Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2041
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma sain lapse 24a naine oli vist 21a. ei olnud planeeritud laps. Töötasin sel ajal kaubamaja meeste osakonnas, müüsin ülikondi, naine õppis medikas hambatehnikuks.
    me olukord ei olnud ka just roosiline, kuid banaalselt väljendades, siis me armastasime üksteist ning meil mõlemal on mingisugused ambitsioonid elus edasiliikumiseks olemas ehk mu jutu mõte selles, et laps ei takista sul ei panga direktoriks saada ega kraavi kaevata.
    muidu saan aru küll su mõtest, mida sa öelda tahad. nii et peace :)

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #2042
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Tegelikult ju väike laps ei nõua mingit raha, kui taustsüsteem olemas. Raha hakkab minema siis kui laps 6+
      Mõnede elatustase võib isegi tõusta, kui hea emapalk jookseb(kulutused hobidele ja väljaskäimistele kahanevad)


      Mina arvan, et enne kui naisega hakata last tegema, peaks vaatama kõige mustemat poolt -mis juhtub siis kui ..kuidas on naise närvisüsteem...ja käitumine kriisisituatsioonides..
      Ma arvan, et paljud elavad mullis, st ei viida situatsioonidesse , mis võiks tülisi tekitada ja tegelikult sa inimest täielikult ei tunnegi

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #2043
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Tegelikult ju väike laps ei nõua mingit raha, kui taustsüsteem olemas. Raha hakkab minema siis kui laps 6+
        Mõnede elatustase võib isegi tõusta, kui hea emapalk jookseb(kulutused hobidele ja väljaskäimistele kahanevad)

        Lol wtf.. Mähkmed, igasugune muu beebi stuff olenevalt lapsest ja vanemate olukorrast; toit, õrnemad pesuvahendid, ravimid jne... Raha kulub vägevalt, selles pole mingit probleemi.

        PS ei lisanud riideid sest väga vähe inimesi on veel nii rikkad, et ostavad neid alati ise uutena :D

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #2044
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Sry Nozzu OT pärast :). Aga kuuldavasti pere teema on pop ja isegi Ranka teeb märkmeid ja hakkas planeerima. Glglgl!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2045
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            kindlasti normaalsem, kui olla heal järjel ja hankida järeltulija siis lihtsalt mõne kehva juhtumiga (või naisega, keda ei armasta). eriti lapse tuleviku väljavaadete seisukohast. kindlasti on raske, aga kui hoitakse kokku ja väärtused on paigas, siis on suurem tõenäosus neil €500+miinimum korralik pere luua, kui €3k+lapseprojekt. selles osas muidugi nõus, et kui kannatab oodata ja on aimata, et lähitulevikus saab paremaks rahalise seisu - siis seda ka teha. aga nagu mainisin - miski ei garanteeri, et ei olda 5a, 10a pärast samasugune rott...
            Olen nõus Inwardiga ja kuna siin tema mõttest keegi aru ei saanud, siis pidasin targemaks hoida suud kinni aga ei suuda.



            Sellised teemad peaksid tekkima, kui inimestele tõesti keerab elu vingerpussi - juhtub! Aga see peaks olema erand, mitte reegel! Kahjuks on vastupidi ja terve google on sellist sitta täis. Täiesti arulage - inimesed üksinda eladeski ei tule ots-otsaga kokku ja siis veel lapsi vorpima. Meenutab vaikselt Aafrikat, kus ei suudeta realistlikult mõelda ja mõnedki päevad, rääkimata pikema perioodi ettemõtlemisest.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2046
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Sry Nozzu OT pärast :). Aga kuuldavasti pere teema on pop ja isegi Ranka teeb märkmeid ja hakkas planeerima. Glglgl!
              Ei, mulle see väga meeldib, et ei tegeleta minu personaalküsimusega vaid vaadatakse ja arutletakse probleemi laiemalt :)

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #2047
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Mul elukaaslasel oli ka kunagi mingi kiiks et kui 21 saab peab kindlasti üks laps olemas olema ja teine hiljemalt 23. Nüüd kui reaalselt koos oleme juba päris mitu aastat olnud siis mõlemad järeldusel, et lapse saamisega peab veel ootama. Näinud küll neid 18 aastaseid lapsi kellel endal juba laps kaelas, koolid lõpetamata ja mees ehitusel abitööline. Eks igaüks peab ise otsustama muidugi, aga pole mõtet elu raskeks elada.

                Nozzule pole suht midagi öelda, ennast pole mõtet süüdistada. Suhe on alati kahepoolne ja kui midagi perse läheb siis ei ole kunagi selles ainult üks pool süüdi.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #2048
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  Mul elukaaslasel oli ka kunagi mingi kiiks et kui 21 saab peab kindlasti üks laps olemas olema ja teine hiljemalt 23.
                  Ma tahtsin midagi sellist kirjutada, kui ma ütlesin, et vaadake kellega te lapsi teete. Kui naisel on juba mingi konkreetne plaan lapsessaamise kohapealt, näiteks juba enne teie tutvumist, siis lahkumineku korral ei kipu isa eriti plaani mahtuma. Kindlam on ikka nii, kui naine ei taha lihtsalt last, vaid tahab seda teiega.
                  ei midagi iskiliku Maxi, vaevalt sul nii on, aga oli hea lause quoteda.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #2049
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Tegelikult ju väike laps ei nõua mingit raha, kui taustsüsteem olemas. Raha hakkab minema siis kui laps 6+
                    Mõnede elatustase võib isegi tõusta, kui hea emapalk jookseb(kulutused hobidele ja väljaskäimistele kahanevad)


                    Mina arvan, et enne kui naisega hakata last tegema, peaks vaatama kõige mustemat poolt -mis juhtub siis kui ..kuidas on naise närvisüsteem...ja käitumine kriisisituatsioonides..
                    Ma arvan, et paljud elavad mullis, st ei viida situatsioonidesse , mis võiks tülisi tekitada ja tegelikult sa inimest täielikult ei tunnegi
                    LOL, get real. kas sa tead, kui palju laste riided, püreed, vankrid, autohällid, toolid jms pask maksab?

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #2050
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      ma kunagi arvutasin et kuskil 2k€ läheb by default juba esimese sissemaksena kui kõik need mähkimisalused ja asjad osta mida soovitatakse

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #2051
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        LOL, get real. kas sa tead, kui palju laste riided, püreed, vankrid, autohällid, toolid jms pask maksab?
                        jah, privador teab omast käest väga hästi.
                        lihtsalt need summad on talle nohu.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #2052
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          rsk kui head ikka pastilaa postid on!

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #2053
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Olen nõus Inwardiga ja kuna siin tema mõttest keegi aru ei saanud, siis pidasin targemaks hoida suud kinni aga ei suuda.



                            Sellised teemad peaksid tekkima, kui inimestele tõesti keerab elu vingerpussi - juhtub! Aga see peaks olema erand, mitte reegel! Kahjuks on vastupidi ja terve google on sellist sitta täis. Täiesti arulage - inimesed üksinda eladeski ei tule ots-otsaga kokku ja siis veel lapsi vorpima. Meenutab vaikselt Aafrikat, kus ei suudeta realistlikult mõelda ja mõnedki päevad, rääkimata pikema perioodi ettemõtlemisest.
                            Mulle tundub, et ikka kõik said ilusti ''pointile pihta''

                            Keegi ju ei vaielnud vastu, et tark oleks ette planeerida ja lapsi teha alles, siis kui on olemas head materiaalsed võimalused.

                            Lihtsalt asi on selles, et enamus inimese on ja jäävadki ''keskpärasteks'' (sellest ka see sõna) ja ootamatusi võib ette tulla nii majanduslikult kui ka lapseaamisega...

                            Tagantjärgi inimesi süüdistada/imestada miks nad lapsi tegid on ka lollus.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2054
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                              Mulle tundub, et ikka kõik said ilusti ''pointile pihta''

                              Keegi ju ei vaielnud vastu, et tark oleks ette planeerida ja lapsi teha alles, siis kui on olemas head materiaalsed võimalused.

                              Lihtsalt asi on selles, et enamus inimese on ja jäävadki ''keskpärasteks'' (sellest ka see sõna) ja ootamatusi võib ette tulla nii majanduslikult kui ka lapseaamisega...

                              Tagantjärgi inimesi süüdistada/imestada miks nad lapsi tegid on ka lollus.
                              Ma arvan, et sõna "keskpärane" oli inwardil vale. Pigem ikka tugevalt alla keskpärase.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #2055
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ma arvan, et sõna "keskpärane" oli inwardil vale. Pigem ikka tugevalt alla keskpärase.
                                normaalne, et hakkab kohale jõudma

                                Comment

                                Working...