~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #781
    Re: ~ kjmrc - [ NL16 @ PS] ~

    1. Üsna kohutav table selection, istu kiirelt sellisest lauast välja. 4way kindlasti ei bluffiks seda flop'is, sul täiesti missed ja no equity. Kui seda tegid, ja bettisid ka turni, siis on b/f.

    2. Flop on ok, kui sa arvad et fitorfoldivad(sizing on täiesti okei, miks sa peaksidki rohkem panema seal?). T ei ole okei, sul pole üldse equityt ja sa bluffid fishi vastu kes callis JJ7r flopi ja T on blank. T bet oleks ok kui vastane floatib päris palju flop'e ja annab turnis väga tihedalt alla. River on fold kui kindlat readi pole.

    3. By default kui selline tegelane postflop tuld annab(BB: $17.93 - VPIP: 37, PFR: 9, 3B: 0, AF: 0.9, Hands: 100), siis üritan võimalikult odavalt tp tüüpi käega sellisel boardil showdownile jõuda. Seekord läks õnneks. Aga päris tihti oled siin taga või on flip imo(turnis niimoodi sisse ajades).

    Comment

    • sniffer_33
      Jube Noob
      • May 2011
      • 130

      #782
      Re: ~ kjmrc - [ NL10-16 @ PS] ~

      [QUOTE=kjmrc;541431]Septembri esimene sess tehtud siis..

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      MHO
      1. Fishi vastu 100% õige liigutus.
      2. Siin sõltub otsus pisut sinu laua imagost, aga üldjuhul tasub sellistest standard olukordades võtta 2-3 erinevat liini regularide vastu. No näiteks aeg ajalt xr või aeg ajalt xc (puhtal blufil nendel levelitel pole minu meelest mõtet, aga semiblufid vägagi ok) aga suurema osa ajast peaks siin bettimist jätkama, nii tõmbega, kui ka juba valmis flushiga. Peamine et nii blufid kui ka käsi oleks alati äravahetamiseni sarnaselt mängitud.
      3. Kindel fold, kui sa just ei ole näidanud, et oled monoflopis hirmus bluffhappy ja villane üritab vastu mängima hakata.
      4. Miks sa üldse arvad, et tegemist hirmsa fishiga. Täiesti ok liin tal minu meelest, eriti nende statidega mis siin näha.
      5. Täiesti OK.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #783
        Re: ~ kjmrc - [ NL16 @ PS] ~

        Tänan Teid vastukaja eest. Jänks, NL16 lihtsalt pole vahest laudu vahetada ja sellepärast istungi niikaua hädistes laudades, kuni on need millegi vastu ära vahetada. Eile avastasin NL16 Deep, ante lauad, mis on kohutavalt fishised.
        Keegi viitsib veel neid eelmisi käsi kommenteerida?

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #784
          Re: ~ kjmrc - [ NL16 @ PS] ~

          Pole mõtet võtta ühtegi lauda lahti/hoida lahti, kus aind regularid. Kui ei ole mängida, siis ära mängi lihtsalt - muidugi kui eesmärk on raha teha. Ma olen vahest istund 1h tühja hommikul, kuna laudu pole - ega ma seepärast regularide vastu ei hakka mängima.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #785
            Re: ~ kjmrc - [ NL16 @ PS] ~

            NL16 ei tohiks küll nüüd laudade puudust olla. Kui ei saa laudu kokku niipalju kui standardilt mängid, siis mängi vähem. Imo korra nädalas 1-2 tableda süvenenult 6-8 tablemise kõrvalt teeb ainult head. Samuti võiks ise laudu alustada, ka istuda nendesse kus 1 regular ees, sest need täituvad imo üsna kiirelt.

            Table selectioni teemal veel waitinglistidest. Paljulevinud on väide, et ei tasu panna end waitinglisti sinna laudadesse, kus on mingi üle 4-5 mängija. Minu arvates pole vahet palju neid seal listis istub. Vahel harva istub listis ka mõni fish ning esinebki olukordi kus 20 inimest waitinglistis on olnud, jõuab järg sinuni ning saadki vaala endale paremale käele. Kui aga laud rege täis siis lihtne, laud kinni ja grindid edasi. See tõenäosus, et võid saada vaalase laua kaalub üle imo selle ühe sekundi mis kulub halva laua kinnipanekuks, kui see ette popib.
            Last edited by KristjanRawk; 04.09.13, 09:05.

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #786
              Re: ~ kjmrc - [ NL16 @ PS] ~

              Vaalad panevad ennast harva waitinglisti.Tahavad ju kohe mängida mitte oodata paarkümmend minutit.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #787
                Re: ~ kjmrc - [ NL16 @ PS] ~

                Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                Vaalad panevad ennast harva waitinglisti.Tahavad ju kohe mängida mitte oodata paarkümmend minutit.
                Vaalad võtavad esimese laua kus 8 regulari ees istub :)

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #788
                  Re: ~ kjmrc - [ NL16 @ PS] ~

                  Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                  Pole mõtet võtta ühtegi lauda lahti/hoida lahti, kus aind regularid. Kui ei ole mängida, siis ära mängi lihtsalt - muidugi kui eesmärk on raha teha. Ma olen vahest istund 1h tühja hommikul, kuna laudu pole - ega ma seepärast regularide vastu ei hakka mängima.
                  Seems legit. Selles konkreetses lauas oli 1 fishine mängija tho, sellised lauad, kus 5 regi vastas panen snäpkinni.
                  Aga eks tuleb siis seda strateegiat hakata kasutama - nagu öeldud, tahan areneda :)
                  Ty muidugi tippide eest teistele.

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #789
                    Re: ~ kjmrc - [ NL16 @ PS] ~

                    Jep. Olen ka hakanud tegema ise laudu ainult. Ei hakka ennast üldse waitinglisti panema, teen 9 lauda ja ootan. Esimese 10ne minutiga saab ikka 4 lauda täis ja alati kes lauda istub on fish. Endal lihtsam kui nende regularidega madistada.

                    Comment

                    • sniffer_33
                      Jube Noob
                      • May 2011
                      • 130

                      #790
                      Re: ~ kjmrc - [ NL16 @ PS] ~

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Tänan Teid vastukaja eest. Jänks, NL16 lihtsalt pole vahest laudu vahetada ja sellepärast istungi niikaua hädistes laudades, kuni on need millegi vastu ära vahetada. Eile avastasin NL16 Deep, ante lauad, mis on kohutavalt fishised.
                      Keegi viitsib veel neid eelmisi käsi kommenteerida?
                      Miks mitte võtta NL10'st seni laudu juurde, kuni NL16 piisavalt palju fishidega laudu pole?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #791
                        Re: ~ kjmrc - [ NL16 @ PS] ~

                        Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                        Jep. Olen ka hakanud tegema ise laudu ainult. Ei hakka ennast üldse waitinglisti panema, teen 9 lauda ja ootan. Esimese 10ne minutiga saab ikka 4 lauda täis ja alati kes lauda istub on fish. Endal lihtsam kui nende regularidega madistada.

                        Peab kah testima.. Pole varem väga ise laudu alustanud :)

                        Algselt postitas sniffer_33 Vaata postitust
                        Miks mitte võtta NL10'st seni laudu juurde, kuni NL16 piisavalt palju fishidega laudu pole?
                        Kuni eilseni segasingi NL10€ ja NL16$ laudu, eile tegin puhtalt NL16 ainult. NL10€ veits overrolled juba tho..

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #792
                          Re: ~ kjmrc - [ NL16-25 SH @ PS] ~

                          Kuna saan päevas teha pmst 1-2 sessi ainult, siis tänaseks jälle ülesanne täidetud.

                          Septembri üldseis selline:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ei ütleks, et meeletus hiiteris olen, lihtsalt kõik sujub ja lekkeparandaja Herrjänks on oma tööd hästi teinud :D
                          Täna olid kusjuures NL16 super head lauad, lausa lust oli mängida :)
                          Nüüd siis NL25 jaoks 30+ BI ja ilmselt katsetan natuke homme/ülehomme.
                          Stellar ka vabanes ja oh seda õnnetust järgmiseni 5k vpp
                          Septembri overall statid nüüd siis 24/21/9.4/2.9
                          Augustis 17/14/5.1/2.1 - suur muutus toiminud mängus.


                          Viskan siia mõned käed ka:

                          #1 Pre oleks ilmselt pidanud 4bettima seda gayraiset. Vahest ei suuda lihtsalt adekvaatselt mõelda kui teised lauad nõuavad ka tähelepanu :D Igastahes - nüüd tuleb otsus võtta - shove/fold?


                          Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 6 players
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          BB: $16.84 - VPIP: 13, PFR: 10, 3B: 10, AF: 2.1, Hands: 206
                          UTG: $23.36 - VPIP: 21, PFR: 12, 3B: 5, AF: 0.9, Hands: 154
                          MP: $16.00 - VPIP: 42, PFR: 27, 3B: 8, AF: 2.1, Hands: 122
                          Hero (CO): $20.86 - VPIP: 20, PFR: 13, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 128188
                          BTN: $5.19 - VPIP: 53, PFR: 2, 3B: 0, AF: 0.8, Hands: 51
                          SB: $24.12 - VPIP: 48, PFR: 33, 3B: 14, AF: 2.3, Hands: 194

                          Pre Flop: ($0.24) Hero is CO with K J
                          2 folds, Hero raises to $0.40, 1 fold, SB raises to $0.80, 1 fold, Hero calls $0.40

                          Flop: ($1.76) J J 9 (2 players)
                          SB bets $0.64, Hero calls $0.64

                          Turn: ($3.04) 3 (2 players)
                          SB bets $1.60, Hero raises to $4, SB raises to $8


                          #2 Mida teeme turnis? Check-raise? Call ja laseme tal edasi bettida? Poti/J/T riverisse äkki killib actioni ja oleks siiski tarvis raiseda?


                          Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 6 players
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          BB: $66.43 - VPIP: 48, PFR: 18, 3B: 2, AF: 4.2, Hands: 137
                          UTG: $40.49 - VPIP: 32, PFR: 24, 3B: 11, AF: 3.5, Hands: 109
                          MP: $40.06 - VPIP: 14, PFR: 9, 3B: 8, AF: 5.0, Hands: 90
                          CO: $51.10 - VPIP: 21, PFR: 14, 3B: 3, AF: 5.0, Hands: 108
                          BTN: $38.21 - VPIP: 40, PFR: 25, 3B: 5, AF: 0.8, Hands: 106
                          Hero (SB): $41.82 - VPIP: 20, PFR: 13, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 128188

                          Pre Flop: ($0.24) Hero is SB with A K
                          UTG raises to $0.48, 3 folds, Hero raises to $1.28, 1 fold, UTG calls $0.80

                          Flop: ($2.72) Q 9 A (2 players)
                          Hero bets $1.60, UTG raises to $4, Hero calls $2.40

                          Turn: ($10.72) K (2 players)
                          Hero checks, UTG bets $4.48


                          __________________________________________________ _____


                          #4 Rexil flippis ära või reppis flushi? :)


                          Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 6 players
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          CO: $12.72 - VPIP: 37, PFR: 21, 3B: 0, AF: 4.5, Hands: 131
                          BTN: $9.54 - VPIP: 21, PFR: 16, 3B: 8, AF: 1.8, Hands: 176
                          SB: $19.88 - VPIP: 11, PFR: 10, 3B: 6, AF: 11.0, Hands: 131
                          BB: $19.10 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 6, AF: 2.0, Hands: 185
                          Hero (UTG): $29.35 - VPIP: 20, PFR: 13, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 128188
                          MP: $28.65 - VPIP: 45, PFR: 22, 3B: 6, AF: 1.9, Hands: 180

                          Pre Flop: ($0.24) Hero is UTG with K J
                          Hero raises to $0.48, MP calls $0.48, CO calls $0.48, BTN calls $0.48, 2 folds

                          Flop: ($2.16) 7 A Q (4 players)
                          Hero bets $1.12, MP folds, CO folds, BTN calls $1.12

                          Turn: ($4.40) T (2 players)
                          Hero bets $2.56, BTN raises to $7.94, Hero calls $5.38

                          River: ($20.28) 5 (2 players)

                          Final Pot: $20.28
                          BTN shows 8 A
                          Hero shows K J
                          Hero wins $19.37
                          (Rake: $0.91)
                          Last edited by kjmrc; 04.09.13, 22:34.

                          Comment

                          • sniffer_33
                            Jube Noob
                            • May 2011
                            • 130

                            #793
                            Re: ~ kjmrc - [ NL16-25 SH @ PS] ~

                            IMHO
                            1. Fishidel on sellised gay minraised tihti QQ-AA, nii et 4bet oleks mõtetu pre, pigem ikka call. Flopis võiks muidugi kohe tõsta, aga ehk isegi call parem tema vastu. Turnis loomulikult shove.
                            2. Sa pead mõtlema, mis käes ta siin olla saavad, UTG raiseri jaoks on see laud väga magus. Arvesta, et check-raisega saad sa foldima AQ(maybe), Ax'id ja blufid, kõigi setide vastu on su equity turnis juba üpris lahja, aga samas siit käest vist ei pääse anyway minema enam, seega check-shove turnis tundub mõistlik ja calli korral saab loota splitile või riverisse masti.
                            4. Mis pagan rex see selline on, kes mingi pooliku stackgia mängib. Tänu stackile on ka see bluffraise üpris haige.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #794
                              Re: ~ kjmrc - [ NL16-25 SH @ PS] ~

                              Tänud vastuse eest.
                              Neljandas käes oli tõepoolest rex, miski 6 lauaga :D Mõni lihtsalt ei tea/oska auto top-upi panna ilmselt :D
                              Teine käsi oli kõige mõtlemapanev, kuna hea võimalus palju $$ saada, ei teagi kas tegin õigesti aga raisesin teda turnis. Vb shove oleks liiga obvious olnud? Samas raise paneb ka tõsiselt kahtlema natuke mõtleva mängija. Samas ma ei saa siit calli eriti kui just pole set vastas/AQ/JT imo.

                              Comment

                              • sniffer_33
                                Jube Noob
                                • May 2011
                                • 130

                                #795
                                Re: ~ kjmrc - [ NL16-25 SH @ PS] ~

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Tänud vastuse eest.
                                Neljandas käes oli tõepoolest rex, miski 6 lauaga :D Mõni lihtsalt ei tea/oska auto top-upi panna ilmselt :D
                                Teine käsi oli kõige mõtlemapanev, kuna hea võimalus palju $$ saada, ei teagi kas tegin õigesti aga raisesin teda turnis. Vb shove oleks liiga obvious olnud? Samas raise paneb ka tõsiselt kahtlema natuke mõtleva mängija. Samas ma ei saa siit calli eriti kui just pole set vastas/AQ/JT imo.
                                Raise on parem jah, ma vaatasin esialgu et NL16 ja ei pannud tähele kui jude deepid selles lauas kõik.

                                Comment

                                Working...