M6niste PLO10 taas mängimas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • M6niste
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 345

    #136
    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

    Primas

    Comment

    • M6niste
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2009
      • 345

      #137
      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

      Läks ikka eur alla, sõber tahtis panustada, aga polnud ennustuskontodel raha. Panin ise ja kuna tundusid reaalsed panused lükkasin enda poolt euri ka :D

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #138
        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

        ma tean NBAst samapalju kui pokkerisheriff ilmaasjadest aga misasi sind vaevas, et GSW peale raha panid ?

        Comment

        • M6niste
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2009
          • 345

          #139
          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

          Algselt postitas vennike Vaata postitust
          ma tean NBAst samapalju kui pokkerisheriff ilmaasjadest aga misasi sind vaevas, et GSW peale raha panid ?
          Nagu mainisin, sõber tahtis panustada, lisasin lihtsalt omalt poolt 1€, et oleks põnev jälgida. Muidu ilmselt poleks ise GSW peale pannud. Ja internet, palun mine lihtsalt pikalt! Mul ei ole tuju omahat mängida, kui ma olen viimaste päevade jooksul kaotanud paar BI lihtsalt sit outi jooksmise tõttu! Tänan tähelepanu eest.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #140
            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

            microgamingus disconnection protection laudu ei ole?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #141
              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
              microgamingus disconnection protection laudu ei ole?
              aint all inn lauad

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #142
                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                Kuna ei ole võimalik mängida pokkerit sellise internetiga, siis hetkel otsustasin järjekordse kombo kasuks.. Ei ole tuju istuda laudadesse ja lihtsalt sit outida ja vaaladele sellega raha anda :) Peab selle interneti miski päev korda saama, lähen esmaspäev Telstra esindusse ja vaatan, äkki vahetavad pulga välja vms.. Edu seniks! Kombo ka:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #143
                  Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                  Algselt postitas M6niste Vaata postitust
                  Mõistan, mis mõtled, aga mulle tundub, et mõlemad liinid on okeid. Aga niisama uuriks, et udikaz, mis sul on flop cbet ja flop cbet success protsendid? Ei puutu üldse selle käe juurde, lihtsalt tahaks teada..
                  sain oma hemi mõneks ajaks jälle töökorda. flop cbet 55,3 eelmine kuu ja success 44,2

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #144
                    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                    turni cbet% 42,5 ja turni cbet success% 41,2

                    ma ei te küll mida sellest väga välja lugeda. ei ole kunagi mingi eriline statistika vend olnud, aga sellised numbrid hem mulle näitas :)

                    E: võtsin enne natukene valesti need statsid. siin on mul hu käsi ka sees. omaha nurgakesse panin ühe perioodi omaha 6-maxi statsid. sel perioodil tundsin et mängisin kõige paremini.
                    Last edited by udikaz; 14.04.12, 16:20.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #145
                      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                      turni cbet ehk siis 2nd barrel imo ning turni cbet success ehk siis kui vastane foldib? Puhtast loogikast :D

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #146
                        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                        ei sellest mis need on ma saan aru obv, aga ma ei tea kas need näitajad on head või halvad :)

                        E: kas mingi stats näitaks seda ka kui ma pre avanud olen ja flop checkitakse läbi ja kui ma turnis panustan?
                        Last edited by udikaz; 14.04.12, 14:52.

                        Comment

                        • M6niste
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2009
                          • 345

                          #147
                          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                          On endal ka üsna sarnased numbrid, ma lihtsalt tahtsin aimu saada, kui tihti flopil cbetid ja kui tihti see õnnestub.. Kas üldiselt turni cbetiks arvestatakse ainult seda kui oled flopil ka panustanud ja nüüd turnil jätkad? Või on see ka turni cbet, kui flop checkitakse läbi ja siis sa turnis betid? Kokku võttes mängisin veits täna, sitoutisin jälle edukalt :) Õnneks net nii palju tegelt ei jamanudki täna, lihtsalt on sitt jooks, tuleb välja grindida. In be4 heater! GL

                          Comment

                          • M6niste
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2009
                            • 345

                            #148
                            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                            Kas 4bet ja nuppude peale mängimine on õigustatud?

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #149
                              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                              Algselt postitas M6niste Vaata postitust
                              Kuna ei ole võimalik mängida pokkerit sellise internetiga, siis hetkel otsustasin järjekordse kombo kasuks.. Ei ole tuju istuda laudadesse ja lihtsalt sit outida ja vaaladele sellega raha anda :) Peab selle interneti miski päev korda saama, lähen esmaspäev Telstra esindusse ja vaatan, äkki vahetavad pulga välja vms.. Edu seniks! Kombo ka:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              võta optus omale ja ongi mured lahendatud:)

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #150
                                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                                Algselt postitas M6niste Vaata postitust
                                Kas 4bet ja nuppude peale mängimine on õigustatud?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                OBV! mis olukorda sa veel AA-le soovid? callid siin ja vaatad nelja vastasega floppi?

                                Comment

                                Working...