~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #451
    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Ära mingi 10ne BI'ga küll mine, muidu on decent chance et busto varsti...

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #452
      Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Viitsid oma viimase paarisajatuhande käe graafiku panna (EVg-ga).
      Mul on ainult viimase 40k käte ajalugu vist.. formatiga hävis mul soliidne kogus materjali.

      Herrjanks, polnud plaaniski sellise summaga minna, 20 pealt võtan mõned lauad nl20 sisse

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #453
        Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

        Kumb on variatsiooni/swingirikkam, kas ht husng või 45/180 mehe turbo sngd?

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #454
          Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

          45/180 on sick variation...

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #455
            Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

            Niipalju kui lugesin 2+2'st siis kuni 200 bi swingid 180 mehe sngdes.. wtf? :D On ka nii hull v?

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #456
              Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

              ja hyperites pole ka parimatel (st anduandu) probleem 100bi swingida.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #457
                Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                Okei, ei usun jah, et selline asi pole seal impossibru.. Aga kui vaadata sng'si, siis kus on kõige väiksemad swingid?

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #458
                  Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                  No kui alustad päris madalalt, mingi paaritaalastes(1.5$;2.2$;3.5$) ei tohiks väga hullu olla, sest field on väga soft, kui korralikult biidid, aga kõrgemal on kindlasti väga high variation....

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #459
                    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Mhm, seda mõtlesin mina ka, läks meelest öelda, et lugesin 2+2'st $12 180 mehe swingidest, seal kõikusid need 100-300 juures :D

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #460
                      Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Kui tahad väikeseid swinge, on ka ilmselt madal winrate, 6mehe sng'd, 10mehe omad, 50fifty'd? Aga siis pead väga korralikku volüümi andma ka...

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #461
                        Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                        Kui tahad väikeseid swinge, on ka ilmselt madal winrate, 6mehe sng'd, 10mehe omad, 50fifty'd? Aga siis pead väga korralikku volüümi andma ka...
                        Mhm, kuna siin microlimiidis pead ikka ho*rama korralikult, et mingi kasum tekiks ;D

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #462
                          Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Aga üldse SNG'des ja MTT'des ma ei usu, et keegi väga mingi megasuurt ROI'd taga ajab, enamus üritavad kõik volüümiga lüüa...

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #463
                            Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Igale pokkerimängijale võiks lõpuks kohale jõuda, et pokker pole olenemata skillist ega mängutüübist riskivaba mäng ning aegajalt raha lihtsalt põlebki. Mina näiteks ei taha sellesg siiamaani aru saada ja üritan igapäevaselt kasumit näidata :P

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #464
                              Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                              No igapäev on impossible kasumit näidata.. vastasel juhul oleks kõik miljonärid juba :D Obv on pokker väga riskantne.. miks muidu paljud bustoks lähevad :D

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #465
                                Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Hmm, aga ma olen kuulnud väidet, et korralikult bankroll manangmendist kinnit pidades ja vajadusel limiit limiidi haaval alla kolides, on praktiliselt võimatu bustosse minna. Kui just mängus pole tõsiseid leake.

                                Muidugi jah, kui limiidis NL100+ mängija langeb NL2-te, on ta oma harjumuspärase elustandardiga võrreldes ilmselt sama hästi kui busto. Aga noh jällegi, väheusutav, et solid mängija nii suurde langemisse satub.
                                Last edited by Nozzu; 19.03.12, 14:19.

                                Comment

                                Working...