M6niste PLO10 taas mängimas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • M6niste
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 345

    #1

    M6niste PLO10 taas mängimas

    Tere jälle!

    Varem oli päevik olemas, aga kuna mingit aega enam pokkeriga väga ei tegelenud, ei olnud sinna ka midagi kirjutada. Tol ajal mängisin ka nl6-nl30, nüüdseks mänguformaadiks on hoopis põnevam ja huvitavam plo20 6-max.

    Kuna arvuti on ka uus, siis graafikuid varasematest aegadest pole. Hetkeseisuga olen korralikult mänginud veidi üle 2 nädala ja selle aja graafik on siin..

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Olen aru saanud, et selles mänguformaadis on väga oluliseks tegijaks rb, mis on pea kahekordistanud mängulise kasumi.

    Mis veel? Hetkel tänasest kuupäevast on plaan ka alustada uue projektiga: 10 päeva ja 30k kätt plo20-s. Mängin max 6-l laual, sest edasi läheb üsna kirjuks juba olukord. Kuskil aasta tagasi mängisin nl10-t 40k kätt 10 päevaga ja lõppes üsna edukalt. Loodan ka seekord koos rb-ga ületada 1000$ profit. Jutt on muidugi ilus, aga tuleb ka arvestada, et PLO on väga variatsioonirikas mäng ja 20BI kaotada ühe päevaga ei ole väga keeruline. Seega tuleb endale aru anda, kuna väike paus teha ja mitte liialdada. Esimene päev on alanud üsna keeruliselt, algus oli ilus, keskpaik kohutav ja lõpp soliidne. Lisan lõppu mõned käed ka ja üritan neid enda silma läbi seletada. Targemad võiksid viitsimise korral ka nõu anda :)

    30k projekti graafik:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kollane joon on siis see, mis võik 30k käe täitumisel näidata suuremat summat kui 1000$ :)

    Mõned käed ka nagu lubatud:

    Kuna nii sb kui bb olid üsna korralikud agromaniakid ja shovesid tihti üsna imelike tõmmetega, siis ei näinud isegi nii deep olles ennast foldimas...

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Standard

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ei tea, kas oleks pidanud enne floppi juba loobuma?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ja siinkohal vastane säras mängu täiesti mitte arusaamisega ja sarnast kätt võis oodata :D
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Aitab alustuseks küll. Lubasin endale, et ühtegi EV-joonega graafikut ei topi siia, sest nii või naa see mitte midagi ei muuda :)

    Edu kõigile laudades!
  • M6niste
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 345

    #2
    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

    Nii lõpuks on päevik aktiivne ja saab jälle updated teha. Pmtslt läheb kõik väga hästi, aga mure on selline, et kuna Eestiga ajavahe 7h, siis laudu kipub väga vähe olema ja pmtslt hommikuti võin üksi tund aega laudades istuda. See tähendab ka seda, et eesmärk 30k kätt kokku saada võib muutuda murelapseks. Eks näis, praegu olen igatahes käte arvu poolest graafikust maas. Pühapäeval polnud vahet, mis kell mängisid, said 6 lauda ilusti kokku :)

    Hetkel siis käimas 3-s päev ja graafik on soliidne, jooks on ka üsna lubav:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Täna plaanis natuke veel mängida ja eeldatavasti ka kaasa teha Eastern Tournament liigas. Esimene turniir algab Eesti aja järgi 20.00, nagu ka super weekendi freeroll 3, kuhu sain ka pileti. Võib proovida, äkki tuleb :D Võib-olla ka sekka panna 20€ Beat the staff turniir, kus 2k€ grnt auhinnafond.

    Mõned käed viimasest sessist ka, mis graafikut ilusamaks muutsid :)

    Vastase 3bet oli 32, nii uskumatu kui see ka pole:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mõnikord ikka hoiab ka :)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Tankis ja callis riveri :)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • M6niste
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2009
      • 345

      #3
      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

      Ahjaa, vahepeal meeldib kombosid ka genereerida :) Alles hiljuti sain hävingu osaliseks, kui panin livebeti QPR-Arsenali 1-0 seisul rahad Arsenali peale, koefiga 2.05, draw no bet. Tundus hea, aga hävis ikka :) Viimane kombo läks veidi paremini, kuigi alati on midagi, mis ära rikub, enamasti kipub see kõige väiksem koef olema :)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      GL!

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #4
        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

        kaotasin ka oma kombo tänu sellele et thunder paska pani;D

        Comment

        • M6niste
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2009
          • 345

          #5
          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

          Veits üle tuhande käe juures jälle, praegu laudu on ja lust on kohe mängida. Paar korralikku beate, mõni cooler, aga üldkokkuvõttes loovutasid vaalad päris hästi raha :)

          Graafik:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Miskid käed:

          Ära kunagi anna vastasele tasuta kaarti... õppetund..

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Usual

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Ja hitin ise ka nagu muiste:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Siiani kõik edukas, kohe algamas turniirid!

          Comment

          • M6niste
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 345

            #6
            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

            Ja epic hold, hea tunne kui selline käsi hoiab :)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • M6niste
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2009
              • 345

              #7
              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

              72 mängijat 100st olid sit oudis super weekend 3 freerollil. hetkel final table, mul 3s stäkk, 2 saavad paketi, võiks ju tulla :)

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #8
                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                4s koht. Bvb minraisen J9s, bb paneb otsa 2,5x callin. flop 784 check raisen all ini. vastane callib, näitab A4. turn 9 aga river 8 annab talle masti A-ga. Ei ole hullu, kõigest freeroll, kuigi pilet oli üsna lähedal :) Eastern league veel käib, 22alles ma liider. Äkki tuleb sis seal success!

                Comment

                • M6niste
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2009
                  • 345

                  #9
                  Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                  Esimene turniir lõppes siis 6da kohaga, peab rahule jääma. Punkte sai teenitud ja nüüd tuleb loota, et edaspidi edeneb ka hästi seal!

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Viimane käsi:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • M6niste
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2009
                    • 345

                    #10
                    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                    Vahepeal natuke miinust ka ikka sekka, panen kogu graphi, ikka olen veel käte arvu poolest graafikust maas:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Käed:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Tavaline omaha :)
                    Jõudu kõigile laudades.

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #11
                      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                      ei tea väga plost midagi aga mis sul seal winrate on ja palju on selline keskmise regi oma ja palju crushiva,sinu oma ka hetkel sellel graphil über killer bb/100

                      Comment

                      • M6niste
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2009
                        • 345

                        #12
                        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                        Ei ole ka kursis palju võiks keskmise regi või crushiva regi winrate olla, aga antud hetkel nende 8202 põhjal on minu winrate 25bb/100le, mis tähendab ilmselgelt heateri otsas istumist. See sinna püsima ei jää, selle peale võib mürki võtta. Kokkuvõttes alates hem2 kasutamisest on aga 43529 kätt ja 10.5bb/100le, mis tundub juba palju reaalsem. Eks näis, 100k sample peale võiks juba üsna soliidse ülevaate saada ilmselt.

                        Comment

                        • M6niste
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2009
                          • 345

                          #13
                          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                          1k kätt juures jälle, üsna breakeven sitsimine, midagi märkimisväärset ei juhtunud. Paar beate, paar ilusat kätt ja kokkuvõttes üsna standard sess.

                          Kogu graph:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Käed:

                          Freerollin päris edukalt :)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Slowplay järgmine kordki :)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Tavaliselt tõmmatakse sellised juba turnis kokku, seekord siis riverisse..

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ei hoia...

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Keegi asjalik võib kriitilise pilguga käed üle vaadata ja veidi nõu anda :) Saan kellegi statid ka öelda kui vaja :) Tänan!

                          Väike paus ja varsti uus 1k sess, tunduvad väga mõistlikud olevat!
                          GL

                          Comment

                          • M6niste
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2009
                            • 345

                            #14
                            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                            Kuna omaha nurgakeses keegi midagi selle käe kohta ei arvanud, panen siia ka! Andke nõu, kuidas käitute... 66/40/19.5
                            Flatite või surute nupud sisse?

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Murdock
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 690

                              #15
                              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                              calliks ja vaataks floppi

                              Comment

                              Working...