Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #616
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui tead head mängu siis NL5 biidid any time I think:)
    Ma ei uskund muidu jah et selliste stattidega nagu 12/10 või 13/11 saab head winrate näidata

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #617
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Isegi 11/9 saab http://www.poker-edge.com/poker-player-stats/ronfar3/

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #618
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Yai, minu kohta ütleb poker-edge:
        Shark - He is a very solid player with a tight and aggressive playing style. He should be avoided at the tables as he is a tough opponent.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #619
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          See öösel mängimine on küll asi, mida ma vist tegema ei hakka. Kui öösel mängida, siis unerütm sassis ja olen päev otsa pahur. Mingi kolm aastat tagasi polnud muidugi väga vahet kuna magan, aga praegu annab järgmisel päeval tunda.

          EDIT: Tegelikult varem ärkamine võib-olla töötaks isegi.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #620
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            Ausalt öelda, ei ole. PS-is on FR laudu küll. Raske on küll leida häid laudu aga..noh, saab hakkama. Ja 6maxile ümber lülitumine nõuaks jälle ümber õppimist ja harjumist.
            Kui sul nii hea winrate 12bb siis muidugi ei ole mõtet mingi muutust kaaluda ja ainult limiidis edasi.
            Aga kui kopp starsist ees ja enam niihästi ei lähe siis kindlasti proovi ongame FR mänge ka.Saad natuke rohkem rakebacki ja vast softimad mängud ka.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #621
              Laks käes

              Täiesti ulme kui hästi preflopis täna kaart jooksis: 8 X AA, 9 X AK, 4 X KK, 5 X QQ. Ja sellele vaatamata oli tulemuseks kuu kõige kehvem sess: - 4.01 E

              Enim kaotanud käsi:

              Vastane 42 kätt ja 10/7


              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
              8 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG Player7 ($7.98)
              UTG+1 Player8 ($3.36)
              MP1 Player9 ($4.31)
              MP2 Player1 ($5)
              CO Nozzu ($5.55)
              BTN Player4 ($2)
              SB Player5 ($4.55)
              BB Player6 ($5)

              Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is CO Q K
              4 folds, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, Player5 calls $0.18, 1 fold

              Preflop:...

              Flop: 2 10 K ($0.45, 2 players)
              Player5 checks, Nozzu bets $0.35, Player5 calls $0.35

              Flop: Kena.

              Turn: 4 ($1.15, 2 players)
              Player5 checks, Nozzu bets $0.75, Player5 calls $0.75

              Turn: Ma ei usu, et vastane siin mastitõmbe peal on. Nii, et midagi ei muutu ja võib edasi panustada.

              River: 3 ($2.65, 2 players)
              Player5 checks, Nozzu bets $1.50, Player5 raises to $3, Nozzu calls $1.50

              River: Jälle plank. Panustan ja loodan, et vastane maksab oma väiksema kunni või TA-ga mind kinni.

              A vat mida tema hoopis pihus hoidis. Põrsas selline.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              Enim võitnud:

              Vastane 277 kätt ja 37/2


              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
              9 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG Player7 ($3.21)
              UTG+1 Player8 ($5)
              MP1 Player9 ($4.76)
              MP2 Nozzu ($6.12)
              MP3 Player2 ($3.62)
              CO Player3 ($2.66)
              BTN Player4 ($6.54)
              SB Player5 ($2.22)
              BB Player6 ($11.17)

              Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP2 J J
              Player7 calls $0.05, 2 folds, Nozzu raises to $0.25, 5 folds, Player7 calls $0.20

              Flop: 2 8 J ($0.57, 2 players)
              Player7 checks, Nozzu checks

              Flop: Ehkki mastitõmme on maas, valin siiski slowplay. Ma ei tea, võib-olla viga, sest kui ta kalake on masti tõmbamas, siis ta maksab nagunii kõik kinni. Aga kui ei ole...noh, siis võib ta c-beti peale minema kaapida ja minul jääb raha saamata.

              Turn: 6 ($0.57, 2 players)
              Player7 bets $0.25, Nozzu raises to $0.50, Player7 calls $0.25

              Turn: Ok, aeg hakata talt raha välja meelitama. Väga palju ei taha jällegi teda üle tõsta. Rabeleb teine muidu konksu otsast ära.

              River: 3 ($1.57, 2 players)
              Player7 bets $0.85, Nozzu raises to $2.75, Player7 calls $1.61

              River: Mast ei tulnud täis aga vastane panustab suht julgelt. Samas tal ei saa mitte midagi olla mis mind biidiks. Seega tõstan ja loodan, et saan calli. Ja see hull calliski :)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




              Ehkki tänane kaotus polnud suur, on veits nõme tunne ikkagi. Niipalju häid kaarte ja selline võidupotentsiaal läks lihtsalt täielikult lörri. Nüüd võib-olla ootan pool aastat oma ässasid.

              RUI

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #622
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                esimene miinuspäev see aasta? samas kui täna said sellise koslepi, siis tõenäoliselt järgmised paar nädalat jälle tuleb normaalne jooks, kus saad plussi näidata (loodetavasti) iga päev. edu!

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #623
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                  esimene miinuspäev see aasta? samas kui täna said sellise koslepi, siis tõenäoliselt järgmised paar nädalat jälle tuleb normaalne jooks, kus saad plussi näidata (loodetavasti) iga päev. edu!
                  Ei, paraku teine miinuspäev juba. Kuu esimene sain samuti kohe miinuse kirja. Küll natuke väiksema, kui tänane. Iga miinuspäeva järel hiilib mu pähe aga häriv mõte, et mis saab siis, kui ma ka homme kah kaotan. Prrr....

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #624
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Tuntav stagnatsioon mõtlemises. Mis toimub?

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #625
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Tuntav stagnatsioon mõtlemises. Mis toimub?
                      Koslepi mõju all alles :) Kui sa nüüd seda päeva raporti järgset postitust mõtled ja seda, et "millal need ässad nüüd jälle tulevad". Tean küll tegelikult, et võib juhtuda, et ma saan homme 100 käe jooksul 78 korda järjest AA kätte.

                      Nagu ma ütlesin, siis ei näe ma selles vähem kui 1 BI suuruses kaotuses midagi hullu. Lihtsalt, on ju veits kummaline, et kuu parima kaardijooksuga sess toodab kuu kõige suurema miinuse.

                      Või on stagnatsiooni näha mu käte juurde postitatud mõttekäikudes ja selgitustes? See oleks juba pahasti.
                      Last edited by Nozzu; 19.01.12, 20:43.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #626
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Ma pidasin silmas seda minraisemist ja vastaste meelitamist.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #627
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Ma pidasin silmas seda minraisemist ja vastaste meelitamist.
                          Ummm....OK. Ma tean, et teooria ütleb, et oma monstereid tuleb mängida kiirelt ja agressiivselt ja setti ei slowplayta. Eriti veel tõmmetega laual. Aga...ma ei saa ju alati vastast mastitõmbe peale panna. Ja kui tal ei oleks olnud mastitõmmet, poleks ma oma setiga sellest teisest käest midagi kätte saanud.

                          Turnil oleks pidanud jah, ehk korraliku, kolmekordse raise tegama, siis oleks riveril rahade sissesaamine lihtsam olnud. Aga jällegi, vastane panustas nii väikselt, et ma ei uskunud, et tal midagi mõistlikku käes on ja seetõttu ei tahtnud ma suuremalt tõsta. Tõstmata jätta kah nagu ei saanud, sest siis oleks riveril veel keerulisem nuppe sisse saada.


                          Hoopis esimese käe river on see, mis mind häirib. Kätt siia postitades ja isegi seletusi kirjutades, ei pannud ma tähele, et vastane check-raises seal. Hmm...ja sellises olukorras call polnud minu poolt vist kõige nutikam mõte. Loodetavasti mängu ajal ma ikka märkasin, et callin :)

                          See on muidugi sümptomaatiline, et võitva sessi puhul ei ole kellelgi nagu käte kohta midagi öelda. Ent nii kui tuleb kaotus, on kõik järsku väga pahasti ja valesti mängitud. No võib-olla ongi.

                          Näiteks nagu ka see ainuke AA käsi, millega täna kaotasin. Ülejäänutega ma lihtsalt ei võitnud suurt midagi, peale blindide.

                          Vastane: 56 kätt 21/11


                          $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                          8 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG Player4 ($4.63)
                          UTG+1 Player5 ($5.16)
                          MP1 Nozzu ($5.41)
                          MP2 Player7 ($5.14)
                          CO Player8 ($9.10)
                          BTN Player1 ($5)
                          SB Player2 ($2.98)
                          BB Player3 ($2.21)

                          Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP1 A A
                          1 fold, Player5 raises to $0.17, Nozzu raises to $0.56, 5 folds, Player5 calls $0.39

                          Flop: 6 4 7 ($1.19, 2 players)
                          Player5 checks, Nozzu bets $0.90, Player5 goes all-in $4.60, Nozzu folds

                          Flop: Novot. Mida see vastase check-shove siin tähendada võiks ja kas teie calliskite siin? Ma ei usu, et tal on käes KK või AA. Nendega oleks me saanud juba enne floppi nupud sisse. QQ välistaks samal põhjusel.
                          Ise panin ma ta tema flopi käitumise järgi väikse taskupaari peale, mis nüüd seti hittis. Rida ma ei usu, sest nendeks vajalike kaartidega poleks ta PF ise tõstnud ega mind ka callinud. Ja kui ta ka oleks siin rea hittinud, siis ei oleks tal olnud vähimatki põhjust siin nuppe kohe sisse lükata. Nii, et sett, mis ülekaartide lauda tulles ohtus satuks, on minu meelest kõige tõenäolisem.
                          Muidugi on võimalik ka väike ülepaar nagu TT või JJ. Aga kas mul on ikka vaja oma ülepaariga seda kontrollima hakata.

                          Vot, oleks flop lauda toonud J, Q või K siis ma poleks vastase shove peale siin kaarte maha visanud. Aga et ta just sellise flopi pealt nii käitub....

                          Final Pot: $6.69

                          Player5 wins $6.55 (net +$1.39)

                          Nozzu lost $1.46
                          Last edited by Nozzu; 19.01.12, 21:18.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #628
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Kas sa jätad alati top seti cbettimata sellise boardil?

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #629
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Kas sa jätad alati top seti cbettimata sellise boardil?
                              Ei, mitte alati. Ja varem mitte kunagi(või noh, võib-olla mõni väga harv juhus on olnud). Aga TP on mind õpetanud seda aeg-ajalt tegema, et anda vastasele võimalus midagi hittida. Eks me ole niimoodi paar korda päris valusasti kõrvetada kah saanud. Aga teinekord jälle korraliku poti koju toonud.

                              Näe, näiteks siin ei jätnud täna:



                              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                              8 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Nozzu ($5)
                              UTG+1 Player1 ($5.39)
                              MP1 Player2 ($2.68)
                              MP2 Player4 ($4.62)
                              CO Player5 ($7.75)
                              BTN Player6 ($2.18)
                              SB Player7 ($6.33)
                              BB Player8 ($1.88)

                              Pre-Flop: ($0.12, 8 players) Nozzu is UTG A A
                              [Player2 posts $0.05]
                              Nozzu raises to $0.25, 3 folds, Player5 calls $0.25, 3 folds

                              Flop: 9 4 A ($0.62, 2 players)
                              Nozzu bets $0.41, Player5 calls $0.41

                              Turn: 2 ($1.44, 2 players)
                              Nozzu bets $0.95, Player5 folds

                              Final Pot: $2.39

                              Nozzu wins $2.32 (net +$0.71)

                              Player5 lost $0.66

                              A siin jälle jätsin:

                              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                              8 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Player9 ($5.07)
                              UTG+1 Nozzu ($5.23)
                              MP1 Player2 ($5.44)
                              MP2 Player3 ($9.68)
                              CO Player4 ($2.03)
                              BTN Player6 ($5.15)
                              SB Player7 ($2.86)
                              BB Player8 ($4.95)

                              Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is UTG+1 K K
                              1 fold, Nozzu raises to $0.20, 4 folds, Player7 calls $0.18, 1 fold

                              Flop: 3 K Q ($0.45, 2 players)
                              Player7 checks, Nozzu checks

                              Turn: J ($0.45, 2 players)
                              Player7 checks, Nozzu bets $0.30, Player7 calls $0.30

                              River: K ($1.05, 2 players)
                              Player7 checks, Nozzu bets $0.60, Player7 calls $0.60

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by Nozzu; 19.01.12, 21:34.

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #630
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust

                                Näiteks nagu ka see ainuke AA käsi, millega täna kaotasin. Ülejäänutega ma lihtsalt ei võitnud suurt midagi, peale blindide.

                                Vastane: 56 kätt 21/11


                                $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                                8 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG Player4 ($4.63)
                                UTG+1 Player5 ($5.16)
                                MP1 Nozzu ($5.41)
                                MP2 Player7 ($5.14)
                                CO Player8 ($9.10)
                                BTN Player1 ($5)
                                SB Player2 ($2.98)
                                BB Player3 ($2.21)

                                Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP1 A A
                                1 fold, Player5 raises to $0.17, Nozzu raises to $0.56, 5 folds, Player5 calls $0.39

                                Flop: 6 4 7 ($1.19, 2 players)
                                Player5 checks, Nozzu bets $0.90, Player5 goes all-in $4.60, Nozzu folds

                                Flop: Novot. Mida see vastase check-shove siin tähendada võiks ja kas teie calliskite siin? Ma ei usu, et tal on käes KK või AA. Nendega oleks me saanud juba enne floppi nupud sisse. QQ välistaks samal põhjusel.
                                Ise panin ma ta tema flopi käitumise järgi väikse taskupaari peale, mis nüüd seti hittis. Rida ma ei usu, sest nendeks vajalike kaartidega poleks ta PF ise tõstnud ega mind ka callinud. Ja kui ta ka oleks siin rea hittinud, siis ei oleks tal olnud vähimatki põhjust siin nuppe kohe sisse lükata. Nii, et sett, mis ülekaartide lauda tulles ohtus satuks, on minu meelest kõige tõenäolisem.
                                Muidugi on võimalik ka väike ülepaar nagu TT või JJ. Aga kas mul on ikka vaja oma ülepaariga seda kontrollima hakata.

                                Vot, oleks flop lauda toonud J, Q või K siis ma poleks vastase shove peale siin kaarte maha visanud. Aga et ta just sellise flopi pealt nii käitub....

                                Final Pot: $6.69

                                Player5 wins $6.55 (net +$1.39)

                                Nozzu lost $1.46
                                Ma vaataks mis ta UTG avamis % on, siis on näha, kas 4,6,7 poketid sinna rangesse mahuvad. Kuna ta keskmine pfr on 11, siis kaldun arvama, et UTG'lt on see oluliselt väiksem ja sealt ka pm top rangega avab. Võib-olla mõtles samamoodi, et slowplayb QQ+. Teisalt on 56 käeline sämpel suhteliselt väike.
                                Arvan, et ei oleks maha suutnud visata AA'd.
                                Last edited by bluelite; 19.01.12, 22:32. Põhjus: .

                                Comment

                                Working...