Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #2221
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Vastupidi
    Kindel?




    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #2222
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      Vastupidi
      ei ole vastupidi. 1BB (big bet) = 2bb (big blind)

      Comment

      • bounce
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 865

        #2223
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        seda ta ütleski ju, nozzu kirjutas et 1 big blind on 2 big betti

        Comment

        • Majandaja
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 2133

          #2224
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas bounce Vaata postitust
          seda ta ütleski ju, nozzu kirjutas et 1 big blind on 2 big betti
          Nozzu ütles nii nagu 1BB(Big Bet)=2bb(big blindi). Sa ajasid vist ise nüüd segi Nii palju kino sellisest asjast

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #2225
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas bounce Vaata postitust
            seda ta ütleski ju, nozzu kirjutas et 1 big blind on 2 big betti
            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            Vist on nii, et kui big bet kahege korrutada, saab big blindi.
            .

            Comment

            • mortalvombat
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2010
              • 412

              #2226
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              üks big bet on kaks big blindi

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2227
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                1 big blind on 0.5 big beti

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #2228
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  "Läkspahasti," nagu mu poeg tavatseb nentida, kui miskit untsu või sassi läheb. Kuu esimene pool andis lootust, et ehk õnenstub juba veebruaris NL16-sse kolida. Aga ei, tulid vahvad -3BI päevad ja sinna see kokku higistatud tulum läks.
                  Kuu jäi siiski paari BI-ga plussi :)



                  Tegelikult, et ma mängin ainult daalalaudades, võiks praegu juba NL16-s shotte võtta kuna daalades on kontol mingi 430 ühikut. Aga mõtlesin, et kraabin eurodes 400 daala kokku ja alles siis proovin. Noh, et oleks suurem ülekate ja vähem scared money.

                  Ehk järgmine kuu õnnestub see puudvad 50 eurtsi teenida. Kui neljalt laualt kuuele üle minnes õnnestub volüümi tõsta. Samas ma ei ole kindel, kas see on ikka hea mõte, kuna sellega ilmselt langeb mu winrate, mis NL10s on nagunii häbiväärselt väike, veelgi ja ma võin hakata miinust tootma. Ei tea, peab proovima.

                  Sel kuul jäi läbimäng taas väiksemaks kui mõni mees päevaga jaotusi läbi suudab lasta. Õigustan end sellega, et poiss on kolm nädalt minu juures elanud. Üksikisa elu on päris väsitav ja pingeline. Kuni põnn üleval, pühendan kogu aja temale. Ja alles õhtul, nii üheteist ajal, saab oma asjadega tegelema hakata. Ehk siis pokkerit mängida, kui just väga väsinud ei ole. Pagan, täna jõudis mulle kohale, et ma pole selle aja jooksul isegi ühtegi õllet lubanud.

                  P.S Täna nägin legendaarset Naxerit lauas. Tervitused. (Ja ausõna, mu mängustiil ei ole 8/6, mul oli ka laudu kus see oli 14/12 vms :) )
                  Last edited by Nozzu; 31.01.13, 22:56.

                  Comment

                  • Naxer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 345

                    #2229
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Tervitused Sullegi. Pole ammu juhtunud Su päevikut sirvima ja rõõm näha, et oled endiselt innukalt grindi kallal. Ma ka jah parasjagu selle limiidi kallal pusimas. Märkasin ka Sind lauas ja korra callisin JTs-ga Su varase pos-i tõstet...et äkki tuleb midagi magusat-seekord jäid royal või muud head käed seal siiski hittimata ning tuli flopis loobuda.

                    Comment

                    • WIN
                      FPP Pro
                      • Feb 2010
                      • 275

                      #2230
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Ka mina nägin sind Nozzu lauas eile hilja ning callisin samamoodi natuke lightimalt 2 korda lõbu pärast =) ee heee ja ühekorra 3 bettisin naljapärast eee heeee ole tähelepanelik, ma pakun free money.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #2231
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas WIN Vaata postitust
                        Ka mina nägin sind Nozzu lauas eile hilja ning callisin samamoodi natuke lightimalt 2 korda lõbu pärast =) ee heee ja ühekorra 3 bettisin naljapärast eee heeee ole tähelepanelik, ma pakun free money.
                        Ah, sina olidki siis see teine(kolmas) eestlane meie lauas, kelle vastu mulle üldse ei meeldinud mängida :) Liiga loose-agressiv minu jaoks.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #2232
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Vabandust väga, aga sellise volüümiga jõuad sa NL25 aastaks 2014 :)

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #2233
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Vabandust väga, aga sellise volüümiga jõuad sa NL25 aastaks 2014 :)
                            Krt, eesmärk oleks ikka sel aastal jõuda, siis oleks endaga rahul :) Samas, NL16st polegi bankrolli mõttes väga pikk maa NL25-ni ju. 400 euro pealt vaja 500 euroni jõuda. Aga noh, karta on, et nii nagu NL10sse sisenemine ei õnnestunud esimesel katsel, ei suuda ma kohe ka NL16s kanda kinnitada. Ja NL25, njah, see, nagu ma majandaja suurepärasest ja inspireerivast päevikust lugenud olen, on juba hoopis teine maailm, võrreldes nanolimiitidega. Mnjah, läheb keerukaks.

                            Aga sellega ma olen nõus, et mu volüüm on üks paras huumor :)

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #2234
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Eks jah, kui umbes 5-6 kordistaksid oma volüümi, siis on üpriski korralik, kui arvestada seda, et mängida ainult aega õhtul/öösel ja magama peab ka kunagi :)

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #2235
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Oleks endaga rahul kui saaks 10 000 käe peale veebruaris. Keegi mingit motivatsiooni beti ei taha teha? Ütleme nii, et kui ma 10 000 kätt läbi ei mängi, kannan mina 5 eurot aga kui mängin, saan 10 eurot?

                                Comment

                                Working...