[???]kollane
Collapse
X
-
Re: [100NL FR]Kollane
November oli teine miinuskuu :)Algselt postitas vapsik Vaata postitustKuda asjad edenevad?
ei tule sõjaväes mängimisest midagi välja kuna mingi pinge kogu aeg peal ja kohe-kohe võidakse kutsuda. Vaba aega ka väga vähe alati.
See kuu normaalselt alanud. Kodus nii hea mängida
Comment
-
Re: [100NL FR]Kollane
hea küsimus. Vastata ma kahjuks ei oskaAlgselt postitas Tigrano Vaata postitustOled meheks juba saanud? :)
Comment
-
Re: [100NL FR]Kollane
Kas mingid pulgad ka peal juba või oled köögis?Algselt postitas kollane Vaata postitusthea küsimus. Vastata ma kahjuks ei oska
Comment
-
Re: [100NL FR]Kollane
pulgad tulevad jõuludeksAlgselt postitas Tigrano Vaata postitustKas mingid pulgad ka peal juba või oled köögis?
Comment
-
Re: [100NL FR]Kollane
2 kuud kauem.Algselt postitas Tigrano Vaata postitustPulgad saad, siis peab kauem olema või kuidas see värk on?
Comment
-
Re: [100NL FR]Kollane
Olukord FTs pole enam roosiline, rahad kinni kõik. Seega pidin stake küsima. Appi tuli vana sõber EstPatrick
Hakkan mängima Pokerstarsis 100NL FR.
Nädalas korra teen kokkuvõtte.
JUUNI kokkuvõte:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
+$1195 boonused jms
KOKKU: $5704
Comment
-
Re: [100NL FR]Kollane
seda teevad ilmselt ka fishid...Algselt postitas Cash87 Vaata postitustKäi kanni, mis nüüd toimuma hakkab :D Kõik regid kolivad starsi...
Comment

Comment