M6niste PLO10 taas mängimas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • M6niste
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 345

    #76
    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

    no viimased nädalad on olnud kuskil 700-1000€ vahel..

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #77
      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

      Tohib küsida mitme käe peale see on ?

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #78
        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

        plo20-s pead selleks ikka väga sicko volüümi andma. oled saitidele kasulik küll :)

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #79
          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

          Vaatan ka. Ma maksin micros 20k peale 1300€ raket NL100-s..

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #80
            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

            samas kui tal vpip nii suur on siis ta osaleb väga paljudes pottides ja tänu sellele viib raked handsi lakke.

            Comment

            • isutuba
              Grinder
              • Sep 2009
              • 633

              #81
              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

              Algselt postitas M6niste Vaata postitust
              no viimased nädalad on olnud kuskil 700-1000€ vahel..
              see 700-1000€ on nädalas või viimaste nädalate peale kokku? Peale selle 45% rb jookseb mingi depo boonus ka?Mitme lauaga korraga lased? Kerge huvi tekkinud omaha vastu ja holdemis pole viimasel ajal hästi läinud ja ei ole eriti motti enam laudugi avada, mõtlen et võiks vahelduseks omaha peale üle minna..

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #82
                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                Tohib küsida mitme käe peale see on ?
                Alates 16.märtsist olen mänginud, seega varsti saab 4 nädalat täis..
                Hetkel on numbrid sellised:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Maksimum olen mänginud 6 lauaga, sest primas rohkem kokku väga ei saagi, enamasti siiski 4 lauda.

                Uudiseid veel nii palju, et uuele saidile on rahad peale kantud ja mängitudki veidike.
                Katsetan siis uut stiili, vaatan, mis see endaga kaasa toob ja uuendada üritan ikka sama tihti.

                Comment

                • M6niste
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2009
                  • 345

                  #83
                  Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                  Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                  see 700-1000€ on nädalas või viimaste nädalate peale kokku? Peale selle 45% rb jookseb mingi depo boonus ka?Mitme lauaga korraga lased? Kerge huvi tekkinud omaha vastu ja holdemis pole viimasel ajal hästi läinud ja ei ole eriti motti enam laudugi avada, mõtlen et võiks vahelduseks omaha peale üle minna..
                  See siis eraldi iga nädal umbes selline summa, aga see suuresti tingitud minu väga loose mängustiilist ja paljudest suurtest pottidest. Peale rb mingit boonust ei jookse, aga ütlen ausalt, et see 45% on juba väga soliidne boonus omaette. Kui nädalas saad pmtslt 20BI oma limiiti juurde, siis sellest peaks boonusena piisama küll. 4-6 lauda nagu mainitud, rohkem kokku ei saagi neid Primas. Ja kui huvi on, siis miks mitte! Mängisin ka varem holdemit, aga järjest rohkem kippusin omaha poole ja nüüd ongi ainult omaha jäänud. Holdemit toksin turnades starsis, kui tuju laulupidudel osaleda. Ja kokkuvõttes, omaha mängijaid on alati juurde vaja :)

                  Comment

                  • M6niste
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2009
                    • 345

                    #84
                    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                    Nii, olen nüüd Nordicusse ilusti sisse sulanud ja tõesti tundub kõik samasugune nagu trios olevat. Laua värvus oli alguses veidi häiriv, kuid sellest sain kohe üle. Kuna pikalt siin räägitud, et ikka tightimaks peaks tõmbama jne, siis otsustasin ette võtta uue plaani. Nimelt eelmised 55k kätt olid mängitud stiilis 54/30, siis järgnevad 55k kätt proovin mängida TAG stiilis. Lõpuks saab graafikuid omavahel võrrelda ja saan ise ka mõlema mängustiili plussid ja miinused teada. Seems interesting.. Anyway 1,7k kätt, ehk siis 2 sessi on tehtud, statid on vastavad hetkel:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ja graafik:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Kokkuvõttes praegu midagi asjalikku rohkem öelda pole.. Lisan suuremad kaotatud ja võidetud potid ka. Kommentaarid alati oodatud :)

                    Vanast harjumusest sattus üks selline käsi ikka sisse... Üldiselt tihti on nii, et scrolliga juba 3bet ilusti valmis krutitud, aga nüüd õnneks liigub kursor foldi mitte raise peale :) Siin käes siiski tuli 3bet..

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Huvitav käsi, aga siinkohal tuleb pre 3beti peale foldida järgmine kord. Turnis lootsin, et vastas AAQT sarnane käsi ja paneb maha, aga loomulikult ta siin enam ei foldi kui nii palju sisse pannud. Turn-fold.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Sama vastase vastu, arvan, et üsna wp

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Suurepärased tõmbamisoskused vastase poolt :)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Tõmbamisoskused vol2

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Võidetud käed ka:

                    Imestan, et pidas ja veel nutsi tõmbasin kokku :D

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Standard

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Hoiab ka vahepeal

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Lol, what about a pot with a pair of nines

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by M6niste; 09.04.12, 21:02.

                    Comment

                    • M6niste
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 345

                      #85
                      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                      Ei no lol, võidetud käed on päris solid pandud :D parandan ära kohe :D

                      Edit: Muudatused sisse viidud :D
                      Last edited by M6niste; 09.04.12, 21:02.

                      Comment

                      • oohoh
                        Grinder
                        • Oct 2009
                        • 547

                        #86
                        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                        kauple juurde omale, 50% saab küll fo sho sellise rakemisega

                        Comment

                        • MagicFriend
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 369

                          #87
                          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                          Algselt postitas M6niste Vaata postitust
                          Alates 16.märtsist olen mänginud, seega varsti saab 4 nädalat täis..
                          Hetkel on numbrid sellised:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          seega rakeback 2kilo kontole?
                          kolm ja pool nadalat plo20 +2600$

                          raisk, tulus business :)

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #88
                            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                            tunduvalt parem vaadata kohe:) kui kaotad siis kaotad biidiga mitte mingi gamblemisega :) ja longrunnis peab ika parem käsi rohkem vastu. esimene käsi obv täpselt selline millest rääkinud olen :) tundub nagu nuts aga samas ei ole sittagi :)

                            Comment

                            • isutuba
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 633

                              #89
                              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                              wat mingi 40bb/100 reiki?

                              Comment

                              • M6niste
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 345

                                #90
                                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                                Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                                wat mingi 40bb/100 reiki?
                                Laud on eurodes, kus mängin, siin näitab reiki praegu dollarites, mis mul hem2-s kuvatud 0.7 kursiga. Peaks õigemaks muutma selle. Anyway kiirete arvutuste kohaselt tuli 28bb/100le reiki, seega 45% tagasi saades tuleb see number 12.6/bb 100le. Mis pmtslt on poole suurem, kui winrate mängus. Seetõttu ongi low limit omaha täielik reigimäng..

                                Comment

                                Working...