Re: ~ kjmrc - [ NL16 @ PS] ~
1. Üsna kohutav table selection, istu kiirelt sellisest lauast välja. 4way kindlasti ei bluffiks seda flop'is, sul täiesti missed ja no equity. Kui seda tegid, ja bettisid ka turni, siis on b/f.
2. Flop on ok, kui sa arvad et fitorfoldivad(sizing on täiesti okei, miks sa peaksidki rohkem panema seal?). T ei ole okei, sul pole üldse equityt ja sa bluffid fishi vastu kes callis JJ7r flopi ja T on blank. T bet oleks ok kui vastane floatib päris palju flop'e ja annab turnis väga tihedalt alla. River on fold kui kindlat readi pole.
3. By default kui selline tegelane postflop tuld annab(BB: $17.93 - VPIP: 37, PFR: 9, 3B: 0, AF: 0.9, Hands: 100), siis üritan võimalikult odavalt tp tüüpi käega sellisel boardil showdownile jõuda. Seekord läks õnneks. Aga päris tihti oled siin taga või on flip imo(turnis niimoodi sisse ajades).
1. Üsna kohutav table selection, istu kiirelt sellisest lauast välja. 4way kindlasti ei bluffiks seda flop'is, sul täiesti missed ja no equity. Kui seda tegid, ja bettisid ka turni, siis on b/f.
2. Flop on ok, kui sa arvad et fitorfoldivad(sizing on täiesti okei, miks sa peaksidki rohkem panema seal?). T ei ole okei, sul pole üldse equityt ja sa bluffid fishi vastu kes callis JJ7r flopi ja T on blank. T bet oleks ok kui vastane floatib päris palju flop'e ja annab turnis väga tihedalt alla. River on fold kui kindlat readi pole.
3. By default kui selline tegelane postflop tuld annab(BB: $17.93 - VPIP: 37, PFR: 9, 3B: 0, AF: 0.9, Hands: 100), siis üritan võimalikult odavalt tp tüüpi käega sellisel boardil showdownile jõuda. Seekord läks õnneks. Aga päris tihti oled siin taga või on flip imo(turnis niimoodi sisse ajades).



J
J
9
J
Comment