Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1291
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mulle tundub pigem, et miinuses sessid venitad ise pikemaks ja plussis sessis jätad lühemaks, mitte vastupidi. Või ei närinud levelit läbi.

    edit: on fire olen täna, igale poole tahan postitada.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1292
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Mulle tundub pigem, et miinuses sessid venitad ise pikemaks ja plussis sessis jätad lühemaks, mitte vastupidi.
      Nii ongi. Kui ma aiman, et olen miinuses,(pärast suuri kaotusi HEM-i ei piilu) siis mängin umbes 100 kätt laua kohta täis, lootuses plussi tagasi jõuda.
      Ent kui ma võidan paar suuremat potti, siis ei suuda vastu panna, piilun HEM-ist tulemust ja kui mulle see meeldib, siis lõpetan mängu ära. Kui jätkaks, siis oleks tõenäoliselt aga need võidukad päevad veel rohkem plussis. Mnjah. Mul on probleeme.

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #1293
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        üldiselt ma teen 7,8,10,10+h sessi ja ,et lõppuks lõppetada ma olen mingi eesmärgi teinud ,kas lasen täis tunnini või teatud summani ja siis lõpetan,vahest on juhtunud ,et olen otsustanud teatud summani lasta ja mingi 0,5 bi puudu ja selleks kulub mingi 4h,samas ka läinud nii,et ei jõuagi sinnamaani ja olen teinud teise eesmärgi ehk siis mingi kell lauad kinni löönud.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1294
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Ära üldse seda raha vaata, ega HEM'i näpi, pärast aega küllaga vaadata.
          Pane mingi x arv käsi paika, ja siis mängi selleni täis, ja mitte mingil juhul ei tohi ennem HEM'i vahtida.

          Comment

          • N1x0n
            Jube Noob
            • Jun 2011
            • 155

            #1295
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            Ära üldse seda raha vaata, ega HEM'i näpi, pärast aega küllaga vaadata.
            Pane mingi x arv käsi paika, ja siis mängi selleni täis, ja mitte mingil juhul ei tohi ennem HEM'i vahtida.
            Nozzu ei saa oma gämbleriverest lahti :D .. nii põkk ka ,et pärnuvahel lõuksi ei saa ja verekaod on minimaalsed :P

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #1296
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Täna mängisin kuni uni peale tuli :). Et HM-i ei vaadanud, siis arvasin, et peaks mingi 500-600 kätt küll olema. A oli hoopis 400.

              Kontole lisandus +5.18€. Põnevaid käsi ette näidata pole, suht rahulik, võiks öelda, isegi igav sess oli.

              Samas, parafraseerides peaministrit, siis: kui see oli igav sess, siis ainult selliseid sesse mängida tahakski :)

              Comment

              • viki
                Grinder
                • Apr 2010
                • 893

                #1297
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Sessi jooksul mängitud käte arvu saad teada,kui vajutad Stats nuppu lauas.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1298
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Ahnii, katsun järgmine kord üles leida. A Coca promos siin mingit eraldi programmijubinat kah, mis loeb mängitud käsi ja FPP-si ja annab sellest valju lörina ja tuledevilkumisega teada kui eesmärgiks seatud käed või punktid täis on.
                  Keegi seda katsetanud on ja Tätte ning Matevere garantii julgeb asjale anda? :)

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #1299
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Stats nupp on lauas all vasakul.See teine asi on eesti keeles valikutest Seadista VIP klubi arenguriba.Seal erinevad võimalused.

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #1300
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                      Ahnii, katsun järgmine kord üles leida. A Coca promos siin mingit eraldi programmijubinat kah, mis loeb mängitud käsi ja FPP-si ja annab sellest valju lörina ja tuledevilkumisega teada kui eesmärgiks seatud käed või punktid täis on.
                      Keegi seda katsetanud on ja Tätte ning Matevere garantii julgeb asjale anda? :)
                      Coca ka ei teadnud et Stats alt seda vaadata saab.:)

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1301
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Täna olin vahepeal juba 10€ miinuses nagu pärast sessi selgus. Suuresti tänu sellele, et stäkiti ära QQ vs. AA PF AI situatsioonis kui floppi tuli nii Q kui A. Bõvajet.

                        Aga üks teine suurelt kaotanud käsi jäi küll veits piinama. Kas siin oleks võimalik olnud fold leida?

                        Vastane: 35 kätt 21/3

                        $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG Player1 ($9.72)
                        UTG+1 Player2 ($12.35)
                        MP1 Player3 ($8.18)
                        MP2 Player4 ($10)
                        CO Nozzu ($11.52)
                        BTN Player7 ($13.41)
                        SB Player8 ($5.21)
                        BB Player9 ($9.91)

                        Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is CO A Q
                        4 folds, Nozzu raises to $0.40, 1 fold, Player8 calls $0.35, 1 fold

                        Flop: 7 Q 7 ($0.90, 2 players)
                        Player8 checks, Nozzu bets $0.70, Player8 raises to $1.40, Nozzu raises to $4.60, Player8 goes all-in $4.81, Nozzu calls $0.21

                        Turn: 8 ($10.52, 2 players, 1 all-in)

                        River: 10 ($10.52, 2 players, 1 all-in)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Igatahes läks vastasele note kirja, et chk-raise on tema puhul nuts. Enamuste puhul vist tegelikult on. Nii, et oleks pidanud vist käe maha panema. Või mis?

                        Õnneks suutsin august välja ronida seks ajaks kui 500 kätt (jap, täna jälgisin statsi mitte HEM-i) täis sai mängitud. Mitte küll päris nulli aga - 3.62€ peale.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1302
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Sellise passiivse vastase vastu suudaks foldida küll jah.

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #1303
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Sul on üldiselt vastaste kohta vähe käsi ja raske otsuseid teha.Ise ma nö suurte fishide vastu,kes mängivad väga palju käsi,lähen pea alati TP ja top kickeriga bustoks.Siin vastane väheste käte kohta preflop passiivne ja fish ilmselt ei ole.Calliks vast flopi raise ja vaataks,mis ta turnis teeb.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1304
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Ehk siis ise huiasin ära. Kurb.
                              Aga noh eks me kõik teeme teinekord vigu.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1305
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                HUD-is on sada erinevat statsi mida saad kasutada, see 23/3 ei ütle mitte m-igi, et mingit arutelu saaks üldse tekkida.
                                Siukse kahtlase stacki vastu ei oskaks eriti foldida küll by default.

                                Comment

                                Working...