M6niste PLO10 taas mängimas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #151
    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    võta optus omale ja ongi mured lahendatud:)
    Mul endal Telstra ja Queenslandis Childersis pole mingeid probleeme :)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #152
      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

      Algselt postitas M6niste Vaata postitust
      Kas 4bet ja nuppude peale mängimine on õigustatud?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      jõid jälle aknooli v :D?
      see post on mingi level v?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #153
        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

        + muretse endale asjalik nett...pigem maksa rohkem ja ole kvaliteet netiga, kui kaotad 10bi kuus....

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #154
          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

          Algselt postitas noname Vaata postitust
          Mul endal Telstra ja Queenslandis Childersis pole mingeid probleeme :)
          jep, tglt telstral parem levi, aga kallim, aga vähemalt pole omal siiani mingeid probleeme olnd kuigi samas telstraga oli sitaks alguses.

          Comment

          • M6niste
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 345

            #155
            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            jõid jälle aknooli v :D?
            see post on mingi level v?
            Kuule, ei tea ise ka, mis mõtlesin :D Samas, kas teed seda iga AAxxga? Isegi AA82 rainbowga?

            Comment

            • M6niste
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2009
              • 345

              #156
              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
              jep, tglt telstral parem levi, aga kallim, aga vähemalt pole omal siiani mingeid probleeme olnd kuigi samas telstraga oli sitaks alguses.
              Noo varem oli kõik korras selle Telstraga ka, mingeid probleeme polnud, aga nüüd on hakanud miski 5-10 minutilisi pause sisse tegema pidevalt, mis pokkerimängule nüüd küll väga hästi ei mõju...

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #157
                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                Sitt jooks, sitt nett, sitt mäng, sitad panused, sitt ilm, sitt tuju. Võiks vist jätkata, aga ei ole mõtet rohkem. See ütleb juba kõik. Viimased 3 päeva üsna ilusti miinusesse. Jälle see omaha variatsioon, i knew it was coming :D Sitta kah, homsest loodetavasti farmi pooleteiseks kuuks ja siis vaatab juba edasi. Loodan, et jõuan ka töö kõrvalt mängida.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                nh

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                bitch, please... JT74, srsly?

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Ja lõpuks frustratsioonist tehtud lüke kahe maksimaalse vaala vastu.. Peale seda lauad kinni..

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Muidu on kõik stabiilne!
                Edu

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #158
                  Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                  1.) Ära 3-beti A235ds tüüpi käsi sh seda kätt, isegi POS olles. Sul väga raske mängida sellist kätt pea igal flopil. Ma pigem kas calliks pos või foldiks pre.
                  Minu arvamus on kogu aeg olnud, et micros ei tohiks seda madalat sitta üldse mängida, liiga -ev.

                  2.) Standard

                  3.) Liiga lightilt. PIgem võta mõni teine any ds 4 kaarti. Herol pole ässal kickerit (st paljudel on kas AK või juba AA) + tihtipeale on meie broadway rundown kaardid ka teistel (micromängijatele meeldivad pildid!!!).
                  EHK SIIS: Tõenäoliselt on paljud meie oudid surnud ning vb isegi ruutu-mast kaetud...


                  Aga saan aru et tilt.

                  Imo sul ongi breaki vaja, kao farmi ära :D.
                  Teades sind, siis mingi aeg mängid täitisa normaalselt, aga siis põled läbi ja teed ka ise halba mängu.
                  Micros ei või halba mängu teha, sest rake on nii suur, seega iga buyin mille kaotad spewy ja light mängu tõttu on väga halb.

                  Võta break 5-7p ja alusta uuesti. Kui ikka pole motti, siis suurenda breaki, tee midagi muud.
                  Mis sind uuesti käivitab ja toob moti tagasi? Üks paaribuyiniline pluss-sess



                  NB! Arvestades, kui palju sa viimasel ajal mänginud oled (käte arv ajaliselt), siis läbipõlemine on standard!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Last edited by hotcocacola; 15.04.12, 16:34.

                  Comment

                  • M6niste
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2009
                    • 345

                    #159
                    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                    Ei tea, kas kogu üritust just läbipõlemiseks saaks nimetada, kuu aja mängides ikkagi üle 2k$ kasum koos rb-ga, aga lihtsalt hetkel on selline kehvapoolne jooks ja kõikide asjade kokkulangemise tõttu ka kerge tilt ilmselt. Paar päeva puhkan ilmselt tõesti ja võtan mõned õlled vms :D Uuesti käivitaks mind see, kui ma istuks lauda selle pärast, et ma tahan pokkerit mängida, mitte, et ma pean raha võitma :D Anyway, paar päeva rahu omahast ja siis läheb juba edasi, ma arvan, et 10bb/100le plo 20s peaks olema täiesti tehtav. Järgmine kord juba positiivsemate nootidega ma loodan! :) PS. Viimane käsi oli põhjustatud kergest tildist tõesti, aga kokkuvõttes ei olnudki see lüke kõige halvem seekord, järgmine kord ilmselt juba võib sitem olukord olla. Tuleb selliseid asju vältida. Over and out!

                    Edit: Kogu üritus siis alates 15.märtsist 2102$ plussis, aga ikka virisen. Ei teagi miks..

                    Comment

                    • M6niste
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 345

                      #160
                      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                      Ahhoi! Läksin siis plo10-sse oma sitta jooksu välja grindima :) Lihtsalt, et rahulikult mängida ja vaadata, mis saab. Annab hea feelingu vahepeal korra madalamal käia ja tunda ennast seal väga kindlalt. Sitast jooksust veel lahti ei saanud, aga mis seal ikka :D Proovime varsti uuesti. Lükkan mõned kaotatud käed ka :)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Egas midagi, varsti hakkab tulema :)

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #161
                        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                        muidu ok aga viimases käes. lead out on tavaliselt set või nutflushdraw millegagi. lihtsalt et teaksid kui teinekord keegi sul multiway potis leadout teeb.

                        Comment

                        • M6niste
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2009
                          • 345

                          #162
                          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                          Nii, natuke nüüd PLO10t mänginud ja rahunenud. Plaan plo10 nii kaua mängida kuni kasum näitab 300$, siis peaks jälle olema mõnus plo20-d tagasi crushima minna :D Viimane sess lõpuks sujus ja äkki nüüd hakkab tulema.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • M6niste
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2009
                            • 345

                            #163
                            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                            Palun võta võrgust waalur!!!

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Kibekähku oma urgu tagasi!
                            Last edited by M6niste; 16.04.12, 22:26.

                            Comment

                            • M6niste
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2009
                              • 345

                              #164
                              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                              Ise seekord panust ei teinud, aga oleks pannud Denver +5,5p hc, Raptors +4,5 hc, Miami ja Hornets. Vaatame, kas tõesti siis tuleks ära, kui panust ei pane :)

                              Comment

                              • M6niste
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 345

                                #165
                                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                                Üks meeskond oleks ikka alt vedanud, peab õnne tänama, et ei teinud kombot :) Igatahes, uudised siis sellised, et homsest ära farmi. Poolteist kuud veel teen kergelt tööd ja siis tagasi Eestisse. Loodan töö kõrvalt paarkümmend tundi nädalas ikka plo-d ka mängida. Kui nüüd cashoute tegema ei pea, siis võiks roll jõudsalt kasvada :) Obv on veel variant Eastern Ranking Leaguelt head rahad võtta!

                                GL ja jällekuulmiseni!

                                Comment

                                Working...