Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1171
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Täna oli totsna selline päev, et regularid istusid käsi hõõrudes lauda ja mõtlesid, et nüüd hakkame fishe rookima. Fisid aga mõtlesid, et pohh, reede õhtu, täna ei mängi, lähme jooma parem. Ja niig ragistasidki regsid omavahel.

    Tulemus kah vastav, selle kuu kõige suurem miinus. -8.33 €.

    Kusjuures nagu suuri kaotusi polnudki eriti. Aga kaart lihtsalt ei pidanud.

    Kolm enim kaotanud kätt siis järgmised (ok, ok mõned fhishid ikka olid lauas):

    1) Vastane 28 kätt 39/0

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player4 ($21.89)
    UTG+1 Player5 ($3.55)
    MP1 Player6 ($4.86)
    MP2 Player7 ($9.66)
    CO Nozzu ($10)
    BTN Player1 ($10)
    SB Player2 ($10.20)
    BB Player3 ($10.50)

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is CO K Q
    Player4 calls $0.10, 3 folds, Nozzu raises to $0.50, 3 folds, Player4 calls $0.40

    Flop: Q 3 6 ($1.15, 2 players)
    Player4 bets $1, Nozzu raises to $3.05, Player4 raises to $8.90, Nozzu folds

    Final Pot: $7.25

    Player4 wins $18.62 (net +$9.22)

    Nozzu lost $3.55

    2) Vastane 142 kätt 15/9

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player2 ($11.66)
    UTG+1 Player3 ($10.46)
    MP1 Nozzu ($10.15)
    MP2 Player5 ($10.16)
    CO Player6 ($2.95)
    BTN Player7 ($3.85)
    SB Player8 ($16.88)
    BB Player9 ($13.84)

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is MP1 J J
    2 folds, Nozzu raises to $0.40, Player5 raises to $0.90, 4 folds, Nozzu calls $0.50

    Flop: 3 A K ($1.95, 2 players)
    Nozzu checks, Player5 checks

    Turn: 5 ($1.95, 2 players)
    Nozzu bets $1.20, Player5 calls $1.20

    River: 6 ($4.35, 2 players)
    Nozzu checks, Player5 checks

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    3) Vastane: 33 kätt 30/18

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player4 ($3.10)
    UTG+1 Player5 ($10)
    MP1 Player6 ($10)
    MP2 Player7 ($15.07)
    CO Player8 ($10.27)
    BTN Nozzu ($10.87)
    SB Player1 ($9.60)
    BB Player3 ($10.75)

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is BTN 6 A
    Player4 calls $0.10, 4 folds, Nozzu raises to $0.50, 2 folds, Player4 calls $0.40

    Flop: J 2 K ($1.15, 2 players)
    Player4 checks, Nozzu bets $0.75, Player4 raises to $1.50, Nozzu folds

    Final Pot: $2.65

    Player4 wins $4.03 (net +$2.03)

    Nozzu lost $1.25


    RUI

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1172
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Kurat tahaks ka, et kõige sitemal päeval on miinus ainult 1bi :D.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #1173
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Nojah, ega ta palju pole jah:)
        Samas ega mu parimad päevad pole kah NL10s paremad olnud kui +1 BI.
        Nii, et kõik on tasakaalus.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1174
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Huvitav värk, ei tea millest siuke asi tuleb. See pole eriti normaalne.
          Su käsi üle vaadates tundus kõik viimase peal olevat aga huvitav, et nii väiksed swingid. Aga noh kui aint nutsuga broke minna ja osata foldida siis vast ei olegi need suuremad.


          Huviprst vaatasin enda lifetime NL10 käsi aastast 2009. 43k kätt mänginud, parim sess +63$ (1.8k kätt) ja kõige halvem sess -42$ (2.4k kätt).
          Last edited by qbj0hn; 16.03.12, 21:31.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #1175
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            esimene käsi on raise-fold standard liin?

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #1176
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Huviprst vaatasin enda lifetime NL10 käsi aastast 2009. 43k kätt mänginud, parim sess +63$ (1.8k kätt) ja kõige halvem sess -42$ (2.4k kätt).
              Nojah, eks see mängib kah mõneti rolli, et minul võtab 1.8K käe mängimine neli sessi.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #1177
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                esimene käsi on raise-fold standard liin?
                mõtlesin siin endamisi sama

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1178
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  esimene käsi on raise-fold standard liin?

                  Mmm....pigem mitte. Võib olla oleks õigem olnud jah callida ja vaadata, mis vastane turnil teeb. Samas ma uskusin raisedes, et olen ees ta Qx-ist aga ei tahtnud eriti turnile minna, sellise vastase puhul ei tea ju iial, mis tal selle muti kõrval olla võib ja oleks läinud mõistatamiseks. Sestap tundus kiirelt mängimine parem mõte. Aga noh, kui ta omakorda mu stäki suuruselt üle tõstis, siis ma ei tahtnud enam kontrollida, kas mu oletus, et olen ees, ikka paika peab.

                  Ent ikkagi jah, vast oleks parem liin olnud flopil callida ja siis turnil bet/raiseda.
                  Last edited by Nozzu; 16.03.12, 21:44.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1179
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Ma calliks seal alati peaaegu iga vastase vastu.
                    Kui raiseks, siis sellise vastase vastu kelle vastu enam ei loobuks. Pole vaja oma kätt bluffiks keerata.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1180
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Midagi on selles loogikas valet...targemad kinnitage mu kahtlusi

                      EDIT: see siis Nozzu viimase posti kohta

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1181
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Tundub mõistlik. Aga kui vastane turnil ja riveril uuesti panustab ja ütleme ülekaarti lauda ei tule. Siis callid maha lihtsalt?

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #1182
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                          Midagi on selles loogikas valet...targemad kinnitage mu kahtlusi

                          EDIT: see siis Nozzu viimase posti kohta
                          Kinnitan. See on jälle see vana teema, et kui ma arvan, et olen ees, siis miks ma siin ometi tema shovet ei callinud.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #1183
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            btw kui flopi callid ja vastane turnil checkib, siis võid vabalt järgi checkida, sest enamasti 3 streeti valuet ei saa kehvemalt sellisel boardil ja siis riveri callida/betida.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1184
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Raiseda on seal ajuvaba muidugi, pmst mis sa teed on seal see, et keerad oma käe blufiks selle asemel, et antud käega ohutult showdownile saada.


                              +1 laasi eelmisele postile.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #1185
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Ok aga kui vastane turnis 2nd barreli paneb?
                                Selline call-call-call liin tundub kuidagi nõrk ja kulukam kui raise fold.

                                Comment

                                Working...