Re: Stonebet - spordipanused
Mul veab, et sa konto just minupärast avasid ja siia kommenteerima tulid.
Kui ma ka teen tipster service-i, siis ainult e-maili teel ja mõnda aega oleks võimalik kasutajal tasuta seda kasutada. On see siis imelik kui ma oma vaeva eest raha küsiksin? Siin foorumites pakutakse palju coaching teenuseid millegipärast nendega sul probleeme ei ole.
Ja ISEGI kui midagi sellist tuleb, siis siia postitaksin tasuta analüüse ikka edasi.
Mees, sul pole üldse stiili, päevik on alles 1 päev vana aga juba räägid maksmisest.
Meil veab, et soovituste eest raha ei küsi !
Meil veab, et soovituste eest raha ei küsi !
Kui teid kuu/paari pärast kuhugi stonebet.eu või stonebet.blogspot kohta juhatatakse ja seal sada üks ja pool paypali ja skrilli buttonit on, et 10% ROI bette saab ainult 50€ või 100€ eest kuus, siis teadke, et teid on hoiatatud.
Ja ISEGI kui midagi sellist tuleb, siis siia postitaksin tasuta analüüse ikka edasi.
Comment