Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #1321
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Wtff? Mis callil viga on? Käel on väga hea SD value ja nii jääb villainil ruumi bluffimiseks, mida ka nähtavasti üks fishidest seal teha üritas.
    Ok, jääb nii. Mulle endale ei meeldiks 2 villu vastu callida seal lihtsalt.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1322
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      AJ liiga hea käsi, et squuesimiseks ära raisata pre imo.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #1323
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Ei ole küll FR mängija, aga suht kerge sqz tundub sellele vaatamata - 50/30 vello callib seal piisavalt tihti domineeritud saastaga, niti range on seal ka nõrk ning 30/10 fish pole samuti just kuigi terav pliiats ja võib vabalt mingite suited connectoritega uudistama tulla.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1324
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Fair enough.

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #1325
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            AJ liiga hea käsi, et squuesimiseks ära raisata pre imo.
            wtf?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #1326
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas muttaja Vaata postitust
              wtf?
              Mõte selles, et sqeezida võiks polariseeritud kätega, mitte selliseid pooltugevaid käsi stiilis AT, AJ, KQ, KJ jne., millel on callides palju suurem equity kui 3bet potis, sest 3betides blufime sitema välja ja jätame parema sisse ja tabades on keeruline loobuda.

              antud juhul siiski multiway ja selliste vastaste vastu tõuseb AJ value tohutult ja squeeze on a must, jah.
              Last edited by KristjanLaas; 31.03.12, 13:07.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #1327
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                OOP on küll AT, AJ, KQ, KJ tüüpi kätega väga raske mängida IMO, eelistaks igal juhul squeezi.(folditakse juba ilmselt piisavalt palju pre et see kasumlik oleks, kui õiget squeeze size'i kasutad)
                HU potis meeldiks vahest nendega flattida ja nõrkade kätega mixida 3bet range, aga mitte multiway...

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1328
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Eile mõtlesin kuskil kella kahe ajal öösel, et installin HEM2- arvutisse ja vaatan, mis loomaga tegu on.
                  Suht pirtsakas loom on. Esimest korda käivitades crashis kohe. Teist korda kävitades tundus nagu oleks kõik enam vähem vinks-vonks. Aga siis, veelkorra käima pannes ei tunnistanud enam mu serial numbreid.
                  Tunnid kulusid suppordiga kirju vahetades, windowsi kataloogides sorides, faile kustutades ja logisi otsides.
                  Magama sain kella kuuest hommikul ja kaks tundi hiljem aeti juba üles. Nii, et praegu suht zombi. Mistõttu otsustasin, et täna laudadesse ei roni ja tõmban kuule joone alla.

                  Järjekordselt pole põhjust just rahul olla. Ei volüümi ega kasumiga.



                  Lisaks kokku grinditud 54.17€ veel 10 boonuseurot.
                  Ehk siis kuu kokku +64.17€

                  Mängutunde tuli kokku 29.35 ehk siis keskmiselt tund päevas, mis ju nii häbiväärne ei olegi.

                  Aga äkki õnnestub aprillis end kokku võtta ja jätkata sellel kursil, et ei vaata HEM-i vaid kliendi "statsi" nagu paar viimast sessi ning punnitan igapäevaselt vähemalt 500 kätt täis.

                  Siis peaks 15 000 kätt kokku saama - milestone, mis mul ikka veel ületamata.
                  Ja jube vahva oleks ka ju saada kunagi üks +100 eurtsine kuu A noh, vana tõde - lühiajalised rahalised eesmärgid suht mõttetud kuna on liiga palju faktoreid mis ei sõltu sinust.

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #1329
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    vähemalt rahhi tuli

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #1330
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Nojah, vähemalt tuli, mitte ei läinud :) Nii, et tegelikult, peab meeldima.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1331
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Näh, täna kui laudu kinni pakkisin, kujutasin ette, et mingi 5€ ikka kogunes tulumit. A, kogunes-kogunes. Selgus, et ma olin vahepeal jälle tublisti allpool nulljoont ekselnud, mistõttu oli tulemuseks vaid +0.71 €.

                        Täna oli selline suurte foldide päev. Panen need kohtumõistmiseks siia kah.

                        1) Vastane: 22 kätt 23/5

                        $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG Player3 ($3.95)
                        UTG+1 Player4 ($7.85)
                        MP1 Player5 ($5.44)
                        MP2 Player6 ($17.37)
                        CO Player7 ($5.34)
                        BTN Player9 ($9.02)
                        SB Nozzu ($11.06)
                        BB Player2 ($4.02)

                        Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is SB J J
                        1 fold, Player4 calls $0.10, 3 folds, Player9 calls $0.10, Nozzu raises to $0.60, 1 fold, Player4 calls $0.50, Player9 folds

                        Flop: 10 4 9 ($1.40, 2 players)
                        Nozzu bets $0.90, Player4 calls $0.90

                        Turn: 5 ($3.20, 2 players)
                        Nozzu bets $2.10, Player4 calls $2.10

                        River: A ($7.40, 2 players)
                        Nozzu checks, Player4 bets $4.25, Nozzu folds

                        River: Vastik kaart, samas hea blufi kaart. Karta on, et viskasin parema käe maha. Aga äkki oli ikkagi nii, et ta callis mind preflop XA-ga, sai flopil X-le pihta, otsustas kaasa lohiseda ja siis hittis ka riveri. Panustas nii uljalt sellepärast, et uskus, et kuna ma olen kaks tänavat bettinud, siis mul on leht, millest ma nagunii loobuda ei suuda.

                        Final Pot: $7.40

                        Player4 wins $15.57 (net +$7.72)

                        Nozzu collects $0.00 (net -$3.60)
                        Player9 lost $0.10

                        2) Vastane: 61 kätt 55/22

                        $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG Player1 ($10.15)
                        UTG+1 Player3 ($4.67)
                        MP1 Player4 ($4.04)
                        MP2 Nozzu ($10.10)
                        CO Player6 ($6.96)
                        BTN Player7 ($3.85)
                        SB Player8 ($2.65)
                        BB Player9 ($5.63)

                        Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is MP2 A Q
                        3 folds, Nozzu raises to $0.40, 3 folds, Player9 calls $0.30

                        Flop: A J Q ($0.85, 2 players)
                        Player9 checks, Nozzu bets $0.60, Player9 calls $0.60

                        Turn: J ($2.05, 2 players)
                        Player9 checks, Nozzu bets $1.40, Player9 goes all-in $4.63, Nozzu folds

                        Final Pot: $4.85

                        Player9 wins $11.09 (net +$5.46)

                        Nozzu lost $2.40

                        Tundub jube fold, aga vastane ütles pärast, et tal oli J käes.
                        Pakkus, et mul oli A. Ja kui ma siis tunnistasin, et AQ oli tema reaktsioon: "Oo"

                        3) Vastane: 24 kätt 50/23

                        $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG Player9 ($8.01)
                        UTG+1 Player2 ($4.19)
                        MP1 Nozzu ($10.21)
                        MP2 Player4 ($8.15)
                        CO Player5 ($4)
                        BTN Player6 ($3.10)
                        SB Player7 ($5.57)
                        BB Player8 ($4.72)

                        Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is MP1 Q A
                        Player9 raises to $0.20, 1 fold, Nozzu raises to $0.60, 5 folds, Player9 calls $0.40

                        Flop: 10 Q J ($1.35, 2 players)
                        Player9 bets $1.60, Nozzu calls $1.60

                        Flop: Ei osanud ma arvata, millega vastane nii uljalt panustab. Võimalused minust madalamast paarist kuni nut reani välja. Mõtlesin, et hea mõte on callida ja vaadata, mida ta turnil peale hakkab.

                        Turn: 2 ($4.55, 2 players)
                        Player9 bets $5.81, Nozzu folds

                        Turn: No ja hakkaski.

                        Final Pot: $4.55

                        Player9 wins $15.97 (net +$7.96)

                        Nozzu lost $2.20



                        Guilty or not?

                        Comment

                        • SANGPOMM
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 479

                          #1332
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          minraise karistan ise 4kordse ületõstega. AQ käsi on jah siuke keeruline veidi. Ise calliksin maha kuna tihtipeale overbet on weak. Teeksin note ja järgminekord oleks targem.. kui ta teeks niimoodi riveril siis oleks lebofold.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #1333
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Kurja, ma oleks kõik ära callinud ja huvitav kas õigesti või valesti.

                            edit: Viimases oleks ehk foldi tegelt leidnud.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #1334
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Viimast just ei foldiks. Teised on pigem foldid.

                              Viimases vastane liiga random ning üks paar väga tihti vastas. Paljas draw ka vahel. Viimases plaan callida flop ja vaadata, mis edasi tuleb on väga jama. Otsus tuleb juba flopil vastu võtta, sest peaaegu alati tuleb uus pauk.

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #1335
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Esimeses käes ma oleks riverit ise panustanud hoopis, kui chk siis calliks ikka ära. Muidugi tal võib seal A9 tüüpi käsi olla, aga samuti on lauas 10 ja tuksi läinud tõmme, mida A võimaldab riveris korralikult bluffiks ajada.

                                Viimases käes ma AK välistaks turni panuse järgi, Nuts-iga ilmselt nii tugevalt ei lükkaks, pigem kaldub sinna QK peale või siis tõesti jooksis kolmikusse oma taskupaariga. Kui oleksid flopil korraliku rerise teinud siis oleksid aru saanud ilmselt kaugel oled. UTG tõste jaoks tegelikult suht raske flop küll.

                                Comment

                                Working...