Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #2281
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nozzu, aga sa said nüüd aru, et see on stackimise koht su postitatud käes?

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #2282
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
      Nozzu, aga sa said nüüd aru, et see on stackimise koht su postitatud käes?
      Kuiväga ma ka ei vihka seti maha viskamist (olen seda paar korda teinud) arvan ma ikkagi, et antud käes on see pigem ikkagi diskuteerimise, mitte kindla peale stackimise koht. Ses mõttes, et arvatavasti leiab seal õigustuse nii 3bet shoveks, calliks, kui ka foldiks.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #2283
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Foldiks on siin suht-täpselt 0 argumenti. Call võiks shippimisest etem olla juhul, kui on readid, et raiseb ainult sette või ridasid.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #2284
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          Ent mängu biitimiseks tuleb vastastest mõelda ühe leveli võrra kõrgemalt. Ühe, mitte kahe - 3 leveli mõtlemine, mis oli siis vist, et ma mõtlen, mida vastane mõtleb, et ma mõtlen, oleks juba üle mõtlemine.
          Teoorias võib tunduda tore, aga NL10's see tihti ei tööta, kuna vastased teevad vahepeal mingeid täiesti x move kohtades kus sa neid oodata ei oska. Sellest tulenevalt võid ka ise endale lauas asju ette kujutada (nt. vastasel pole alati nutsi) ja paremaid käsi foldida.

          See viimane käsi tundub no-brainer nuppude sisse ajamine. Miks sa muidu üldse preflop potti sisened?
          Last edited by Fabulous; 04.02.13, 15:19.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #2285
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Et setti hittida. Ja üldjuhul ma ka ei loobi setti agressiooni kohates maha. Alles hiljuti läksin flopil set vs. set bustoks ja oleks ka siin käes flopil läinud. Aga kui vastane hakkab turnil tembutama, on see veits teine tera.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #2286
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Et siis pmst kui ma istun sinu lauda maha ja hommikust õhtuni minraisen turne ja shipin rivereid siis ootan calle ainult sinu nutsult ja ülejäänud läheb kõik mucki.
              Igasugu vigureid näeb ikka antud spottides, pole kõigil alati nuts.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #2287
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                Et setti hittida. Ja üldjuhul ma ka ei loobi setti agressiooni kohates maha. Alles hiljuti läksin flopil set vs. set bustoks ja oleks ka siin käes flopil läinud. Aga kui vastane hakkab turnil tembutama, on see veits teine tera.
                Kui sa kardad set vs set bustoks, minna siis miks üldse raised setmine eesmärgil käega mis sisuliselt ühelgi flopil nuts pole? Mitte, et tightimaks peaks võtma, aga minu arvates peaks julgemalt mängima ja mitte raha lauda jätma.

                Comment

                • Naxer
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 345

                  #2288
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Kuna Sul pole volüüm kuigi suur, siis eks need set vs set olukorrad jäävad seda paremini meelde ja tekitavad kohati põhjendamatut hirmu järgmiste taoliste olukordade ees ilmselt.

                  Siin jah kui vastane pole mingi teada tuntud straightforward nit korraliku sample peale puuduvad foldiks küll igasugused ratsionaalsed argumendid. Kui blank riveri peale nagunii ennast ära stäkime, siis mõistlikum on juba turnil nupud sisse saada, et mingitelt drawdelt valuet saada, mida seal ju hulgim või fishi TP-ga kindlasti sisse saada, muidu on river nt mingi eriti scary 6s nt ja ta enam ei maksa sellega siis vbl.
                  Last edited by Naxer; 04.02.13, 15:48.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #2289
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Serious advice.
                    Ma hakkaks top setminema, http://forumserver.twoplustwo.com/54...ning-tsm-1262/.

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #2290
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      mõtlesin et viskan ise selle 2p2 teema korra siia:D wp qbj0hn

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #2291
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        nozzu is co
                        villain is btn
                        dealt to nozzu [K,K]
                        "lahe! kunnid!"
                        fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, nozzu raised to $.30, villain calls $.30, fold, fold
                        "noh rott, kohe karistan sind buttonilt rämpsuga callimise eest"
                        dealing flop [K,8,3]
                        "yeah, top sett! siit tuleb vähemalt 40bb pott koju"
                        nozzu bets $.50, villain calls $.50
                        "calli calli oma A-rääbisega lootuses ässa tabada"
                        dealing turn [A]
                        "vot nii, peos oled kutsikas! maksa välja!"
                        nozzu bets $.95, villain raises to $1.90
                        ":|"
                        "ei ole võimalik!!! jälle!!! tundmatu vastane, 45/0. mida ta reaalselt nii mängiks peale AA, millega mind trappis?"
                        "hmm... hmm... põhimõtteliselt on mingi väike võimalus quads hittida või siis palvetada et tal on mingi äss-kunn 2pair millega aggromaniakiks kätte läks praegu"
                        "hmmmm.... hea küll, ma callin aga foldin riveri agressioonile"
                        nozzu calls $.95
                        dealing river [7]
                        nozzu checks, villain checks
                        nozzu shows [K,K] for top set
                        villain shows [T,9] for bluffffff
                        "HERO CALL!"

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2292
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          ROFL

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #2293
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                            ROFL
                            +1 kui hea

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #2294
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Kas antud käes on ülepaariga kah bustosse minek turnis?

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #2295
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                always topsetmine !!!

                                $0.50/$1 No Limit Holdem
                                PokerStars
                                7 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG ($41.50) 42bb
                                UTG+1 ($100) 100bb
                                Hero (MP) ($103) 103bb
                                CO ($100) 100bb
                                BTN ($88.54) 89bb
                                SB ($40) 40bb
                                BB ($100) 100bb

                                Pre-Flop: ($1.50, 7 players) Hero is MP A A
                                2 folds, Hero raises to $3, 3 folds, BB calls $2

                                Flop: A 6 5 ($6.50, 2 players)
                                BB checks, Hero bets $4, BB raises to $14, Hero raises to $32, BB goes all-in $97, Hero calls $65

                                Turn: 8 ($200.50, 2 players, 1 all-in)

                                River: 5 ($200.50, 2 players, 1 all-in)

                                Final Pot: $200.50
                                BB shows a full house, Sixes full of Fives
                                6 6
                                Hero shows a full house, Aces full of Fives
                                A A

                                Hero wins $197.70 (net +$97.70)

                                BB lost $100

                                Comment

                                Working...