[20NL FR] WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #1

    [20NL FR] WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

    Tere, selle kuu alguses hakkasin uuesti blogiposte tegema, kuid näha on ilmselge ebaaktiivsus, seega avan päeviku. Järgnevalt minu eelmise pokkeripäeviku ja blogi linkid:
    http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php/2093-WowAwiAA
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...nevat-stoorit)
    Neis on toodud välja ka minu pokkeri üldine lookene.
    Siia püüan ma ümber asuda sellepärast, et rohkem olen käte postitaja, kui graafikute ja muidu möla - põhjuseks vist kuna jään tihti peale kimpu. Kuna aga progressi ennast ka üles märgin, siis pole puhtalt strat foorumis ka mõtet passida.

    Viimasest blogi postist jäi lahtiseks selline käsi:

    Vastane 11/4/2.2/call open 7/donkbet 33(3), 3bet 0 ning 310 hands - Minu mõte asja juures "Mul on set"

    MP1 ($4.09)
    MP2 ($1.81)
    Hero (MP3) ($12.11)
    CO ($7.82)
    Button ($10.45)
    SB ($11.06)
    BB ($24.04)
    UTG ($10.16)
    UTG+1 ($6.95)

    Preflop: Hero is MP3 with 9s, 9d
    3 folds, MP2 calls $0.10, Hero bets $0.50, CO calls $0.50, 1 fold, SB calls $0.45, 1 fold, MP2 calls $0.40

    Flop: ($2.10) 10c, 6h, 9c (4 players)
    SB bets $10.56 (All-In), 1 fold, Hero calls $10.56, 1 fold

    Turn: ($23.22) 3d (2 players, 1 all-in)

    River: ($23.22) 5d (2 players, 1 all-in)

    Nüüd viimastest sessidest mõned käed: Vastane 19/12/2.8/river af 2/donk bet 60(2)

    Pacific No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Pacific Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP3 ($18.55)
    Hero (CO) ($10.15)
    Button ($3.41)
    SB ($10)
    BB ($11.07)
    UTG ($1.30)
    UTG+1 ($5.78)
    MP1 ($19.20)
    MP2 ($10.49)

    Preflop: Hero is CO with 10, J
    2 folds, MP1 bets $0.20, MP2 calls $0.20, 1 fold, Hero calls $0.20, 2 folds, BB calls $0.10

    Flop: ($0.85) 9, 10, 8 (4 players)
    BB bets $0.63, 2 folds, Hero calls $0.63

    Turn: ($2.11) 10 (2 players)
    BB bets $1.58, Hero calls $1.58

    River: ($5.27) K (2 players)
    BB bets $3.95, Hero?

    Vastane 33/7/3 limp vs raise - call 66, turn c-r 5.5 100 hands minu mõte - donkbet fishilt tihti draw - seega peab betima, fd ta siin ei pushi, pushib made str8, paar ja gutshot ja ässaga bet-call peab hea olema.

    Pacific No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Pacific Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($7.20)
    MP2 ($13.87)
    Hero (CO) ($11.72)
    Button ($10.70)
    SB ($2)
    BB ($16.73)
    UTG ($13.44)
    UTG+1 ($11.92)

    Preflop: Hero is CO with A, K
    2 folds, MP1 calls $0.10, 1 fold, Hero bets $0.50, 3 folds, MP1 calls $0.40

    Flop: ($1.15) 6, 10, A (2 players)
    MP1 bets $0.57, Hero raises $1.94, MP1 calls $1.37

    Turn: ($5.03) J (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $2.78, MP1 raises $4.76 (All-In), Hero calls $1.98

    River: ($14.55) 9 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $14.55

    Vastane 17/12EP/2/turn c-r 14(14), flop cbet 63 Minu mõte - Draw + any pair on reaalne, et ta check-callib, turn kui c-r shove sain mõtlesin parasjagu lollisti ka slowplaytud seti sinna hulka, muidugi ei märkinud mõeldes et flopis oli veel 1 player peale teda ja et sellist slowplayd ta nüüd küll ei tee. Muidugi igasugused paar+ draw käed millest ees olin - ÜHESÕNAGA, nüüd kätt postitades mõistsin et oleks callima pidanud absoluutselt. Hiljem ütles ta ka ise chatis et paar + gutshot, igatahes käsi siin:

    Pacific No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Pacific Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($11.88)
    UTG+1 ($18.23)
    MP1 ($5.62)
    MP2 ($10.16)
    CO ($13.23)
    Hero (Button) ($10)
    SB ($9.90)
    BB ($12.94)

    Preflop: Hero is Button with A, J
    1 fold, UTG+1 bets $0.35, 2 folds, CO calls $0.35, Hero calls $0.35, 2 folds

    Flop: ($1.20) 10, 8, J (3 players)
    UTG+1 checks, CO checks, Hero bets $0.90, UTG+1 calls $0.90, 1 fold

    Turn: ($3) A (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $2, UTG+1 raises $9, Hero folds

    Total pot: $7
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #2
    Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

    Viimased päevas koledasti läinud, kuu kasum põhimõtteliselt et hakkama pandud, käsi väga välja ei oska tuua kuna enamus mängitud praktiliselt tundmatute mängijate vastu ei standardsed olukorrad(ma arvan) - üht-teist ikkagi postitan.

    Vastane 30/13/2 - 40 hands Call oli tegelikult puht frustratsioonis tehtud payoff momentaalselt, eeldasin et olen out drawed, ühe või teise poolt.

    Pacific No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Pacific Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($19.89)
    MP1 ($17.22)
    MP2 ($2)
    CO ($10)
    Hero (Button) ($11.67)
    SB ($10.88)
    BB ($2)
    UTG ($10.04)

    Preflop: Hero is Button with 7, 7
    UTG calls $0.10, UTG+1 calls $0.10, MP1 calls $0.10, 2 folds, Hero calls $0.10, SB calls $0.05, BB checks

    Flop: ($0.60) 3, 7, Q (6 players)
    SB checks, BB checks, UTG checks, UTG+1 checks, MP1 checks, Hero bets $0.45, 3 folds, UTG+1 calls $0.45, MP1 calls $0.45

    Turn: ($1.95) 5 (3 players)
    UTG+1 checks, MP1 checks, Hero bets $1.46, UTG+1 calls $1.46, 1 fold

    River: ($4.87) 4 (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $2, UTG+1 raises $7.20, Hero calls $5.20

    Total pot: $19.27

    Vastane 7/7/NA mingi lambised 13 hands

    Pacific No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Pacific Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($38.28)
    UTG ($18.56)
    MP1 ($2.45)
    MP2 ($13.09)
    CO ($7.76)
    Hero (Button) ($10.13)
    SB ($10)

    Preflop: Hero is Button with 8, 8
    3 folds, CO calls $0.10, Hero calls $0.10, SB calls $0.05, BB checks

    Flop: ($0.40) J, J, A (4 players)
    SB checks, BB checks, CO checks, Hero checks

    Turn: ($0.40) 8 (4 players)
    SB checks, BB checks, CO bets $0.40, Hero raises $1.50, SB raises $3, 2 folds, Hero raises $3.50, SB raises $6.90 (All-In), Hero calls $4.90

    River: ($20.60) 5 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $20.60

    Siis vahepeal veel sääraseid olukordi, kus monosuit flopil overpairiga seti vastu ja korra top2 vastu mõlemil korral juhuslikud a la 40/10 ja nagu ikka kümmekond kätt. TÄna siis veel top kuningate set vs flopatud straight, kus flopil rahad sisse J9K flop mastitõmbega (action - bet-minraise-min3bet-shove-call). Ahjaa täna panin kuningad preflop maha, mingi 10/8/... 3bet 4.6 4bet range 0.0 pea 600 hands. Avas UTG, panin 2 pos hiljem otsa ja momentaalselt sain 4bet ei osandu midagi arvata ja panin maha. Eilne oli ka huvitav kui järjekordne hiir töötamast lõpetas, seda nokitsedes ja üritades käima saada ajasin kogemata mingi 50bb ka sisse ja hiljem panin maha.

    PS! vabandan et väga segane post, ei arvanud vajadust kõiki neid tobedaid käsi convertitult postitada ja siis püüdsin posti nad sisse kuidagi ikkagi saada.
    PS2! Võiks püüda teema käima tõmmata v mis?

    EDIT// See kuu praeguseks 9k käsi ja kogu see aeg üle ev jooks, polegi varem nii pikalt minul seda juhtunud.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #3
      Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

      Esimeses käes maitea, ma arvan et bet-foldiks riveri mingi $2.5. Ei ta blufi seal enam midagi. Teine käsi wp tundmatu vastu. Teisest lõigust ei saa kottigi aru, kui tahad veel mingit tagasisidet, converdi ikka ära käed:) Guud lakk!

      Comment

      • mikk2468
        Vana Tegija
        • Nov 2009
        • 1039

        #4
        Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

        Miks mõlemad käed pre ei iso?

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #5
          Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

          Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
          Miks mõlemad käed pre ei iso?
          Ahjaa +1, ma vapsee alustasin flopist käte vaatamist:) Limpimine peaks olema peaaegu et kriminaalkorras karistatav. Raise või fold 99,9%.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #6
            Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

            No kui mul on ees kari vaalu motoga "mängin igat kätt" siis ma alati limpin kaasa.
            Bw kaartidega teed piisavalt hea vlue saava handi, kui ei tee on alati poti ära ostmis võimalus. Blindidelt actionit saan panen oma made handiga üldjuhul alati plagama. A la selliselt mängin. Küll aga kui ma ise blindidel olen toodan jubedalt miinust, sample on küll vaid 16k kätt aga mõlemalt blindilt -10bi .....
            Last edited by WowAwiAA; 16.06.12, 00:31.

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #7
              Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

              buttonilt 88,77-ga limpimine on ikka väga rõve, eriti vaalade vastu kes anywayz iga kätt mängivad.
              sa ju tahad value saada oma kaartidega

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #8
                Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                Eeldan et said üle need mõlemad käed mingi prügi käest, ja sellised olukorrad on esimene põhjus, miks preflop EI LIMBI!:)

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #9
                  Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                  Tahan öelda, et AQ on mul needuse all. Kõik turniiride olulised olukorras satun sellega nahka, ja see jätkub aastaid ja lõppu ei tule. Peaksin vist lõpetama turniiridel AQ mängimise, sest see on täiesti naeruväärne juba. Igatahes praegu ei viitsi midagi vaadata aga homme teen ka 1 asjalikuma posti siia.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #10
                    Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                    Needuse all olev käsi jäta kindlalt välja, samas proovi K6-ga, peaks töötama.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #11
                      Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                      Nonii lükkus see lubatud post kaugemale, kuna ei olnud ka käsi mida posti lisada. Eelnevast teemast aga, ega ma tegelikult ilmtingimata ei limpi kaasa kui on ees limperid, oleneb ka kui tihti nad peale limpi raise callivad ja kui palju nad tahavad flop jätkata seda siis kui on state mida vaadata. Muidu aga nende suurte, eriti just väga suurte vaalade vastu meeldib mulle igasugu kaartidega järgi limpida, sest jätkama on nad üldjuhul aldid postflop ning nende loose mäng ja agressiivsus paneb ju mind raskesse olukorda. Leian lihtsamaks limpida kaasa, püüda pot varastada kui on hea võimalus, sest kui ma olen pfr teinud on minu poti ära ost palju kallim kui limped potis, seda kuis poti ost välja üldjuhul näeb minu poolt kirjeldasin eelmine post. Muidugi kui minu overlimpiga on väga palju tegelasi poti tulnud, siis on puhas hit nuts v fold ei püüa poti osta. VÕibolla et tõesti teie viis on kasumlikum, kuid ma nii weak mängija igate pidi.

                      Käsi mida postitada paistis esialgu palju olevat, kuid nüüd kui postitamiseks kaotatud käed uuesti üle vaatasin ja omaette arutlesin ei leiagi suurt midagi, küll aga üks eilsel päeval mängitud käsi:

                      Vastane 15/12/1 turn agg 25 3bet protsendist ei oska rääkida, vs 3bet call% 50 59 hands - minu mõte - Need spetsiifilisemad statid panin nsm moe pärast, ilmselgelt liiga vähe käsi. Muidu 1te olin märganud, kus antud player KK pf flatis ja mängis väga passiivselt ka postflop.

                      Pacific No-Limit Hold'em, $0.20 BB (8 handed) - Pacific Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      BB ($13.10)
                      UTG ($13)
                      UTG+1 ($30.67)
                      MP1 ($23.78)
                      MP2 ($21.87)
                      CO ($28.07)
                      Hero (Button) ($20)
                      SB ($55.86)

                      Preflop: Hero is Button with A, K
                      1 fold, UTG+1 bets $0.80, 2 folds, CO calls $0.80, Hero raises $3, 2 folds, UTG+1 calls $2.20, 1 fold

                      Flop: ($7.10) 8, 2, Q (2 players)
                      UTG+1 checks, Hero bets $3, UTG+1 calls $3

                      Turn: ($13.10) 10 (2 players)
                      UTG+1 bets $6.55, Hero folds

                      Total pot: $13.10

                      Nii kimpus sellise koha peal, et oioi.
                      EDIT// to jasssass, no kidding k6 toob alati 2p+ ja 74 niisamuti.

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #12
                        Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                        flopi kohta ei teagi, kuna pf oled 3bettinud 3$ peale siis vb vähe suurem c-bet flopis?? 4.5-5.5$ ehk
                        ja turni donkbetile fold obv

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #13
                          Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                          Mis see suurem cbet 3bet potis missed käega rohkem teeb kui 3$ oma?

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #14
                            Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.


                            lisaks 42 turniiri 1-5 usd bi ja -40.27 (lossis fee incl.)
                            sbetiga praktiliselt nulli, kaotused enamjaolt vuti em pealt ja võite enim Nba ja naiste nba pealt.
                            Boonust 23 daala jagu.
                            Turniire istusin peamiselt, kuna tegime beti ühega kes enam profitit, vähem lossi näitab 30 mängupäeva jooksul turniirides, kuid peale 10t mängupäeva leppisime kokku, et jätkame sellega 12 juuli ehk siis micromillionsi alguspäeval.

                            See kuu algus tuleb veelgi mänguvaesem kui eelmine, kuna enne micro millionsit enda kodusesse mängupessa vast ei jõua, kuid püüan kuigi palju ikkagi mängida. Mõtlesin lugeda ka mingi turniiri booki, kahjuks pidin avastama et eraldi micro turkade jaoks polegi midagi. Nl20 ei noki vast enne kui kodus, muidu sellel juuni kuu graphil 150 daala kasumi peal olles tuligi kukkumine kui nl20 hakkasin nokkima. Ja siis kindlasti hakata oma mängu rohkem süvitsi üle vaatama, kui vaid ainult miinus sesside kaotus käed.

                            EDIT// pole never Ev joone suhtes nii tasa jooksnud.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #15
                              Re: WowAwiAA kolib blogide alt päevikute juurde.

                              14nda õhtul jõudsin kodu, nagu eelmises postis mainitud enne seda suuremat mängu plaanis teha polnud. Praeguseks ongi siis cashi 2000 kätt ning +25usd midagi, mõned micromillions turniirid, milledega seis peaks mõni daal plussis olema - 3 mincashi. Küll aga nagu ma ikka teinud olen restoresin pc taas, et pääseda jälle kord PT3 litsentsi ostust ja nautida free trialit ning nagu alati suutsin jälle HH-d kaotada. Seekord ei püüdnud HH kaasata enne restoret, vaid Hemi processed failid aga ei arvestanud, et Postgres tuleb uus db ja seeläbi jäävad need failid saamata. Ehk siis nüüd pean jälle minema laudadesse istuma ilma infota vastaste kohta, kelledel minu kohta ei tea suur sample juba - mängitud ikka nii mõndagi seal 888s läbi aja jooksul ju. SIINKOHAL MAININ, ET: "Kui mõni kohaliku tähtsusega tegelane 888st minuga samast limiidist endine siis tnäoliselt, minuga enda handhistoryt jagaks, oleks hea.
                              Täna ma veel cashi nokkima ei hakka, kuid homme nii PS turnadele kui ka 888 cashile jälle suure isuga peale ja siinses teemas aktiivseks.

                              Comment

                              Working...