[PL25] SANGPOMM @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #241
    Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

    palju varem oli ?

    Comment

    • SANGPOMM
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 479

      #242
      Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

      pl25 lasin tuugalt koguaeg atleast 20 lauda. Aga nüüd on väike mängu muutus ja puht füüsiliselt ei jõua enam rohkemate laudadega, kuna märgistan ja table selectin 3x rohkem. Aga ikkagi nl50 on öö ja päev. Jälitasin ühte vaala ka täna sain ta kohe nl100 kätte, laud sai muidugi kiirelt täis,aga mai teagi esmapilgul 250 käega tundus, et nl100 on veidi pasiivsem, 50s üritatakse igahinna eest kõiki potte võita.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #243
        Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

        See mulje on petlik.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #244
          Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

          Nl100 regularid/mõned ilmselt kattuvad on probl suht sama agressiivsed aga ilmselt loevad natuke mängu paremini ja teevad oma käike õigema koha peal.

          Comment

          • SANGPOMM
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 479

            #245
            Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

            Kuu algas suurte lootustega, bankroll oli ca 2200$ kui alustasin nl50 shottidega. Esimesed päevad jooksin ilusti siis tuli külla downer. Jooksin 20k käega kohe mitu BI alla EV. Mõtlesin et ei tasu lolliks minna ja kolisin vanasse heasse kodusesse pl25. et safe playd teha, aga utoopia jätkus. Mõtlesin et mindseti korrashoidmiseks bankrolli ei vaata, aga kui täna multitabledes ütles, et plönni pole enam et reloadida, siis mõtlesin et asi on hapu. No sellist nalja pole ennem ka olnud, et jooksen top fullaritega ainult nelikute otsa ja need ime riverid mida stars pakkub on uskumatu. Õnneks 25BI on veel rolli alles pl25 jaoks. Homme kui isu on lükkan uuesti lauad lahti ja vaatan mis saama hakkab. Panen lohutuseks mõned graphid ka :)


            ja pl25 lifetime
            Last edited by SANGPOMM; 11.03.13, 23:07.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #246
              Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

              suht karm, aga tuleb ette selliseid aegu ka

              endal oli ka vahepeal nl100/200 -4K auk

              vähenda laudade arvu minimaalsele ja keskendu igale otsusele täie tõsidusega mis teed + table selecti nii kuidas oskad

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #247
                Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                Ty mate, kusjuures kõige naljakam ongi see, et varem ma pole nii retsi table selecti teind kui varem. Aga lohutuseks ongi lifetime graph. sisemuses tean, et biidin. lihtsalt vaja nüüd lihtsalt suurt enesekindlust et kaugele kõrgele uuesti minna

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #248
                  Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                  Hea mindseti test, ära feili.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #249
                    Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                    kle hoia pea selge ja edu!

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #250
                      Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                      Võta laudu vähemaks

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #251
                        Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                        Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                        Võta laudu vähemaks
                        kinnitan veel kord vajalikkust seda teha

                        ideaalis võiks olla, et üle 10% bankrollist sees ei ole kui mängid

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #252
                          Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                          endal samasugune si** käsil aga lifetime grapf ütleb siiski kõik imo!

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #253
                            Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                            Nagu graafikult paistab, on sul sarnaseid languseid paar tükki ennemgi olnud ja oled välja tulnud. Ma ei muretseks selle pärast. Küll aga paneks mõtlema see winrate, mis sul longrun nl25 on välja tulnud. Arvan, et sellel limiidil võiks see min. 2x suurem olla, siis oleks ka perspektiivi edasi jõuda kuhugi.

                            Comment

                            • SANGPOMM
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 479

                              #254
                              Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                              Yup, olen ise ka sellepärast mures, võtsin coachi ka tänu sellele. Preagu proovin august välja tulla ja kui profitit ka tulema hakkab siis suurem rõhk uuesti uutele coach tundidele, sest kokkuvõttes miks lasta koguaeg esimese käiguga kui oleks võimalik gear up .

                              Comment

                              • SANGPOMM
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 479

                                #255
                                Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                                Hakkasin täna miski üheksa ajal mängima tegin 90 kätt tundsin, et tuju pole, panin lauad kinni. hakkasin filmi vaatama, see osutus ka siga igavaks. Mõtlesin et grind on huvitavam kui film ja lükkasin uuesti lauad käima
                                Olen tulemusega väga rahul peale siukest pasarahe, bankroll jälle suurem ja motivatsiooni ka kohe rohkem.

                                Comment

                                Working...