M6niste PLO10 taas mängimas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #106
    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

    endal kunagi taoline probleem olnud,lihtsalt pole mingit arvet kusagilt võtta.
    võtsin siis ema arve,tegin natuke photoshopis ümber printisin välja ja tegin pildi.
    ei usu et väga kuritegu oli see

    Comment

    • M6niste
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2009
      • 345

      #107
      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

      Oeh, turniirilt neljas koht.. Välja kukkusin AA vs K7 obv, vähemalt sain punkte juurde ja peaks kokkuvõttes top3 seas olema hetkel, 3 turniiri on veel mängida :)

      Tuleb vähemalt ühel turniiril kahest viimasest esikoht hittida :)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by M6niste; 10.04.12, 21:10.

      Comment

      • M6niste
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 345

        #108
        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

        See kombo on maast korjatud raha ilmselt :)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #109
          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

          Ei joppa sul kuidagi nende kombodega :)

          Comment

          • M6niste
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 345

            #110
            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

            No kui vancouver ja pittsburgh veel planeerivad võita, siis jään kasumisse selle piletiga :) Eks näis, kuigi jh, netsi poolt veid kehv üllatus..

            Comment

            • M6niste
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2009
              • 345

              #111
              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

              Kohutav, kohutav, kohutav.. Ma olen praegu interneti peale ma arvan rohkem tildis, kui ma üldse kunagi pokkeris olen olnud. No mismoodi on reaalne, et siin kohas on wifi olemas, okei, see jebib pidevalt, sest palju kasutajaid. Aga mismoodi saab see kuradi netipulk ka mitte reageerida ja väita mulle, et ei saa internetti. Buy-ini jagu läks raha kaduma. Vaalad tõmbavad ka asjad kokku. See on kõige väiksem mure, omaha on omaha, küll tulema hakkab. Aga ffs, võta net kokku ennast! Mõned sajad käed juurde, sest rohkem see internet lihtsalt ei võimaldanud ja mina oma närve rikkuda rohkem ei tahtnud. Rahunen veidi :)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #112
                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                Täna öösel tundub Bostoni koef hc-3 Atlanta vastu küll üsna nuts bet olevat. Mõtlen veidi mis summa peale panna :)

                Comment

                • M6niste
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2009
                  • 345

                  #113
                  Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                  Otsustasin selle kasuks, et mängin 1000 käelise sessi ja nii palju kui kasumisse või kahjumisse jään, panen bostoni -3hc peale, sest see tõesti tundub väga hea bet. Pakun, et 70% kordadest boston võidab atlantat kodus, kes ilma horfordita ka. Seega +EV bet. Anyway, sess jäi +94.2€, seega täpselt see summa läheb ka sinna peale. Üldjuhul nii suuri bete ei tee, aga see tundub tõesti hea pakkumine olevat. Pokkerist ka, viimase sessiga saingi asjad enam-vähem BE-sse oma TAG mängustiiliga. Pole paha, vast hakkab nüüd ülesmäge edasi minema.. Graph:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ja mõned käed ka:

                  Ei tahtnud üldse uskuda, et regular AAxx ei 3beti, aga võta näpust, oli just see AAxx, millega ise ka ei 3betiks :)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Tagant järgi vaadates omasin flopil isegi 56/44 eduseisu, aga ei, seekord mitte :D

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Vastane mõtles veits üle vist

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Hoiab

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Nice flop

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Solid vend, meeletu summa jättis endale taha :) Kes ei viitsi arvutada, siis vihjeks: üks SB :)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  GL ja jääme Bostoni mängu ootama!

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #114
                    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                    Algselt postitas M6niste Vaata postitust

                    Ei tahtnud üldse uskuda, et regular AAxx ei 3beti, aga võta näpust, oli just see AAxx, millega ise ka ei 3betiks :)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Paljud ei 3beti ässasid OOP, eriti veel kehvasid ässasid. Mida deepimaks minnakse seda harvem peaks nii tegema

                    Comment

                    • M6niste
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 345

                      #115
                      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                      Kas meil üldse any vastase vastu sellisel flopil on võimalik lahti saada käest? Ma ei näe küll kahjuks, seega ei ole mul siin midagi väga teha. Cooler ja next hand I guess?

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #116
                        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                        Ma kavatsen pea 99% ajast seal selliste stackide juures bustosse minna. Maybe vahepeal b/c flopi ja võtan safe turni. Üldiselt wellplayed

                        Comment

                        • M6niste
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2009
                          • 345

                          #117
                          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                          Öösel peavad siis Boston, Denver, Memphis ja Houston tootma, seekord sisetunne ütleb, et tuleb :D

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #118
                            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                            mis konfi said kokku siis sellele 93-le eurole :D triple up kui ära tuleb ?

                            Comment

                            • M6niste
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2009
                              • 345

                              #119
                              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                              Too 93 oli ainult boston -3 händikäpile, seega double up tollega. Teine panus on veel lisaks Denver, Memphis ja Houston kombo, millega saab üle 2 korra tagasi raha kui tuleb. Seega kui üks kahest variandist ära tuleb, jään kasumisse, kui ei, siis wp ja next hand please :D

                              Comment

                              • M6niste
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 345

                                #120
                                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                                Pff, enne mängu muidugi selgub, et Allen ei mängi, esimene veerandaeg just kõige lubavam pole.. Samas, terve mäng on veel ees.

                                Comment

                                Working...