Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2191
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    tx, any pocket diamondiga*, any st8 draw millega flop callis millel diamond**

    * vb isegi ilma d-ta
    ** vb isegi ilma d-ta

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #2192
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Nõus

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #2193
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        KJ käes on minu arust turni bet kohe kindlasti liiga väike panga suhtes, alla 50%, jätab juba sellise nõrga käe mulje. Kellelegi teisele ei tundu? Sest kui me hitime turnilt A-d, siis me peaks seal suurelt betima, et saada vastase oletatavast draw-st max value, sest kui riveril ei saa pihta, foldib ta iga beti ning me peaks tema calli kalliks tegema max value eesmärgil. Ja kui presenteerid A-d siis river kindel bet ja ta oleks isegi arvatavasti nii foldinud antud käe.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #2194
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          3-barrel bluffi pole ma julgenud mitte kordagi veel teha :s

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #2195
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            Tuleb paremini välja? :) Nojah, võib-olla tõesti.
            fuck pokker, seda on nagunii kõik kohad täis

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #2196
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
              KJ käes on minu arust turni bet kohe kindlasti liiga väike panga suhtes, alla 50%, jätab juba sellise nõrga käe mulje. Kellelegi teisele ei tundu? Sest kui me hitime turnilt A-d, siis me peaks seal suurelt betima, et saada vastase oletatavast draw-st max value, sest kui riveril ei saa pihta, foldib ta iga beti ning me peaks tema calli kalliks tegema max value eesmärgil. Ja kui presenteerid A-d siis river kindel bet ja ta oleks isegi arvatavasti nii foldinud antud käe.
              nii on odavam barreldada

              fishi vastu tee alati nii et su viimane bet oleks k6ige suurem ja "hirmutavam"

              nt selles k2es kui sa otsustad flopis et paned 2 barrelit siis flop v6id 1/2 psb aga turnis 4/5 psb - aga sellel boardil 2 barrel on v2ga halb sest ykski pair+draw ei foldi turni

              niiet 3 barrel sellise sizinguga nagu nozzul ja siis riveris $3 oleks hea - fish ei m6tle niimodi et "a ta betis v2he nkn A-d pole" vaid ta vaatab et riveris tal 9 paar ja lauas A/Q ja suur bet ja foldib

              Comment

              • K2okfor_Mey
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2012
                • 429

                #2197
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                fuck pokker, seda on nagunii kõik kohad täis
                plus 3 :D

                Comment

                • Majandaja
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 2133

                  #2198
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  nii on odavam barreldada

                  fishi vastu tee alati nii et su viimane bet oleks k6ige suurem ja "hirmutavam"

                  nt selles k2es kui sa otsustad flopis et paned 2 barrelit siis flop v6id 1/2 psb aga turnis 4/5 psb - aga sellel boardil 2 barrel on v2ga halb sest ykski pair+draw ei foldi turni

                  niiet 3 barrel sellise sizinguga nagu nozzul ja siis riveris $3 oleks hea - fish ei m6tle niimodi et "a ta betis v2he nkn A-d pole" vaid ta vaatab et riveris tal 9 paar ja lauas A/Q ja suur bet ja foldib
                  Võib-olla ta tõesti nii ei mõtle, aga tahtsin öelda rohkem seda, et turnil on raha põletamine sellisel laual, kui sa riverit bettida ei plaani ehk siis mõte sama mis Sinul.

                  Huvitav betsize lahendus 3 barreli puhul. Minu jaoks uus ja panen kõrva taha.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #2199
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Holy shiiit...

                    mind on tabanud ilmselt üks suurimaid downswinge



                    Ja ometigi algas kuu nii kenasti, et ma julgesin juba loota siit rekordkuud:




                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #2200
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      sa oled nüüd NL5? või NL2?

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #2201
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        NL10 juba paar kuud taas.
                        Hea küll, hea küll, ma saan aru, et 3BI paarituhande käe jooksul kaotada pole pokkeriajaloos midagi enneolematut. Aga ikkagit...
                        Last edited by Nozzu; 15.12.12, 10:14.

                        Comment

                        • K2okfor_Mey
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2012
                          • 429

                          #2202
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Ära muretse Starsis tekivadki püramiidid kiirelt üles seejärel alla tagasi ja vice versa, seega vaata asja kuu lõikes mis sul ca breakeven! GL ja hf!

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #2203
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            hmm ja 3BI miinust? ja mitte ühtegi full stacki pole kaotanud ega võitnud 3k käe jooksul?

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2204
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Just! Peaks vist käsi postitama. Kogu see allakäik on tingitud äkki sellest, et annan liiga lihtsalt alla ja ei jõua showdownini. Ja oma headelt kätelt jällegi ei suuda valuet võtta korralikult.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #2205
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Näiteks, üks suurim kaotus viimastest päevadest. Õigemini selle kuu kõige jubedamast sessist, mil ma kaotasin mingi 14 eurtsi.

                                Vastane: 20 kätt 20/20 c-bet 100 (1)

                                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                                7 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG Player6 ($7) 70bb
                                UTG+1 Nozzu ($10) 100bb
                                MP Player9 ($10.15) 102bb
                                CO Player1 ($10.15) 102bb
                                BTN Player2 ($9.41) 94bb
                                SB Player4 ($10.05) 101bb
                                BB Player5 ($10) 100bb

                                Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is UTG+1 Q Q
                                1 fold, Nozzu raises to $0.40, 3 folds, Player4 raises to $1.29, 1 fold, Nozzu calls $0.89

                                Preflop: Ma ei tahtnud QQ nuppe preflop sisse saada, aga kuna showdown valuet nagu on muttidel, siis callisin ta tõste ära.

                                Flop: 9 4 K ($2.68, 2 players)
                                Player4 bets $1.70, Nozzu calls $1.70

                                Flop: noh, siin, kõrge lehega flopil on c-bet standard. nii et see ei tähenda midagi, mistõttu callisin, plaaniga turnil floatida.

                                Turn: 6 ($6.08, 2 players)
                                Player4 checks, Nozzu bets $3.80, Player4 goes all-in $7.06, Nozzu folds

                                Turn: Kui vastane chekkis, uskusingi, et pot on minu ja panustasin. Aga sain raise selga. Kahtlane, et kehvemaga. Fold tundus selle peale mõsitlik olevat.

                                Final Pot: $13.68

                                Player4 wins $19.58 (net +$9.53)

                                Nozzu lost $6.79


                                Üks showdownini läinud käsi kah samast sessioonist:

                                Vastane 12/7 (544 kätt)

                                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                                8 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG Player6 ($35.05) 351bb
                                UTG+1 Player7 ($16.10) 161bb
                                MP1 Nozzu ($10.15) 102bb
                                MP2 Player9 ($10.42) 104bb
                                CO Player1 ($10) 100bb
                                BTN Player2 ($10) 100bb
                                SB Player4 ($11.21) 112bb
                                BB Player5 ($9.61) 96bb

                                Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is MP1 K K
                                2 folds, Nozzu raises to $0.40, 2 folds, Player2 calls $0.40, 2 folds

                                Flop: Q 3 9 ($0.95, 2 players)
                                Nozzu bets $0.70, Player2 calls $0.70

                                Turn: 6 ($2.35, 2 players)
                                Nozzu bets $1.65, Player2 calls $1.65

                                River: J ($5.65, 2 players)
                                Nozzu bets $2.70, Player2 calls $2.70

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by Nozzu; 15.12.12, 10:28.

                                Comment

                                Working...