Tere jälle!
Varem oli päevik olemas, aga kuna mingit aega enam pokkeriga väga ei tegelenud, ei olnud sinna ka midagi kirjutada. Tol ajal mängisin ka nl6-nl30, nüüdseks mänguformaadiks on hoopis põnevam ja huvitavam plo20 6-max.
Kuna arvuti on ka uus, siis graafikuid varasematest aegadest pole. Hetkeseisuga olen korralikult mänginud veidi üle 2 nädala ja selle aja graafik on siin..
Olen aru saanud, et selles mänguformaadis on väga oluliseks tegijaks rb, mis on pea kahekordistanud mängulise kasumi.
Mis veel? Hetkel tänasest kuupäevast on plaan ka alustada uue projektiga: 10 päeva ja 30k kätt plo20-s. Mängin max 6-l laual, sest edasi läheb üsna kirjuks juba olukord. Kuskil aasta tagasi mängisin nl10-t 40k kätt 10 päevaga ja lõppes üsna edukalt. Loodan ka seekord koos rb-ga ületada 1000$ profit. Jutt on muidugi ilus, aga tuleb ka arvestada, et PLO on väga variatsioonirikas mäng ja 20BI kaotada ühe päevaga ei ole väga keeruline. Seega tuleb endale aru anda, kuna väike paus teha ja mitte liialdada. Esimene päev on alanud üsna keeruliselt, algus oli ilus, keskpaik kohutav ja lõpp soliidne. Lisan lõppu mõned käed ka ja üritan neid enda silma läbi seletada. Targemad võiksid viitsimise korral ka nõu anda :)
30k projekti graafik:
Kollane joon on siis see, mis võik 30k käe täitumisel näidata suuremat summat kui 1000$ :)
Mõned käed ka nagu lubatud:
Kuna nii sb kui bb olid üsna korralikud agromaniakid ja shovesid tihti üsna imelike tõmmetega, siis ei näinud isegi nii deep olles ennast foldimas...
Standard
Ei tea, kas oleks pidanud enne floppi juba loobuma?
Ja siinkohal vastane säras mängu täiesti mitte arusaamisega ja sarnast kätt võis oodata :D
Aitab alustuseks küll. Lubasin endale, et ühtegi EV-joonega graafikut ei topi siia, sest nii või naa see mitte midagi ei muuda :)
Edu kõigile laudades!
Varem oli päevik olemas, aga kuna mingit aega enam pokkeriga väga ei tegelenud, ei olnud sinna ka midagi kirjutada. Tol ajal mängisin ka nl6-nl30, nüüdseks mänguformaadiks on hoopis põnevam ja huvitavam plo20 6-max.
Kuna arvuti on ka uus, siis graafikuid varasematest aegadest pole. Hetkeseisuga olen korralikult mänginud veidi üle 2 nädala ja selle aja graafik on siin..
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Olen aru saanud, et selles mänguformaadis on väga oluliseks tegijaks rb, mis on pea kahekordistanud mängulise kasumi.
Mis veel? Hetkel tänasest kuupäevast on plaan ka alustada uue projektiga: 10 päeva ja 30k kätt plo20-s. Mängin max 6-l laual, sest edasi läheb üsna kirjuks juba olukord. Kuskil aasta tagasi mängisin nl10-t 40k kätt 10 päevaga ja lõppes üsna edukalt. Loodan ka seekord koos rb-ga ületada 1000$ profit. Jutt on muidugi ilus, aga tuleb ka arvestada, et PLO on väga variatsioonirikas mäng ja 20BI kaotada ühe päevaga ei ole väga keeruline. Seega tuleb endale aru anda, kuna väike paus teha ja mitte liialdada. Esimene päev on alanud üsna keeruliselt, algus oli ilus, keskpaik kohutav ja lõpp soliidne. Lisan lõppu mõned käed ka ja üritan neid enda silma läbi seletada. Targemad võiksid viitsimise korral ka nõu anda :)
30k projekti graafik:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Kollane joon on siis see, mis võik 30k käe täitumisel näidata suuremat summat kui 1000$ :)
Mõned käed ka nagu lubatud:
Kuna nii sb kui bb olid üsna korralikud agromaniakid ja shovesid tihti üsna imelike tõmmetega, siis ei näinud isegi nii deep olles ennast foldimas...
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Standard
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ei tea, kas oleks pidanud enne floppi juba loobuma?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ja siinkohal vastane säras mängu täiesti mitte arusaamisega ja sarnast kätt võis oodata :D
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Aitab alustuseks küll. Lubasin endale, et ühtegi EV-joonega graafikut ei topi siia, sest nii või naa see mitte midagi ei muuda :)
Edu kõigile laudades!


9
9







Comment