ingavronnoku@triobet

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • volde
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 185

    #16
    Re: ingavronnoku@triobet

    Algselt postitas Rigged
    Kadestamisväärt kiiresti oled mängu ära õppinud, edu edaspidiseks!
    Suured tänud..
    Mul oli hea õpetaja..

    Comment

    • volde
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 185

      #17
      Re: ingavronnoku@triobet


      Et siis saingi oma viimase Royali kätte täpselt ärtud olidki puudu..:D

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #18
        Re: ingavronnoku@triobet

        Heh, royal on maas ja bettimine käib. :D Pand siis juba AI, järsku vastane foldib. :P

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #19
          Re: ingavronnoku@triobet

          Algselt postitas volde

          Et siis saingi oma viimase Royali kätte täpselt ärtud olidki puudu..:D
          Sellist royalit pole veel näinud ;D

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #20
            Re: ingavronnoku@triobet

            Algselt postitas LuuK
            Heh, royal on maas ja bettimine käib. :D Pand siis juba AI, järsku vastane foldib. :P
            pot limitis ei kannata sellise potiga AI teha:D
            ja btw:D
            selles olukorras bettimine yldse mõtetu :D
            ainult rake maksad:D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: ingavronnoku@triobet

              Algselt postitas volde
              Suured tänud..
              Mul oli hea õpetaja..
              Keegi coachinud?

              Comment

              • volde
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 185

                #22
                Re: ingavronnoku@triobet

                Algselt postitas ranka
                Keegi coachinud?
                jap sõber õpetas.

                Comment

                • volde
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 185

                  #23
                  Re: ingavronnoku@triobet

                  Algselt postitas K2snakas
                  pot limitis ei kannata sellise potiga AI teha:D
                  ja btw:D
                  selles olukorras bettimine yldse mõtetu :D
                  ainult rake maksad:D
                  Aa kusjuures selle ühe euri peale lõi vana tykiks ajaks mõtlema.. :D
                  Muidu lihtsalt viskasin selle euri nalja pärast sisse..:D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: ingavronnoku@triobet

                    Algselt postitas volde
                    jap sõber õpetas.
                    Mingeid nimesid/vihjeid (näiteks limiit) ka annad, mis sõbraga tegu?

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #25
                      Re: ingavronnoku@triobet

                      Algselt postitas ranka
                      Mingeid nimesid/vihjeid (näiteks limiit) ka annad, mis sõbraga tegu?
                      Hr VinQbator siit foorumist:)

                      Comment

                      • volde
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 185

                        #26
                        Re: ingavronnoku@triobet

                        Et siis panen ülesse oma limiidi graafid esimeseks siis PL20 millele ma alles nüüd selgeks sain muidu 37k kätt miinust..:D


                        Ja põhikasumi allikas PL10 mis aitas mind rahaliselt üleval hoida senikaua kui ma PL20 õppisin...

                        Comment

                        • volde
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 185

                          #27
                          Re: ingavronnoku@triobet

                          Aghh olen downswingi küüsi langenud...
                          Viimased päevad cräckitakse häkitakse ja tehakse igasugu ime asju minuga..
                          Õnneks on närv hästi vastu pidanud ja tilti pole veel langenud.
                          Nüüdseks on plaan kolida unibetti ja seal lammutada natuke aega, ringi lendlemas on mõned raamatud sõpradel mida on vaja läbi tõõtama hakata niiet tõõd jagub küll.
                          kuradi hea oleks kui downswing lõppeks :D, aga seda peab kah olema, ilma ei saa ju..:D
                          Panen siis oma PL10 graafi kah..

                          Comment

                          • volde
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 185

                            #28
                            Re: ingavronnoku@triobet

                            tervist foorumi elanikud. Pole ammu midagi kirja pannud, aga arvan et nüüd on aeg.
                            Sai siin kunagi talve lõpul käidud Hollandis (Mis oli omaette kogemus), igatahes peale sellist trippi tabas, mind downswing ja tilt, mis kajastub overall graafil kenasti. Polnud enam tuju pokkerdada ja saigi kuskil kuu aega eemal oldud.
                            Nüüd kolisin otsapidi Tartusse ja noh päris korralik väljaminek ning läksin limiidi alla. Tähendab hetkel ilusti Nl10nes pappi kokku lükkamas.
                            Panen overalli kah ülesse, kus näeb korralikku langust. ;D


                            Ja NL10 kah

                            Igatahes nii ta hetkel läheb, a ja NL10 on hetkeseisuga 11bb per 100 händs.

                            Comment

                            • volde
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 185

                              #29
                              Re: ingavronnoku@triobet

                              Ohoo ületasin 3000 eurot oma overallil :D nimelt siis 1 ilus donk eur üle.
                              Kuradi NL10 on nii kopp ees, tahaks tagasi 20nesse juba minna, aga hoian br managmenti niiet veel ei saa.:D

                              Aga jh NL10 pole kah väga hull, kuskil 2000 kätt päevas ja 15 päeva rake 1.5k EEKU.
                              Ja nüüdsest tegutsen tartus ja olen huvitatud igasugustest liveidest kah, et kui keegi teab midagi siis andku teada. Peace

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #30
                                Re: ingavronnoku@triobet

                                pea 400k käsi NL10-s. :o :o uskumatu distsipliin. edu

                                Comment

                                Working...