Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1546
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mu küsimus polnud absoluutselt irooniline vaid dead serious.
    Arvutuste põhjal on equityt callida küll ja veel ükskõik kui kitsaks sa selle range seal viskad villasele.
    Tegelt ei ole vaja isegi mõelda mingile matematiiliselt õigele callile seal lol, see on no brainer call.
    Last edited by qbj0hn; 16.04.12, 21:58.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1547
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Ma loodan kah, et järgmine kord targem.
      Ja setti enam flopil ei foldi. No matter what.
      Tundub, et ma olen agressiivne seal kus ei peaks olema (see kurikuulus käsi KK-ga A high boardil) ja annan alla seal, kus seda mitte teha ei või. Mesicrapp, rsk :S kõik on sassis :(

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1548
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        http://forumserver.twoplustwo.com/54...ning-tsm-1262/

        Kui ükskord googeldasid strateegiat siis ega sa juhuslikult selle teemani ei jõudnud?

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #1549
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          WTF is this sh*t.jpg

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #1550
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Ma proovin siin mõelda, mis käe peale vastane või teised lauas su panid? Callida 3bet ja betfoldida flop sinu stattidega. Punane AK?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1551
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              http://forumserver.twoplustwo.com/54...ning-tsm-1262/

              Kui ükskord googeldasid strateegiat siis ega sa juhuslikult selle teemani ei jõudnud?
              lol. samas milwaukee mängiski 22-66 nii. Ei setminenud ega avanud EP-lt, kuna kellegil võib suurem sett vastas olla :)

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #1552
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Tundub, et nozzu pea on korralikult sassi aetud, osalt siis oma vigade, "halva" kaardijooksu ja kindlasti ka selle päeviku erinevate postide peale. Pokker peaks väga lihtne mäng olema, kahjuks mida rohkem sa mängid ja arvad, et oskad, seda rohkem võib tulla ka ülemõtlemisest tingitud vigu.

                Katsu nüüd A-st ja B-st uuesti pihta hakata, mõtle mäng enda jaoks loogiliseks, vaata üle viimasel ajal tehtud vead ja salvesta kahe nozzukõrva vahele

                võta asja rahulikult, naudi mängu, vastased ei ole jumalad.

                Comment

                • M6niste
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2009
                  • 345

                  #1553
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                  Tundub, et nozzu pea on korralikult sassi aetud, osalt siis oma vigade, "halva" kaardijooksu ja kindlasti ka selle päeviku erinevate postide peale. Pokker peaks väga lihtne mäng olema, kahjuks mida rohkem sa mängid ja arvad, et oskad, seda rohkem võib tulla ka ülemõtlemisest tingitud vigu.

                  Katsu nüüd A-st ja B-st uuesti pihta hakata, mõtle mäng enda jaoks loogiliseks, vaata üle viimasel ajal tehtud vead ja salvesta kahe nozzukõrva vahele

                  võta asja rahulikult, naudi mängu, vastased ei ole jumalad.
                  +1, väga hästi öeldud. imo üks tähtsamaid asju on mängu nautimine, kui seda tunnet ei teki, siis pole mõtet pokkerit mängida.

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #1554
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    http://forumserver.twoplustwo.com/54...ning-tsm-1262/

                    Kui ükskord googeldasid strateegiat siis ega sa juhuslikult selle teemani ei jõudnud?
                    LOL sellise mõttemalliga tegelane ei saa ju ometi eksisteerida, see peab küll mingi level olema:D

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #1555
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Mis teoreem see nüüd oligi, et raise mono boardil on alati bluff?

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #1556
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Sellist teoreemi ei saa olemas olla.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #1557
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Sellist teoreemi ei saa olemas olla.
                          Ajasin yeti teoreemiga sassi, aga see võiks siin kah kehtida. Kes floppab flushi, ei hakka seda flopis raisema.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #1558
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            miks ei hakka?

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #1559
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                              Ajasin yeti teoreemiga sassi, aga see võiks siin kah kehtida. Kes floppab flushi, ei hakka seda flopis raisema.
                              what?

                              Comment

                              • Purz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 328

                                #1560
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Just hiljuti oli NL10s käsi, kus vastane IP callis 3B JQ suitediga ja floppas flushi, Cbeti peale shoves. Full stack oli algul.

                                Comment

                                Working...