Re: Kollane 50NL
sry unustasin luba küsida kas võin tulla :D
küll see buum üle läheb, ma ei oska veel hinnangut anda kas jään sinna esialgse plaani järgi kuni boonuse vabastamiseni aga eks paistab kuidas meeldib jne :)
Algselt postitas Rage
küll see buum üle läheb, ma ei oska veel hinnangut anda kas jään sinna esialgse plaani järgi kuni boonuse vabastamiseni aga eks paistab kuidas meeldib jne :)

2 limpi ees mul Q5s CO raisen saan insta reraise , mõtlesi natuke aega viskan ära kysin mis oli n2itas kunne.. peale seda v2ga ei viitsinud seal midagi aretama hakata olin juba suht palju joonud alla 2 joogi lauapeal ei olnudki oleks pidanud liiga tihti ära k2ima. ma obv ei jaganud beati alguses, et lauda saab tellida.samas lett oli ligidal ka nii et polekski viitsinud neid ilusad neiusid seal tyydata..
aga no palju puudu ka pole ehk järgmise nädala lõpuks teen uusi titesamme 100NL-is.
Mis rolliga oled võtnud 100NL shotte ?
Comment