Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars
väga suur leak imo, et positsioonist ei mõika midagi, early-middle-cutoff kõik pfr sama
co & btn peaks oluliselt loosem olema
suts kergelt annad alla ka, W$WSF võiks tiba suurem olla
väga suur leak imo, et positsioonist ei mõika midagi, early-middle-cutoff kõik pfr sama
co & btn peaks oluliselt loosem olema
suts kergelt annad alla ka, W$WSF võiks tiba suurem olla

Comment