Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1531
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ise checkiksin ja betiksin turni ja riveri.

    a)betid flopi ja turni ja obv annad riveril alla kui sa just ei arva, et ta 3 barrelit callib tuimalt sitemaga kui ax.
    b)checkid flopi ja barreldad turni ja riveri kuna kui sa flopi chekcid ja tal ax siis siuke enamasti betib ise välja ja siis jube julge võtta 2 tänavat value.

    Mõlemad pidi saad umbkaudu sama palju value ainult teine varjant on palju ohutum imo.
    Kui sa endas 100% kindel oled siis a) puhul jah vahel paned 3 barrelit ja saad rohkem, aga kui tihti siuke olukord on kui sa nii julgelt selle 3b paned seal.
    Last edited by qbj0hn; 15.04.12, 00:20.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1532
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Pead välja figureerima.
      Americans gonna american. Esimest korda näen sellist tõlgendust:D

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #1533
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        fakk, ei tea mis nuss on ja ei saa peale editimist enam salvestada rigged. tahtsin veel juurde kirjutada, aga saate pointile pihta.

        Lihtsalt varjant b on kindlam ja ohutum imo kui ehku peale v2lja minna. ja wtf sa siis teed veel kui riveri checkid ja ta betib varjant a juures rofl.
        b all day long
        jah ma saan aru, et siukse litsi range on tohhuja laiem kui see üksik ax, aga siiski ohutum, kindlam, mugavam jne standardis valuuevit saada imho
        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Americans gonna american. Esimest korda näen sellist tõlgendust:D
        Last edited by qbj0hn; 15.04.12, 00:30.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #1534
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Kes ütles, et turni peab barreldama?
          Flopi checkides on isegi fishi jaoks su käsi nii faced up kui võimalik ja ülikerge on seal mingisuguse J9o tüüpi airballiga pot maha võtta 2 barreliga.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1535
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Kui teaks rohkem infot vastase kohta siis oskaks edasi vaieldada, antud hetkel võib ainult oletada imo.
            Samamoodi võib postkontori sabas seises mingi tolguse kohta eelarvamusi teha, siin samamoodi. Me ei tea mitte midagi peale esmamulje ja teeme nii deepe analüüse. bs imo. moar info.

            Isegi kui sa statse ei viitsi postitada siis print screen stattidest ja spoilerisse visata mugav ju.

            EDIT: vbl olin QQ käe suhtes veits ülekohtune, aga jään ikka suht enda juurde, et minu antud varjant parem long runis
            Last edited by qbj0hn; 15.04.12, 01:11.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #1536
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              No pagan, see kuu olen enda kohta päris normaalset volüümi näidanud aga seevastu sissetulekud on kujunenud hoopis väljaminekuteks. Kui võidangi, siis mingi pisku. Pühapäeval paar eurtsi ning tänagi ainult +0.60€

              Jälle sai kogu sess tegeletud miinusest (-7€) välja ronimisega. Korra omati mind ära set vs. set situatsioonis aga õnneks/kahjuks oli vastasel väike stäkk.
              Suurim kaotus tuli aga allolevast foldist.

              Vastane 20 kätt 35/35

              $0.05/$0.10 No Limit Holdem
              9 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG Player4 ($8.50)
              UTG+1 Player5 ($10.46)
              MP1 Player6 ($18.40)
              MP2 Player7 ($10)
              MP3 Player8 ($10.32)
              CO Player9 ($13.93)
              BTN Nozzu ($10)
              SB Player2 ($10)
              BB Player3 ($9.54)

              Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is BTN J J
              6 folds, Nozzu raises to $0.40, 1 fold, Player3 raises to $1.20, Nozzu calls $0.80

              Ok, nõme call oli kah vist preflopis.

              Flop: J A 3 ($2.45, 2 players)
              Player3 checks, Nozzu bets $1.90, Player3 goes all-in $8.34, Nozzu folds

              Flop: No sain ma siin panustamata jätta? Ei saanud ju - võimaliku mastitõmbe puhul ju ei anna tasuta kaarti vaid võtad valuet. Samuti oleks siin mind callinud Ax käsi. Aga, et vastane check-shoves...no ma ei tea, püüan praegu veits konservatiivsemalt mängida, mistõttu ma ei tahtnud siin maja püüdma minna. Võimalik et olin muidugi ees kah veel aga...

              Final Pot: $6.25

              Player3 wins $18.85 (net +$9.31)

              Nozzu lost $3.10


              Aga hea, et siin HUD-i kasutamisest juttu tuli. Ise kasutan peale VPIP ja PFR ka flop c-beti ja fold to flop c-beti. Aga milliseid statse te veel NL10 fullringi jaoks soovitaksite HUD-i lisada.
              Ja kui viitsite, siis äkki raatsite ka paari sõnaga lahti seletada miks just neid statte ja mida täpselt ning millises olukorras kasutada. Usun, et paljud oleks tänulikud.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #1537
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                never ei foldi, 3.10 on juba sees ju, 6.90 callida, kui vastasel AA, siis cooler, aga flopatud masti vastu aute pluss, seal pole üldse nuts alati, AK/Q/J tõmbega ja muud sellist, jällegi paned vastase nutsi peale

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #1538
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Kõige kohutavam fold, mida üle pika aja näinud olen. Imestan, et sa endiselt paned vastaseid vaid toprange' peale, kuigi sulle on nii mitmelt poolt vastukaja tulnud, et see leak on.

                  Comment

                  • M6niste
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2009
                    • 345

                    #1539
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Oeh, vastane on 35/35 vend, 20 käe peale, tundub, et üsna agressiivne mängija. Mille peale sa ta siin flopis panid siis et maha viskasid, millega ta oleks sulle 3beti teinud? Ainukesed käed millest taga oled, on AA ja KQ ristid.. Ei taha uskuda et veel kombinatsioone on.. Ja oi kui paljudest kätest sa ees oled, pluss juba investeeritud raha poti 3,1$.. Väga-väga paha fold ma ütleks.. Snap imo..

                    Comment

                    • raidov
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 436

                      #1540
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Võid endale ilmselt üldise reegli panna, et setti ei foldi flopis kunagi..

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #1541
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                        No pagan, see kuu olen enda kohta päris normaalset volüümi näidanud aga seevastu sissetulekud on kujunenud hoopis väljaminekuteks.
                        kas sa ei arva, et põhjus-tagajärg on siin vastupidi vms? et oled normaalset volüümi näidanud just kuna pole hea kaardijooks olnud ja miinuses mängid edasi, aga plussis oleksid lauad mitmelgi päeval varem kinni pannud?

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #1542
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas raidov Vaata postitust
                          Võid endale ilmselt üldise reegli panna, et setti ei foldi flopis kunagi..
                          +1. 100bb deep ja nii madalas limiidis ei foldi never ever flopis setti.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1543
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust



                            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                            9 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player4 ($8.50)
                            UTG+1 Player5 ($10.46)
                            MP1 Player6 ($18.40)
                            MP2 Player7 ($10)
                            MP3 Player8 ($10.32)
                            CO Player9 ($13.93)
                            BTN Nozzu ($10)
                            SB Player2 ($10)
                            BB Player3 ($9.54)

                            Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is BTN J J
                            6 folds, Nozzu raises to $0.40, 1 fold, Player3 raises to $1.20, Nozzu calls $0.80



                            Flop: J A 3 ($2.45, 2 players)
                            Player3 checks, Nozzu bets $1.90, Player3 goes all-in $8.34, Nozzu folds
                            Nozzu folds
                            Nozzu folds
                            Nozzu folds
                            Nozzu Folds
                            Nozzu folds
                            Nozzu folds
                            Nozzu folds
                            Nozzu folds



                            Btw kui sa preflop callisid mis plaan siis oli? super dry flopil top set flopata?
                            Last edited by qbj0hn; 16.04.12, 21:41.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #1544
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Btw kui sa preflop callisid mis plaan siis oli? super dry flopil top set flopata?
                              Nelik loomulikult - nii on kindel eduseis tagatud vähemalt. Top setiga on see jama, et overpairidel 2 outi ja broadwaydel runner rea oudid :'(

                              Comment

                              • M6niste
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 345

                                #1545
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Iroonia irooniaks, katsume siiski toetavamad olla ja seletada, miks oli halb fold, mitte iroonilisi küsimusi esitada, millest ju tegelikult Nozzule mingit kasu pole.. Pokkerimängijad ju õpivadki oma vigadest, järgmine kord on targem!

                                Comment

                                Working...