[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #196
    Re: Kollane 50NL

    hakkab tulema ;D

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #197
      Re: Kollane 50NL

      sellist s...a ma helpisin terve õhtu ja tipp oli kui mingi calling station lihtsalt andis oma raha ära ja obv hitis monsteri 3me minu järjestikuse setti peale,mille peale sai hiir tiivad ja ruumid läksid kinni :(

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #198
        Re: Kollane 50NL

        Algselt postitas Owner85
        sellist s...a ma helpisin terve õhtu ja tipp oli kui mingi calling station lihtsalt andis oma raha ära ja obv hitis monsteri 3me minu järjestikuse setti peale,mille peale sai hiir tiivad ja ruumid läksid kinni :(

        lol hiir tiivad :d
        ma pole veel nii endast välja läinud, et midagi lendama hakkab

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #199
          Re: Kollane 50NL

          lihtsalt see NL10 ajab nii tilti,aga BR pole nii suur et NL25 biitima minna ja tna tehti veel raskemaks seda rolli kokku saada,statsid olid nii kohutavad tal,et tekkis tunne et istus viskipudel kõrval ja klõpsas suvaliselt ja siis kukkus lampi hittima,runner runner oli 2 korda aga ma ei suutnud teda potist välja kukkutada sest tal oli suva kuida bettisid!

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #200
            Re: Kollane 50NL

            Algselt postitas Owner85
            lihtsalt see NL10 ajab nii tilti,aga BR pole nii suur et NL25 biitima minna ja tna tehti veel raskemaks seda rolli kokku saada,statsid olid nii kohutavad tal,et tekkis tunne et istus viskipudel kõrval ja klõpsas suvaliselt ja siis kukkus lampi hittima,runner runner oli 2 korda aga ma ei suutnud teda potist välja kukkutada sest tal oli suva kuida bettisid!
            Viski on ju hea

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #201
              Re: Kollane 50NL

              Algselt postitas Owner85
              lihtsalt see NL10 ajab nii tilti,aga BR pole nii suur et NL25 biitima minna ja tna tehti veel raskemaks seda rolli kokku saada,statsid olid nii kohutavad tal,et tekkis tunne et istus viskipudel kõrval ja klõpsas suvaliselt ja siis kukkus lampi hittima,runner runner oli 2 korda aga ma ei suutnud teda potist välja kukkutada sest tal oli suva kuida bettisid!
              pea püsti ja laksime aga edasi. ikka juhtub :)

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #202
                Re: Kollane 50NL

                Algselt postitas kollane
                pea püsti ja laksime aga edasi. ikka juhtub :)
                +1

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #203
                  Re: Kollane 50NL

                  19.10-25.10

                  ei viitsi midaig erilist kirjutada, aga normal week ja kõik ilus. algas nädala nagu ikka beatide näol ja lolluste aga nv korvas ilusti jne.
                  varsti peaks 100NLi proovima, ehk järgmine kuu millalgi.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #204
                    Re: Kollane 50NL

                    Proovi NL100 jah, seal pole midagi ulmelist võrreldes NL50'ga :)

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #205
                      Re: Kollane 50NL

                      Eilne päev siis:


                      alguses spewisin natuke ja üritasin soulreade teha ,siis tuli tilt muidugi. mõtlesin, et mängin küll nulli aga lõpp vajus käest ära kuna praktiliselt viimased 300 kätt magasin arvti taga..
                      lõpus tulid beadid ka juba ja rõve hakkas

                      kuu muidu rekord aga ilusa nr rikkusin ära, ehk taastab täna

                      Comment

                      • Kajeera
                        Jube Noob
                        • Feb 2009
                        • 130

                        #206
                        Re: Kollane 50NL

                        Vaatasin et ässad toitsid sind päris usinalt ja said kaotatu tagasi tehtud 8)

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #207
                          Re: Kollane 50NL

                          Siia sama jutt

                          Oktoobri eesmärgid olid:

                          1.Tilkagi ei joo kõik nv mängin-õnnestus
                          2.50NL püsima jääda- õnnestus

                          Rekord kuu siis kasumi poolest. Kahju, et lõpp natuke käest ära läks.Käsi tuli ka päris palju minujaoks , järgmien kuu kindlasti nii palju ei mängi.
                          Võtan vähem laudu aga mahlasemad ..tahaks 650 boonuse ka kiirest ära võtta 10K FPP jäänud siis saab ära osta

                          Novembri eesmärgid:
                          1. $3k+ kasumit
                          2. proovida 100NL

                          Graafik
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #208
                            Re: Kollane 50NL

                            NL2 17 käega -3 BI. :) Kena graph muidu.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #209
                              Re: Kollane 50NL

                              Impressive ..

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #210
                                Re: Kollane 50NL

                                Algselt postitas Pahvak
                                NL2 17 käega -3 BI. :) Kena graph muidu.
                                laksisin iga kästi AI

                                Comment

                                Working...