Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #2356
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    lihtne võibolla jah, aga antud juhul lihtne=rumal. annan sulle ühe lihtsa ülesande - utg regular avab, sa mp pealt 3betid teda AA. samas lauas btn ja bb on mõnusad fishid. kui palju sa võidad siin enamasti regulari 3betides ja kuipalju callides?

    janksi lause võtab kõik kenasti kokku
    No 3bettides võidan tõenäoliselt 5,5 BB-d. (4+1+0,5). Callides võib krt teab, mida juhtuda, kuigi jah, flopile minnes oleksin kolmest vastasest ees.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #2357
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Algselt postitas Naxer Vaata postitust
      Usun üldise 3bet range-i võiksid püüda veidi laiemaks tõmmata-nii on regidel Su vastu ka pisut raskem mängida. ... Ma nt tihti 3betin AQ-AT kui miski tüüp pos-lt avab (sh nit, mitte vbl ehk überniti vastu vaid, kelle avang ongi mingi AK+) ja see on päris hämmastav kui palju neilt folde saab seepeale või siis callivad ja fold to cbet. Usun, see suur põhjus, miks mul ka see punane non showdown joon seni kasumis on NL10s. 4beti peale siis muidugi foldin, kuid seda tuleb märksa harvem ette. Samuti on vahel Ax-ga nt steali järel mõne regi vastu põnev kerglast 4betti katsetada. See ei pea olema väga suur, nt 2.2x ta beti suurus. Samuti nittide vastu on SB-lt või BTN steal any2 nt.
      siin ma sinuga päris nõus pole (üldiselt küll). tavalise mikroregulari (suht väike steal ja suur fold to 3bet (fold to resteal) vastu on AQ ja AJ 3betimine mu meelest halvem variant, kui callimine. callides hoiame sees domineeritud Q ja J ja A terve posu + suht lihtne mängida postflop isegi oop. 3betimiseks on palju paremad madalad Ax ja Kx. aga selliste vastu tuleb restealida ka 75o, 22-55 jms sodi jah.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #2358
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
        No 3bettides võidan tõenäoliselt 5,5 BB-d. (4+1+0,5). Callides võib krt teab, mida juhtuda, kuigi jah, flopile minnes oleksin kolmest vastasest ees.
        nii ongi - 3betides ei võida pmslt midagi ja raiskad oma hea käe ära. kui fishid järgi on, siis kui sina callid, callivad ka nemad enamasti. ja suvalisel boardil kui keegi neist midagigi hitib, saad oma premiumiga maksimaalse value v'lja pigistada. loomulikult võib juhtuda krt teab mida, aga tunde järgi juhtub umbes nii: ühe korra kümnest ei hiti ka fishid ega regular midagi ja saad ikka suht sendid, ühe korra kümnest hitib mõni fish 2p+ ja kaotad stacki, ühe korra kümnest hititakse hea tõmme mis turnis kokku tuleb ja kaotad stacki, kolmel korral kümnest hitib üks fishidest midagi kahtlast ja saad 1-2 tänavat valuet, neljal korral kümnest hitib üks fishidest mõne tõmbe või TP, 2nd paar vms ja sa võidad fishi stacki.

        just täpselt nii lihtne see mäng ongi. 3betides teenid siin kergelt, aga callides RÄIGELT. pakun, et sellised otsused premiumitega annavad juba ise 1-2bb/100 sulle winratele juurde. ja see on kõigest üks pisiasi....

        Comment

        • Naxer
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2009
          • 345

          #2359
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          siin ma sinuga päris nõus pole (üldiselt küll). tavalise mikroregulari (suht väike steal ja suur fold to 3bet (fold to resteal) vastu on AQ ja AJ 3betimine mu meelest halvem variant, kui callimine. callides hoiame sees domineeritud Q ja J ja A terve posu + suht lihtne mängida postflop isegi oop. 3betimiseks on palju paremad madalad Ax ja Kx. aga selliste vastu tuleb restealida ka 75o, 22-55 jms sodi jah.
          Nõus, et võib nii olla. Mul küll kuvab steal jms statse aga nende efektiivse lugemisega olen lapsekingades alles. Samas nitisema venna vastu AQ-AJ nt callides võib juhtuda, et ise dominated ja läeb Ax flop kallimaks kui 3betile 4 bet otsa saades või siis tema 3beti calli korral ja kui cbetile ei foldi, rääkimata kui tõstab võib ka halba aimata ja odavamalt saada.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #2360
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Algselt postitas Naxer Vaata postitust
            Samas nitisema venna vastu AQ-AJ nt callides võib juhtuda, et ise dominated
            ranka tabeli järgi on nitise venna btn stealing range ässade osas näiteks A2+. ja ranka tabel on nitine. seega siit leiab ka vastuse - mitme Ax vastu oled domineeritud ja mitme vastu domineerid
            Last edited by pastilaa; 20.02.13, 15:26.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #2361
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              naxer, ega sa ei pea koha Axx boardil siis AQ flopil ära stäkkima :)
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Naxer
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 345

                #2362
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                Ei, loomulikult ma ei stäki seal ära. Üldse stäkin 1 paariga väga harva-nu selge fishi vastu vaid, kelle rangest selgelt ees olen, kuid obv eks nad ka mõnikord hitivad sette või muid häid käsi. Kõrgematel limiitidel peaks ilmselt olema valmis natuke lightimalt stäkkima, kuid NL10 ikka üsna nitine. Ja see võimaldab võita non showdown panku kohati suht hästi.

                Comment

                • p0l1
                  Grinder
                  • Jan 2011
                  • 581

                  #2363
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  Nozzu, kui sul on 3betides probleem oma suurte paaridega (QQ-KK) ja, siis 3beti lihtsalt selliste oddsidega, et peaaegu igal flopil busto võid minna, kus ei ole nt Axx või mono lauda, mis sulle FD-d ei anna. Sel juhul vastasel ei ole kasumlik setmineda.

                  nl10 rexid teevad ilmselt palju viga selles kohas.

                  Ei tea küll fullringi seadusi, aga keegi teadjam on kindlasti nõus õpetama ses osas. Lihtsalt idee.


                  Raiskad energiat kohtades, kus pigem ei oleks vaja nii palju mõelda.
                  Last edited by p0l1; 21.02.13, 02:07.

                  Comment

                  • Naxer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 345

                    #2364
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Nu ega standard 3x to 90c 3beti peale ei ole ka reaalselt oddse vastastel callida for setmine. Seda küll eeldades, et me ei lähe pigem reeglina bustoks oma 1 paar käega seal. Edasi juba tulevad mängu statsid ja noted. Pigem on standard, et kui villane seejärel kuskil kukub raisema või ckraisema saab 1 paari maha panna. Kerge on hakata mõtlema, et siis on tal ju lihtne exploitida meid pidevalt oma häid käsi foldima. Reaalsus on, et vähemalt NL10s seda keegi eriti ei tee rexidest ja kes teevad annab ajapikku läbi kogemuse tuvastada ning adjustida. Kui Sul omal set on nt ja juhtub keegi otsa äsama ja nupud sisse lähvad postflop-eks näed, millega seda tehti ning kui kuidagi veidralt või lightilt pandi tee note kohe (endiselt usun rexidelt see seal ikka harv nähtus). Samuti kui nt ckraiseb miski enam vähem pool stäkki sisse kusagil ning seejärel shove peale foldib.

                    Kui hakata 3bettima ebaloomulikult suurelt, siis jälle foldivad paljud vastased ära ka käed, mis meile muidu kenasti valuet annaks. Nõus, et nii kuluks energiat vähem ja tuleks nuputada vähem, kuid kui eesmärk on mängus areneda ning kunagi ka kõrgemale jõuda, siis see pole ilmselt asi, mida kindlasti vältima peaks.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2365
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Mhh...tänane enim kaotanud käsi oli set vs. set. See poogen ja ei vääri arutamistki. Aga üks käsi jäi küll piinama. OK, ülepaar 3-bet potis ei tohiks kätt maha panna aga...

                      Vastane: 15/11; fold to c-bet 77%; fold to 3-bet 40%, agression 1.9 käsi 608. Selline paras NIT regular, eksole.

                      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                      9 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Player3 ($16.08) 161bb
                      UTG+1 Player4 ($7.46) 75bb
                      MP1 Nozzu ($11.34) 113bb
                      MP2 Player6 ($10.25) 103bb
                      MP3 Player7 ($10.24) 102bb
                      CO Player8 ($4.70) 47bb
                      BTN Player9 ($9.79) 98bb
                      SB Player1 ($12.20) 122bb
                      BB Player2 ($5) 50bb

                      Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is MP1 Q Q
                      1 fold, Player4 calls $0.10, Nozzu raises to $0.50, Player6 calls $0.50, 4 folds, Player2 calls $0.40, Player4 calls $0.40

                      Flop: 4 8 6 ($2.05, 4 players)
                      Player2 checks, Player4 bets $0.20, Nozzu raises to $1.60, Player6 calls $1.60, Player2 folds, Player4 folds

                      Turn: 4 ($5.45, 2 players)
                      Nozzu bets $3.50, Player6 calls $3.50

                      River: 3 ($12.45, 2 players)
                      Nozzu checks, Player6 bets $4.65, Nozzu?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #2366
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Kus on 3bet pot?

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2367
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Kus on 3bet pot?
                          Pfff...ei ole jah, sorry.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #2368
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Juhtme ajab kokku natsa see board, aga imo WP.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2369
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Pff, selleks kuuks miinimumeesmärgiks seatud 10K käsi sai täna täis.
                              Ega rõõmustavat midagi pole. Üks nüri saagimine käib.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #2370
                                Hästi pargitud

                                Sel kuul siis sedapsi. Masendav on see, et graafiku tipus jäi mul ainult mingi paarkend eurtsi puudu NL16 kolimisest. Aga noh, võib-olla ongi hea, et mul ei õnnestunud shotti võtta sest ilmselt/ilmselgelt ei biidi ma veel ka NL10t. Kurb-kurb.

                                Rahul olen sellega, et sai miinimumiks seatud (10K) kätearv läbi mängitud.



                                Mis märtsis saab, ei oska öelda. Arvuti garantiiaeg saab millaski läbi ning ma pean selle klaveriprobleemide tõttu enne seda parandusse andma. Karta on, et seal seisab see mitu nädalat.

                                Comment

                                Working...