Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]
peale ruditurbo ei tea kedagi biitijat, kes nii nitine. 3bet tundub ka liiga tagasihoidlik - ikka kui btn oled ja sul A2, 8Ts, 22 jne, su ees CO tõstnud ja taga suvad regid, siis kui CO foldib palju 3betile siis see kõige rohkem kasu toob...isoleeriks ja kotiks fishe LP pealt, kui limpfold kõrge v cbetile kenasti foldivad jne
peale ruditurbo ei tea kedagi biitijat, kes nii nitine. 3bet tundub ka liiga tagasihoidlik - ikka kui btn oled ja sul A2, 8Ts, 22 jne, su ees CO tõstnud ja taga suvad regid, siis kui CO foldib palju 3betile siis see kõige rohkem kasu toob...isoleeriks ja kotiks fishe LP pealt, kui limpfold kõrge v cbetile kenasti foldivad jne
Comment