Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2146
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kas sul tõesti vabaajaga muud teha pole kui,turniiri kus ei teeni ja ei õpi ka pmts mitte midagi?
    Lase starsis nl2 vms ja jevrosi tuleb nii et printer ei jõua ära printida :)

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #2147
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Neeh, NL2 oleks tagasiminek. Ma NL10 reg :D
      A turkasid mai ole praktiliselt mänginudki, nii et....freerollid parajad harjutamiseks.

      Update: Esimese pausini pidasin vastu, stäkk 2680 ja koht hetkel 1051:). Nüüd saab see nali aga ilmselt läbi sest blindid 400/800

      Update 2: Neeh, ja ongi kõik. PF AQo nupud sisse. Kolm callijat, kahel neist K. Fop toob K lauda. Aga turn päästab teie Nozzu kuna tuleb A. Ja siis riveriss muidugi paki ainus allesjäänud K. Fck. Nozzu nupud läinud.
      Last edited by Nozzu; 04.12.12, 20:04.

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #2148
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Sulle satuvad ikka korralikud fruktid Nozzu. Viimane aeg MEHE sõna maksma panna, muidu jäädki köögitarvikuid kätte andma ja pesu pesema.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2149
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
          Sulle satuvad ikka korralikud fruktid Nozzu. Viimane aeg MEHE sõna maksma panna, muidu jäädki köögitarvikuid kätte andma ja pesu pesema.
          Sa oled ise paras frukt. Huvitab, kes see MEES on, et just TEMA sõna peab maksma? Keskajal elad w?

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #2150
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Sa oled ise paras frukt. Huvitab, kes see MEES on, et just TEMA sõna peab maksma? Keskajal elad w?
            Kes sa oled ja mis sa Raineriga tegid?

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #2151
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Kes ees, see mees.
              Last edited by jasssass; 05.12.12, 00:59.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #2152
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Sa oled ise paras frukt. Huvitab, kes see MEES on, et just TEMA sõna peab maksma? Keskajal elad w?
                ei nõustu.

                Sulle satuvad ikka korralikud fruktid Nozzu. Viimane aeg MEHE sõna maksma panna, muidu jäädki köögitarvikuid kätte andma ja pesu pesema.

                mees teab, mis mees räägib.

                asi saab alguse varasest noorusest, eeskujudest, vanematest. Kui sa oma esimeses suhtes oled suss, siis võib see halb komme külge jäädagi. Oled terve elu suss. Eriti halb on olukord kui peaks sattuma mõni võimukam ja pisut psühho naine.
                Näen oma tuttava peal, kelle peres on lood ikka väga halvad. mees on ORI. mida see tähendab? - ta on hommikul esimene, kes tõuseb ja teeb süüa lapsele, naisele ja ämmale. Õhtul peale tööd vaaritab jälle mees. Mehe palk on naise käes. Mees ei tohi ilma abikaasata MITTE kuskile minna. Naine teeb, mis tahab. Naine kogu aeg möliseb mehega teiste inimeste ees täiesti tühiste/mõtetute asjade pärast. jne jne. Selle tulemusena on sel mehel juuksed hallid ja silmaalused mustad 35 aastaselt ja välisriigis koolitusel pakuti talle 50a. Kui te näeksite seda perekonda kõrvalt, tekiks ka kõige suuremal feministil küsimus "on ta üldse mees või ei ole?" Kurb. Ja kunagi algas see samuti väikesest ultimaatumist.
                Naised TAHAVAD "alluda". see on metafoor ja paluks mitte tsiteerida otseses tähenduses.
                Aga nad tõesti tahavad, et mees oleks mees. See tähendab, et mees on otsustaja, mehe sõna maksab.
                Alati aga ei tule see nii välja, kui käib nn algne võimuvõitlus suhtes. Kui mees on pehmo ja naine ei oska oma alateadlikule soovile kohaselt võimu mehele "loovutada", siis tulemuseks ongi pere, kus mees on tõmmata-lükata.
                Jah, mõtlesin ka kunagi, et me elame 21. sajandis ja on lahe kui kõik on võrdsed. AGA see ei ole reaalsus. Naised on mulle ise rääkinud, et nad tahavad et mees oleks suhtes domineeriv ja mehe sõna maksaks. Siin on naine rahul ja kui on naine rahul, siis on tavaliselt ka mees rahul. Äärmiselt oluline on suhtes esimene aasta, mille jooksul kujunevad välja rollid. See on aeg, kus tuleb end kehtestada. Ärge saage minust valesti aru, et see tähendab naisele peksa andmist(isiklikult pole mitte kunagi naist löönud), läbi sõimamist ja muud sellist. Lihtsalt tuleb oma käitumise ja ütlemistega näidata, kelle sõna maksab samas mitte olla põikpäine ja naisega samuti arvestada.
                Ok, võite koopainimest nüpeldama nüüd hakata.
                Last edited by vsiu100; 05.12.12, 07:12.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #2153
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat



                  Comment

                  • Stewie
                    Jube Noob
                    • Oct 2009
                    • 198

                    #2154
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    ei nõustu.




                    mees teab, mis mees räägib.

                    asi saab alguse varasest noorusest, eeskujudest, vanematest. Kui sa oma esimeses suhtes oled suss, siis võib see halb komme külge jäädagi. Oled terve elu suss. Eriti halb on olukord kui peaks sattuma mõni võimukam ja pisut psühho naine.
                    Näen oma tuttava peal, kelle peres on lood ikka väga halvad. mees on ORI. mida see tähendab? - ta on hommikul esimene, kes tõuseb ja teeb süüa lapsele, naisele ja ämmale. Õhtul peale tööd vaaritab jälle mees. Mehe palk on naise käes. Mees ei tohi ilma abikaasata MITTE kuskile minna. Naine teeb, mis tahab. Naine kogu aeg möliseb mehega teiste inimeste ees täiesti tühiste/mõtetute asjade pärast. jne jne. Selle tulemusena on sel mehel juuksed hallid ja silmaalused mustad 35 aastaselt ja välisriigis koolitusel pakuti talle 50a. Kui te näeksite seda perekonda kõrvalt, tekiks ka kõige suuremal feministil küsimus "on ta üldse mees või ei ole?" Kurb. Ja kunagi algas see samuti väikesest ultimaatumist.
                    Naised TAHAVAD "alluda". see on metafoor ja paluks mitte tsiteerida otseses tähenduses.
                    Aga nad tõesti tahavad, et mees oleks mees. See tähendab, et mees on otsustaja, mehe sõna maksab.
                    Alati aga ei tule see nii välja, kui käib nn algne võimuvõitlus suhtes. Kui mees on pehmo ja naine ei oska oma alateadlikule soovile kohaselt võimu mehele "loovutada", siis tulemuseks ongi pere, kus mees on tõmmata-lükata.
                    Jah, mõtlesin ka kunagi, et me elame 21. sajandis ja on lahe kui kõik on võrdsed. AGA see ei ole reaalsus. Naised on mulle ise rääkinud, et nad tahavad et mees oleks suhtes domineeriv ja mehe sõna maksaks. Siin on naine rahul ja kui on naine rahul, siis on tavaliselt ka mees rahul. Äärmiselt oluline on suhtes esimene aasta, mille jooksul kujunevad välja rollid. See on aeg, kus tuleb end kehtestada. Ärge saage minust valesti aru, et see tähendab naisele peksa andmist(isiklikult pole mitte kunagi naist löönud), läbi sõimamist ja muud sellist. Lihtsalt tuleb oma käitumise ja ütlemistega näidata, kelle sõna maksab samas mitte olla põikpäine ja naisega samuti arvestada.
                    Ok, võite koopainimest nüpeldama nüüd hakata.
                    "Parem tuhvli all, kui taeva all"-häädemeeste Tegelikult saan su mõttest aru.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #2155
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      lol, n1

                      vast ei saadud minust valesti aru....
                      Kui mees on perekonna pea, ei tähenda, et naine orjaks, teeks kõik tööd jne. See ei tähenda, et inimesed ei armastaks teineteist. Kui te olete näinud perekonda, kus naine on boss ja meest ei austa, siis see ei ole ilus vaatepilt.....
                      kodus teen pigem mina süüa, pesen nõud jms. aga naine ei hakka mulle küll peale kargama, et seda ja teist sa ei tee!, sinna sa ei lähe! vms...
                      naine peab meest austama, muidu asi ei toimi.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #2156
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Irw, pole vist kohanudki nii hulle paare, nagu vsiu jutus mainitud on. See oleks tõesti ülimalt kentsakas, kui rollid on nö "vahetuses". Igatahes muidu su jutule +1
                        Last edited by fyte; 05.12.12, 08:22.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #2157
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          ta on mu töökaaslane. mul on sellest mehest tõesti kahju. heasüdamlik teine. ta ei tohi kunagi suve-talve päevadel käija, jõulupeod jms. rääkimata siis sõpradega koosolemised, peod jne. mõni aasta tagasi olid meil suvepäevad korful kuhu ta tuli kaasa.
                          tagasitulles olid ta asjad pakitud ja naine oli teda välja viskamas. ma ei teagi, mida ta kõike lubas, et ta selle põrgulisega veel koos on.....see aasta pean talle jõulukingi tegema. mõtlesin Kenderi "Iseseisvuspäeva" ja "Comebacki" kinkida aga kardan, et naine ei luba tal sellist kirjandust lugeda..........ilma naljata.

                          Comment

                          • simenkon
                            Grinder
                            • Dec 2011
                            • 525

                            #2158
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            ei nõustu.




                            mees teab, mis mees räägib.

                            asi saab alguse varasest noorusest, eeskujudest, vanematest. Kui sa oma esimeses suhtes oled suss, siis võib see halb komme külge jäädagi. Oled terve elu suss. Eriti halb on olukord kui peaks sattuma mõni võimukam ja pisut psühho naine.
                            Näen oma tuttava peal, kelle peres on lood ikka väga halvad. mees on ORI. mida see tähendab? - ta on hommikul esimene, kes tõuseb ja teeb süüa lapsele, naisele ja ämmale. Õhtul peale tööd vaaritab jälle mees. Mehe palk on naise käes. Mees ei tohi ilma abikaasata MITTE kuskile minna. Naine teeb, mis tahab. Naine kogu aeg möliseb mehega teiste inimeste ees täiesti tühiste/mõtetute asjade pärast. jne jne. Selle tulemusena on sel mehel juuksed hallid ja silmaalused mustad 35 aastaselt ja välisriigis koolitusel pakuti talle 50a. Kui te näeksite seda perekonda kõrvalt, tekiks ka kõige suuremal feministil küsimus "on ta üldse mees või ei ole?" Kurb. Ja kunagi algas see samuti väikesest ultimaatumist.
                            Naised TAHAVAD "alluda". see on metafoor ja paluks mitte tsiteerida otseses tähenduses.
                            Aga nad tõesti tahavad, et mees oleks mees. See tähendab, et mees on otsustaja, mehe sõna maksab.
                            Alati aga ei tule see nii välja, kui käib nn algne võimuvõitlus suhtes. Kui mees on pehmo ja naine ei oska oma alateadlikule soovile kohaselt võimu mehele "loovutada", siis tulemuseks ongi pere, kus mees on tõmmata-lükata.
                            Jah, mõtlesin ka kunagi, et me elame 21. sajandis ja on lahe kui kõik on võrdsed. AGA see ei ole reaalsus. Naised on mulle ise rääkinud, et nad tahavad et mees oleks suhtes domineeriv ja mehe sõna maksaks. Siin on naine rahul ja kui on naine rahul, siis on tavaliselt ka mees rahul. Äärmiselt oluline on suhtes esimene aasta, mille jooksul kujunevad välja rollid. See on aeg, kus tuleb end kehtestada. Ärge saage minust valesti aru, et see tähendab naisele peksa andmist(isiklikult pole mitte kunagi naist löönud), läbi sõimamist ja muud sellist. Lihtsalt tuleb oma käitumise ja ütlemistega näidata, kelle sõna maksab samas mitte olla põikpäine ja naisega samuti arvestada.
                            Ok, võite koopainimest nüpeldama nüüd hakata.
                            Nii on, olen ise suhtes olnud pikalt ja olen ka naissoost isikutelt seda kuulnud.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #2159
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Irw, pole vist kohanudki nii hulle paare, nagu vsiu jutus mainitud on. See oleks tõesti ülimalt kentsakas, kui rollid on nö "vahetuses". Igatahes muidu su jutule +1
                              Ma tean natuke äärmuslikumat juhtumit. Reeglina on mees suss, mis suss ja puhtalt naise lükata-tõmmata. Olukord muutub, kui mees joob, siis saab naine lihtsalt peksa.


                              Nozzu, kuidagi jube kiirelt käis sul see uue naise majja toomine?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2160
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                ei nõustu.




                                mees teab, mis mees räägib.

                                asi saab alguse varasest noorusest, eeskujudest, vanematest. Kui sa oma esimeses suhtes oled suss, siis võib see halb komme külge jäädagi. Oled terve elu suss. Eriti halb on olukord kui peaks sattuma mõni võimukam ja pisut psühho naine.
                                Näen oma tuttava peal, kelle peres on lood ikka väga halvad. mees on ORI. mida see tähendab? - ta on hommikul esimene, kes tõuseb ja teeb süüa lapsele, naisele ja ämmale. Õhtul peale tööd vaaritab jälle mees. Mehe palk on naise käes. Mees ei tohi ilma abikaasata MITTE kuskile minna. Naine teeb, mis tahab. Naine kogu aeg möliseb mehega teiste inimeste ees täiesti tühiste/mõtetute asjade pärast. jne jne. Selle tulemusena on sel mehel juuksed hallid ja silmaalused mustad 35 aastaselt ja välisriigis koolitusel pakuti talle 50a. Kui te näeksite seda perekonda kõrvalt, tekiks ka kõige suuremal feministil küsimus "on ta üldse mees või ei ole?" Kurb. Ja kunagi algas see samuti väikesest ultimaatumist.
                                Naised TAHAVAD "alluda". see on metafoor ja paluks mitte tsiteerida otseses tähenduses.
                                Aga nad tõesti tahavad, et mees oleks mees. See tähendab, et mees on otsustaja, mehe sõna maksab.
                                Alati aga ei tule see nii välja, kui käib nn algne võimuvõitlus suhtes. Kui mees on pehmo ja naine ei oska oma alateadlikule soovile kohaselt võimu mehele "loovutada", siis tulemuseks ongi pere, kus mees on tõmmata-lükata.
                                Jah, mõtlesin ka kunagi, et me elame 21. sajandis ja on lahe kui kõik on võrdsed. AGA see ei ole reaalsus. Naised on mulle ise rääkinud, et nad tahavad et mees oleks suhtes domineeriv ja mehe sõna maksaks. Siin on naine rahul ja kui on naine rahul, siis on tavaliselt ka mees rahul. Äärmiselt oluline on suhtes esimene aasta, mille jooksul kujunevad välja rollid. See on aeg, kus tuleb end kehtestada. Ärge saage minust valesti aru, et see tähendab naisele peksa andmist(isiklikult pole mitte kunagi naist löönud), läbi sõimamist ja muud sellist. Lihtsalt tuleb oma käitumise ja ütlemistega näidata, kelle sõna maksab samas mitte olla põikpäine ja naisega samuti arvestada.
                                Ok, võite koopainimest nüpeldama nüüd hakata.
                                Ma ei mõelnud suss olemist. Kuidagi halvustav oli jassi kommentaar. Asjad saab selgeks rääkimiste ja kompromisside teel, mitte sõnade MAKSMA panemise teel.

                                EDIT: Ja kes ütleb teise inimese naise kohta avalikult frukt?

                                Comment

                                Working...