan graafiku ära ja nüüd tänasel päeval püüan taas mängu juurde liikuda.


                    EDIT// Sess piirdus 100 käega, 4 suurt kätt, 2x kui a la 50-60 bb pealt ouflopati mu QQ ja AA, siis Kui mul AA ja flopis AK mastitõmme monosuit flopil ja siis kirsiks tordil :

                    Pacific No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Pacific Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    Hero (MP2) ($10)
                    MP3 ($5.91)
                    CO ($5)
                    Button ($1.26)
                    SB ($14.43)
                    BB ($13.63)
                    UTG ($15.52)
                    UTG+1 ($18.95)
                    MP1 ($2)

                    Preflop: Hero is MP2 with 3, 3
                    UTG calls $0.10, UTG+1 bets $0.45, 1 fold, Hero calls $0.45, MP3 calls $0.45, CO calls $0.45, Button calls $0.45, SB calls $0.40, 1 fold, UTG calls $0.35

                    Flop: ($3.25) A, A, 3 (7 players)
                    SB checks, UTG checks, UTG+1 checks, Hero bets $1.62, 2 folds, Button calls $0.81 (All-In), 2 folds, UTG+1 calls $1.62

                    Turn: ($7.30) 8 (3 players, 1 all-in)
                    UTG+1 bets $1, Hero raises $3.96, UTG+1 calls $2.96

                    River: ($15.22) 9 (3 players, 1 all-in)
                    UTG+1 bets $6.46, Hero calls $3.97 (All-In)

                    Total pot: $23.16

                    Results:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Esimesed miinuskäed nl20, viimane nl10 graphi ei vaata :D ning NL20 enam ei torgi.
                    Last edited by WowAwiAA; 03.08.12, 19:49.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #25
                      Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                      Endiselt sama sitasti, vahepeal torgin oma 10 bi-se rolliga suht solid. varsti busto .

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #26
                        Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                        8tablemine on ilmselgelt mul üle jõu käiv multytasking...

                        Pacific No-Limit Hold'em, $0.20 BB (8 handed) - Pacific Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        SB ($28.90)
                        Hero (BB) ($20)
                        UTG ($22.29)
                        UTG+1 ($20.72)
                        MP1 ($13.02)
                        MP2 ($21.88)
                        CO ($17.41)
                        Button ($20)

                        Preflop: Hero is BB with 6, A
                        3 folds, MP2 bets $0.52, CO calls $0.52, Button calls $0.52, SB calls $0.42, Hero calls $0.32

                        Flop: ($2.60) 6, A, 5 (5 players)
                        SB checks, Hero bets $1.95, MP2 calls $1.95, CO calls $1.95, 2 folds

                        Turn: ($8.45) 6 (3 players)
                        Hero checks, MP2 checks, CO checks

                        River: ($8.45) 3 (3 players)
                        Hero checks, MP2 checks, CO checks

                        Total pot: $8.45

                        Results:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #27
                          Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                          Vastane 14/11 Kuna ma endiselt ei leia hemist üles täpselt samu state mis hudis siis ei oska muud infot anda. Igatahes jah arvasin et paneb maha selle käe. Obv micro regsid mängivad ka kuda jumal juhatab, millest ma muidugi peaks olema mmu ilma aru saanud.

                          Pacific No-Limit Hold'em, $0.20 BB (8 handed) - Pacific Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          SB ($27.20)
                          BB ($34.67)
                          UTG ($18.19)
                          UTG+1 ($21.20)
                          MP1 ($23.26)
                          MP2 ($23.81)
                          CO ($31.66)
                          Hero (Button) ($20)

                          Preflop: Hero is Button with K, A
                          1 fold, UTG+1 bets $0.60, MP1 calls $0.60, 2 folds, Hero raises $2.70, 3 folds, MP1 calls $2.10

                          Flop: ($6.30) 4, 9, 9 (2 players)
                          MP1 checks, Hero bets $3.15, MP1 calls $3.15

                          Turn: ($12.60) 6 (2 players)
                          MP1 checks, Hero bets $14.15 (All-In), MP1 calls $14.15

                          River: ($40.90) 10 (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: $40.90

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #28
                            Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                            Turni shove on kole

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #29
                              Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                              sellise safe turniga ja meeleheitlikku shovega on su käsi pmts faced up,ei paneks mina ka seal TT-QQ maha

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #30
                                Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                                Nonii, kuna nl20 ma veel mugavdunud ei ole ning ka ühe kohaliku mängija HH importimine endale jäi mul segaseks ja selle kohta veel uurin, siis pean ikkagi aktiivsemalt püüdma asju üle vaadata ja ka siia postitada. Praegu postitan oma viimase kätenatukesest mõned ning kui mängukõrvalt õhtul aega uurin ka vanemaid käsi nl20st. Nüüd kui eelmise kuu lõpp natuke surkima seal hakkasin siis praeguseks 8k käsi on seal läbi mängitud, kõrval on olnud ka nl10 ja 30 lauad, kuid 30ga tegin lõpu praegu rolli napib ju. Igatahes, käed järgmised....

                                Vastane 23/15/ flop agg% 33
                                Pacific No-Limit Hold'em, $0.20 BB (8 handed) - Pacific Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                MP1 ($20.64)
                                MP2 ($30.79)
                                CO ($15.80)
                                Button ($33.22)
                                SB ($51.04)
                                BB ($26.78)
                                UTG ($11.31)
                                Hero (UTG+1) ($20.30)

                                Preflop: Hero is UTG+1 with K, K
                                1 fold, Hero bets $0.80, 1 fold, MP2 raises $2.40, 4 folds, Hero raises $4.20, MP2 calls $2.60

                                Flop: ($10.30) 4, A, 2 (2 players)
                                Hero bets $4, MP2 raises $8, Hero folds

                                Total pot: $18.30

                                Results:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                einar - 19/15 1.2k hands
                                cash996 - 14/9 81 hands
                                drcocolino - 16/14/sqz 15 473 hands
                                pandaburger - 19/12 40 hands


                                Pacific No-Limit Hold'em, $0.20 BB (7 handed) - Pacific Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                Button ($20)
                                SB ($35.98)
                                Hero (BB) ($20.89)
                                UTG ($20)
                                MP1 ($22.13)
                                MP2 ($17)
                                CO ($8.78)

                                Preflop: Hero is BB with 7, J
                                1 fold, MP1 bets $0.60, MP2 calls $0.60, 1 fold, Button raises $2.40, SB calls $2.30, Hero raises $7.80, 2 folds, Button raises $17.60 (All-In), 2 folds

                                Total pot: $19.60

                                Results:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Kuna käsi vaatan ikkagi alles peale sessiooni, siis ei saa neid õigeid state kätte, mille leiad ma hudis, A la action vs 4bet, flopi raised/foldid mis iganes, bet IP tänaval jne jne, kas olen loll v neid mujal Hemis polegi leida playeri kohta?

                                Comment

                                Working...