[PL25] SANGPOMM @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #226
    Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

    väga suur leak imo, et positsioonist ei mõika midagi, early-middle-cutoff kõik pfr sama

    co & btn peaks oluliselt loosem olema

    suts kergelt annad alla ka, W$WSF võiks tiba suurem olla

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #227
      Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

      VPIP/PFR vahe tiba suur, 4betid ainult KK/AA, blindidelt liiga loose, positsiooni ka ära ei kasuta. Palju steal on?

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #228
        Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

        Liiga 'loomingulist' mängu üritad teha. Tegelt maitea, vb aint minu vastu a kui need paar muuvi mis täna minu vastu tegid, on su standardid, siis ürita ikka rohkem abc raamidesse mahtuda:)

        Stattide koha pealt ülemised 2 posti on suht kümnesse.

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #229
          Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

          Kui need on FR statsid, siis peaks eraldama UTG, UTG+1, MP, MP+1 jne.

          Ei ole tõsiselt uurinud seda võimalust HM1 juures. Ehk keegi targem annab nõu ?

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #230
            Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

            Ega UTG ja UTG+1 väga vahet pole, early sobib küll ja kõik oleneb ikka sellest kes taga ka on.
            Enda teada siukest varianti pole HEMis tho, vbl valetan.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #231
              Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Ega UTG ja UTG+1 väga vahet pole, early sobib küll ja kõik oleneb ikka sellest kes taga ka on.
              Enda teada siukest varianti pole HEMis tho, vbl valetan.
              on ikka. Õige reports fail tuleb tõmmata ja HEM kausta lisada. Siin foorumis ka kunagi jagatud.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #232
                Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                Loodan, et sai õige asi, kui kellegil vaja.

                Comment

                • SANGPOMM
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 479

                  #233
                  Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                  Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                  VPIP/PFR vahe tiba suur, 4betid ainult KK/AA, blindidelt liiga loose, positsiooni ka ära ei kasuta. Palju steal on?
                  4bet range on kitsas, kuna limiit uus ja pole veel väga ära harjunud, katsun kindlasti suuremaks saada. Steal pct on 29.3 ning overall steal success 55.1

                  Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                  Liiga 'loomingulist' mängu üritad teha. Tegelt maitea, vb aint minu vastu a kui need paar muuvi mis täna minu vastu tegid, on su standardid, siis ürita ikka rohkem abc raamidesse mahtuda:)

                  Stattide koha pealt ülemised 2 posti on suht kümnesse.
                  Need sinu vastu olid jah pigem loomingulised, kuna me üksteist teame siit foorumi ja skype kaudu siis, üritasin võimalikult segaselt mängida :)


                  Andres, tänud sulle, sain selle ilusti HEMi


                  Positsioonist niipalju, et early jään veits jänni keskmiste kätega nagu JQ,KJ,KQ,AT. Teine probleem on kindlasti 3bet potid OOP..
                  Ja kolmas SUUR probleem on W$SD% mis on PL25'l 49.5%. over 400k kätt. kuigi winrate on stabiilne 4-5bb/100. Coach tundub hetkel ainuke lahendus... Oleks vaja siuke optimaalne pre avangu strateegia paika panna. Üritan täna veidi hemmi nokkida, positsioonide kaupa ja vaadata kus mida veel parandada annaks.


                  Kas keegi võiks öelda positsioonide kaupa mis oleks normaalne vpip/pfr blindidel. Sealt ju kurat lekib ka
                  Last edited by SANGPOMM; 07.02.13, 15:08.

                  Comment

                  • SANGPOMM
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 479

                    #234
                    Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                    Lubadusi ei andnud aga nl50 ei saand ikka käima, volüüm oli kuulõikes väike ja kodulimiidis läks ka algul aiataha. Võtsin ka coachi, aga aega nappis ja olin pidevalt eemal siis järgijäänud tunnid jäävad märtsi.
                    Noniii Veebruar:

                    Hours:75H
                    VPP:6616 +Boonus =300$
                    Cash:250$
                    Live/MTT-184$
                    Muu:750$
                    Total:1116$

                    Märts! See nv veel teen viimase peo ja olen kuu lõpuni kaine. Muidu IGA nv VÄHEMALT KORRA, klubides rallinud. 160h vähemalt pokkerit.Senine rekord 123h aga üldiselt 100h ringis. Kui keegi tahab mingit betti teha siis võib teada anda.

                    [ ]160h pogerit
                    [ ] null alkot
                    [ ] coach
                    [ ] study grupis aktiivsem olema.
                    [ ] winrate suuremaks senise 4bb/100 asemel
                    [ ] pidama jääda nl50

                    Comment

                    • SANGPOMM
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 479

                      #235
                      Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                      Sain rahvaturkale 4bb stäkiga teise päeva, avg oli 60k mul oli 21500. sain Käsperi käest teise käega kohe duubli KJ vs a8. mõned käed hiljem sain QQ vs AA shordilt peksa. alles jäi 2bb ja JTga surusin surnuks ennast A6 käest. GG nüüd selleks kuuks kriips livega :)

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #236
                        Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                        lol at 4bb teise päeva?

                        Comment

                        • SANGPOMM
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 479

                          #237
                          Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                          jep. avg oli tol hetkel 12bb. :D

                          Comment

                          • SANGPOMM
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 479

                            #238
                            Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                            Kuu algas ilusasti nl50

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #239
                              Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                              kuu volüüm käte arvult oli väga korralik imo, äkki mängid liialt laudu pigem ?

                              Comment

                              • SANGPOMM
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 479

                                #240
                                Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

                                Võtsin nüüd hoogu maha proovin 12-14 lauaga.

                                Comment

                                Working...