Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #601
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mis stattidega sa ise lased?

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #602
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      Mis stattidega sa ise lased?
      Ma usun, et viimasel ajal olen ma agressiivsemaks ja lahtisemaks läinud aga keskmine on PS-is selline:

      Käsi: 17941

      VPIP: 13.9
      PFR: 11.1
      3bet%: 3.1
      Agg: 5.61
      Agg%: 38.4
      Steal%: 26.7

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #603
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Jälle üks päev kirjas. + 4.19 E
        Selline hea jooks on üheltpoolt meeldiv. Teisalt tõstab see kuidagi nii ära, et pokker hakkab mu jaoks aina rohkem ja rohkem tähendama. Hommikul ärgates ootan juba õhtut, et saaks uuesti mängima hakata. Tööle jalutades mõtlen pokkerist. Tööjuures vaatan tunnis vähemalt korra foorumid läbi. Töölt tagasi jalutades mõtlen pokkerist. Pfff...

        Teine negatiivne aspekt on aga see, et sellise hiiteri mõjul tekib mingi võlts võitmatuse tunne. On oht hakata lauas lollusi tegema, halbu calle, arvestusega, et ahh, nagunii joppab jälle. Siiani olen sellest küll vist hoiduda suutnud.

        Enim kaotanud käsi täna:

        Vastane: 37 kätt 47/0

        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
        8 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG Player3 ($6.70)
        UTG+1 Player4 ($5.37)
        MP1 Player5 ($1.81)
        MP2 Player7 ($2.86)
        CO Nozzu ($10.36)
        BTN Player9 ($4.90)
        SB Player1 ($5.71)
        BB Player2 ($2)

        Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is CO A K
        Player3 calls $0.05, 1 fold, Player5 calls $0.05, 1 fold, Nozzu raises to $0.30, 3 folds, Player3 calls $0.25, Player5 folds

        Preflop:...

        Flop: J Q 7 ($0.72, 2 players)
        Player3 checks, Nozzu bets $0.49, Player3 raises to $0.98, Nozzu calls $0.49

        Flop: Tõmbeid on kenasti aga loodan c-betiga poti kätte saada kuna laud mono. Check-raise saan hoopis. Ma kah ei tea, TP ilmselt ei kõhkleks siin kõikide nuppude sisselükkamisega. Aga mina lihtsalt callin ja loodan hittida.

        Turn: 3 ($2.68, 2 players)
        Player3 checks, Nozzu checks

        Turn: Blank. Aga, et vastane check-raises mind flopil, siis siin ei taha talle selleks uuesti võimalust anda. Võtan tasuta riveri.

        River: 7 ($2.68, 2 players)
        Player3 bets $3, Nozzu folds

        River: Minust mööda. Vastaselt overbet. Iisi fold.

        Final Pot: $5.68

        Player3 wins $5.55 (net +$1.27)

        Player5 lost $0.05
        Nozzu lost $1.28


        Enim võitnud käsi

        Vastane: 9 kätt 78/67

        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
        9 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG Player1 ($4.70)
        UTG+1 Player2 ($2.02)
        MP1 Player3 ($6.44)
        MP2 Player4 ($4.47)
        MP3 Player5 ($1.79)
        CO Player6 ($5.03)
        BTN Player7 ($3.55)
        SB Nozzu ($5.20)
        BB Player9 ($5.29)

        Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is SB Q A
        3 folds, Player4 raises to $0.10, 3 folds, Nozzu raises to $0.30, 1 fold, Player4 calls $0.20

        Preflop: Minbet on limp. Limpereid tuleb kottida. Igast positsioonist.

        Flop: 9 5 K ($0.65, 2 players)
        Nozzu bets $0.40, Player4 calls $0.40

        Flop: Rõhun kunnile ja c-betin.

        Turn: A ($1.45, 2 players)
        Nozzu bets $0.91, Player4 raises to $1.82, Nozzu calls $0.91

        Turn: Alright, sain oma oudile pihta. Pole põhjust jalga gaasilt tõsta. Aga saan raise. OK, mõtlen ma, flopil callis ta mind lihtsalt äss kõrgega ära, pidades mu c-beti blufiks. Nüüd sai oma ässale pihta. Aga mul on tõenäoliselt parem kikker. Aga raisel pole mõtet, sest halvem käsi mind siin vast ei calliks seega callin ise.

        River: 9 ($5.09, 2 players)
        Nozzu bets $2.68, Player4 calls $1.95

        River: Suht kehv kaart tuleb lauda. Aga pott on juba nii suur ja vastase stäkk nii väike, et isegi kui ta oma nupud sisse uhaks, ma ei saaks loobuda. Sestap lükkan hoopis ise nuppe.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        RÖH

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #604
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Sa 6maxile pole mõelnud üle minna muidu?

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #605
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            Sa 6maxile pole mõelnud üle minna muidu?
            Ausalt öelda, ei ole. PS-is on FR laudu küll. Raske on küll leida häid laudu aga..noh, saab hakkama. Ja 6maxile ümber lülitumine nõuaks jälle ümber õppimist ja harjumist.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #606
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Palju sul keskeltläbi FR'is lauda satub mängijaid kelle VPIP on 40 või enam?

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #607
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                Palju sul keskeltläbi FR'is lauda satub mängijaid kelle VPIP on 40 või enam?
                No kui kaks sellist meest on, siis olen juba häpi. Tavaliselt tuleb ühega leppida.
                Ja noh, siis on veel tegelasi kelle statid on mingi 40+/28+ nendega ma ei oska kah eriti midagi peale hakata. Suht abamugavad vastased. Sellised 40/6 tüübid on lahedad. Aga paraku on see haruldane ja väljasuremisohus liik.

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #608
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                  RÖH
                  go girl!

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #609
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Kui mängijagte hulka vaadata ja limiiti siis tundub FR ikaldus küll, aga ilmselt on terve armee neid 12/10(empty seat) vendi, kes oma blindid 90% foldivad :)

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #610
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                      Kui mängijagte hulka vaadata ja limiiti siis tundub FR ikaldus küll, aga ilmselt on terve armee neid 12/10(empty seat) vendi, kes oma blindid 90% foldivad :)
                      Mõned empty seatid:

                      Vinivici on 5bb/100 ja 13/11 http://www.pokertableratings.com/sta...h/vinivici9586
                      Jrockhaf on 6.4bb/100 ja 12/10. http://www.pokertableratings.com/sta...earch/jrockhaf
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #611
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Mõned empty seatid:

                        Vinivici on 5bb/100 ja 13/11 http://www.pokertableratings.com/sta...h/vinivici9586
                        Jrockhaf on 6.4bb/100 ja 12/10. http://www.pokertableratings.com/sta...earch/jrockhaf
                        Haa, ma olen oma 14/11 heas seltskonnas :) 12.1bb/100

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #612
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                          No kui kaks sellist meest on, siis olen juba häpi. Tavaliselt tuleb ühega leppida.
                          Ja noh, siis on veel tegelasi kelle statid on mingi 40+/28+ nendega ma ei oska kah eriti midagi peale hakata. Suht abamugavad vastased. Sellised 40/6 tüübid on lahedad. Aga paraku on see haruldane ja väljasuremisohus liik.
                          Kui mängida õigel ajal, siis mitte.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #613
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                            Kui mängida õigel ajal, siis mitte.
                            Hmm, minu jaoks on praegu ainult üks aeg mängimiseks. Aga...millal on muidu õige aeg?

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #614
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                              4:00 - 8:00 hommikul

                              21:00-3:00 on neid kõige rohkem(regulare), aga kindlasti ei ole nad parimad, sest järjekorrad on kohutavad ja fishid ei ole kunagi laudade waiting listis, parimad lauad on siis, kui on mingi laudade lagunemise aeg, ehk tekib palju open seatidega laudasi, seega ka siis kui peak time hakkab langema, siis kuskil 00:00-3:00 tekib ka väike heateri aken, aga 4:00-8:00 on lihtsalt kõige nutsusem aeg. Viimase nädala jooxul olen mõned korrad sattunud 5 fishiga lauda. Seda juhtub enamasti deep laudades, sest neil on harva waiting list.
                              ^^
                              Last edited by Priidix; 18.01.12, 23:14.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #615
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Pagan, ja mina mängin just sel ajal, kui regularid liikvel. Teoreetiliselt oleks võimalik muidugi ka mängida enne tööd. Nii 6:00 - 8:00 aga...hmm, see oleks vist juba liig. Vähemalt sellel levelil ja selle raha eest, ei ole seda mõtet teha.

                                Comment

                                Working...