Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2326
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    nozzu kirjuta omale seinale järgmised asjad: never fold set, kui saad seti tee alati kõik, et kiirelt rahad sisse saaks. isegi siis ära foldi, kui tuleb 4 flush või straight maha. 3bet potis ära foldi mitte ühtegi ülepaari, isegi 66-tesid kui flop 234.

    Ma arvan, et stäkimine nii lightilt on suurema EVga ja väiksem viga, kui liiga kergelt foldimine. rahval on ikka bluffe ja worse hande sees.

    hiljem, kui taipad, et nad tõesti on nii kõvad käed, leiad üles spotid, kus nad ei ole.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #2327
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      nozzu kirjuta omale seinale järgmised asjad: never fold set, kui saad seti tee alati kõik, et kiirelt rahad sisse saaks. isegi siis ära foldi, kui tuleb 4 flush või straight maha. 3bet potis ära foldi mitte ühtegi ülepaari, isegi 66-tesid kui flop 234.
      OK, olgu edaspidi nii.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #2328
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Päris nii ka ei saa, natuke vaatsk ikka state ka ja kui mingi 7/7 3bet 1% vana 234 laual raiseb vms siis pole mõtet väikse ülepaariga võimlema hakata. Pigem siis ikka unknown ja fishide vastu. settidega olen nõus, aga nittide vastu ikka ettevaatlikumalt.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2329
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          vaevalt, et nozzu satub 66-ega 3bet potti. pigem on ta ise 3bettija JJ+ tüüpi käega ja kui tal siis ülepaar, siis stack off ei saa kunagi olla väga vale.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #2330
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Jep, nii on. Pakun, et ei satu isegi JJ-ga väga tihti 3bet potti mis teeb asja veel lihtsamaks.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2331
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Jep, nii on. Pakun, et ei satu isegi JJ-ga väga tihti 3bet potti mis teeb asja veel lihtsamaks.
              Hmm, kusjuures JJ kipub mu PF liin olema küll selline: Bet-call 3bet. TT lendab 3-beti peale juba mucki. KK+ 4Bet ja QQ pigem jälle call 3Bet (oleneb vastasest).

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #2332
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                OOP mängid ka JJ raise/call ? Mis teed kui tuleb QT3; 976; A45; rainbow flopid ja vastane cbetib 2/3 potti.
                Mis su squeesing range on BU/CO pealt?

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #2333
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  ei meeldi call 3b QQga sama AKga (eeldan, et teed seda?). hiljem kirjutan miks, hetkel magama.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #2334
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                    ei meeldi call 3b QQga sama AKga (eeldan, et teed seda?). hiljem kirjutan miks, hetkel magama.
                    AK-ga ei calli 3beti. Kui pole just min 3betiga tegemist.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2335
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      OOP mängid ka JJ raise/call ? Mis teed kui tuleb QT3; 976; A45; rainbow flopid ja vastane cbetib 2/3 potti.
                      Mis su squeesing range on BU/CO pealt?
                      OOP olles teen sinu poolt näiteks toodud boardidel tavaliselt donk-beti - nimetatakse seda vist nii? Ehk siis lihtsalmalt betin ise välja.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #2336
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        miks? tahad halvemad käed välja lükata ja et jätkaks aint sind biitiva rangega?Või ma ei saa aru...pane miski näide kus oled 3bet potis callinud ja flopi donkanud. palun

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2337
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          miks? tahad halvemad käed välja lükata ja et jätkaks aint sind biitiva rangega?Või ma ei saa aru...pane miski näide kus oled 3bet potis callinud ja flopi donkanud. palun
                          Ma kuskilt, äkki oli Blueprint, lugesin, et juhul kui laua ülekaart on suurem 3bettija kaartidest, on sellise donkbetiga võimalik tegelikult parem käsi foldima saada. No kasvõi selles, näitena toodud käes: A45 Villane 3betib PF KK-ga, mina callin oma JJga ning teen flopil donkbeti, millest vastane teeb järelduse, et ju ma hittisin oma A-d ning viskab oma KK maha.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #2338
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Vastane teeb järelduse, et sa oled fish ja callib alati vähemalt ühe tänava antud spotis KK-ga

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #2339
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Ma DB i hus ainult limbitud potis A/K high boarde sest üldjuhul keegi ei limbi Ax ega Kx pre ja kui limbib siis tuleb see ruttu välja.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #2340
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Ja dai pohh, kui keegi ütleb praegu: eeezy fold!

                                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                                9 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG Player3 ($12.83) 128bb
                                UTG+1 Player4 ($9.21) 92bb
                                MP1 Player5 ($10) 100bb
                                MP2 Player6 ($10) 100bb
                                MP3 Player7 ($10.15) 102bb
                                CO Player8 ($14.31) 143bb
                                BTN Nozzu ($10) 100bb
                                SB Player1 ($6.93) 69bb
                                BB Player2 ($9.73) 97bb

                                Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is BTN K K
                                Player3 raises to $0.40, 5 folds, Nozzu raises to $1.20, Player1 calls $1.15, 1 fold, Player3 folds

                                Flop: 10 7 2 ($2.90, 2 players)
                                Player1 bets $5.73, Nozzu calls $5.73

                                Turn: 7 ($14.36, 2 players)

                                River: 3 ($14.36, 2 players)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...