Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #556
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Peaasi, et mingeid juhtmeid grindimise ajal jälle läbi ei lõika. (kui hästi mäletan oli siuke insident)

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #557
      Re: Nozzu on nüüd tagasi

      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
      (veits jutu alguse juurde tagasi tulles: kuniks naine peolt koju jõuab - tavaliselt juhtub see millalgi 7 paiku hommikul :) )
      Siis sa ju lausa ideaalne mees, kui lased naisel niimoodi väljas lõõgastumas käia.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #558
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        See on see värk, et naiskad veavad enda keha kell 7 ommiql koju aga kui vaene mees veits pokkerit mängib lõigatakse juhtmed läbi.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #559
          Mutid mängivad

          Ok, aitab küll täna ööseks. Kontol + 4.80 eurot juures.

          Enim kaotanud käsi:

          Vastane: 37 kätt ja 32/5

          $0.02/$0.05 No Limit Holdem
          8 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG Player7 ($5.50)
          UTG+1 Player8 ($2.45)
          MP1 Player9 ($6.33)
          MP2 Player2 ($2.07)
          CO Player3 ($10.61)
          BTN Nozzu ($5)
          SB Player5 ($6)
          BB Player6 ($5.45)

          Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is BTN Q Q
          5 folds, Nozzu raises to $0.20, Player5 calls $0.18, 1 fold

          Preflop:...

          Flop: 5 6 J ($0.45, 2 players)
          Player5 checks, Nozzu bets $0.35, Player5 calls $0.35

          Flop: Ülepaariga standard c-bet. Äkki mingi J kõrge callib.

          Turn: 7 ($1.15, 2 players)
          Player5 checks, Nozzu bets $0.75, Player5 raises to $1.50, Nozzu calls $0.75

          Turn: Hmmh...imelik check-raise vastaselt. Peaks tähendama monsterit, eriti veel selline automaatne kahekordne tõste aga...äkki on ikkagi mingi JA või JK käsi. Et raise ei ole suur ja mul on ülepaar, siis callin ära.

          River: 5 ($4.15, 2 players)
          Player5 checks, Nozzu checks

          River: Paardunud board ilmselt ehmatas vastase ära nii et saan tasuta showdowni.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Enim võitnud:

          Vastane: 38 kätt ja 61/24

          $0.02/$0.05 No Limit Holdem
          7 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG Player7 ($7.93)
          UTG+1 Nozzu ($5.41)
          MP Player1 ($15.30)
          CO Player2 ($2.35)
          BTN Player3 ($5)
          SB Player4 ($3)
          BB Player5 ($5.01)

          Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is UTG+1 Q Q
          1 fold, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, Player2 raises to $0.45, 3 folds, Nozzu raises to $2, Player2 goes all-in $2.35, Nozzu calls $0.35

          Preflop: Mutte maha ei pane eks. Aga ma mõtsin, et parem on nendega siis juba PF nupud sisse saada kui flopil kõrgemat kaarti nähes mõistatama hakata.

          Flop: 8 A 4 ($4.77, 2 players, 1 all-in)

          Turn: 2 ($4.77, 2 players, 1 all-in)

          River: 4 ($4.77, 2 players, 1 all-in)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Enda mutt võiks kah nüüd juba ju koju jõuda

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #560
            Re: Nozzu on nüüd tagasi

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            aga ma mõtlen, et äkki meie oleme alles sellises suhte kujunemise ja jõujoonte paikapanemise faasis
            Tundub küll, et ainult sina oled see keda paika pannakse.
            Aga see on küll tore, et pokkerilauas oled asja jooksma saanud.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #561
              Re: Mutid mängivad

              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust

              Enda mutt võiks kah nüüd juba ju koju jõuda
              looool

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #562
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #563
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Tegelt ka sa lased naisel nii teha endale? Siis sa arvatavasti ka tead, kelle jalas on püksid. :P.
                  Endal täpselt samad statsid btw. :D naisega koos 2,5aastat, laps 1,5aastane. Detsembris oli hullem tüli ja saigi praktiliselt lahku mindud aga kui Eestisse tagasi jõudsin, siis sai ikkagi ära lepitud. Õnneks on mu naise puhul tegemist siukse veits korralikuma isendiga.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #564
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Mina Nozzu asemel oma musta pesu avalikult ei peseks.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #565
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                      Tegelt ka sa lased naisel nii teha endale? Siis sa arvatavasti ka tead, kelle jalas on püksid. :P.
                      Endal täpselt samad statsid btw. :D naisega koos 2,5aastat, laps 1,5aastane. Detsembris oli hullem tüli ja saigi praktiliselt lahku mindud aga kui Eestisse tagasi jõudsin, siis sai ikkagi ära lepitud. Õnneks on mu naise puhul tegemist siukse veits korralikuma isendiga.
                      Known fact, et 2-3a on kõige keerulisem aeg. Elatakse üle või..


                      Kuigi jah, natuke piinlik, et kõik arvamust avaldavad sellisel delikaatsel teemal.

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #566
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Mina Nozzu asemel oma musta pesu avalikult ei peseks.
                        100% nõus siinkohal. ise Nozzu asemel laseks kogu selle teema sisu ära kustutada alates 04:23 viimasest sulgudes olevast lausest (v.a. sessi kokkuvõte (aga kindlasti kaasa arvatud selle sessikokkuvõtte all olev viimane lause)). paljud siin elavad sulle kaasa, aga liiga palju ei maksa ka siinsetele inimestele avaldada ega neid usaldada.

                        OFFTOPIC: backdoorsex, kuidas põlv on?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #567
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                          100% nõus siinkohal. ise Nozzu asemel laseks kogu selle teema sisu ära kustutada alates 04:23 viimasest sulgudes olevast lausest (v.a. sessi kokkuvõte (aga kindlasti kaasa arvatud selle sessikokkuvõtte all olev viimane lause)). paljud siin elavad sulle kaasa, aga liiga palju ei maksa ka siinsetele inimestele avaldada ega neid usaldada.

                          OFFTOPIC: backdoorsex, kuidas põlv on?
                          Kergelt parem. Tundub, et siiski midagi hullu pole. Liigutada saab juba kergemalt aga ikkagi valudega. Kardan, et tööl läheb raskeks aga tuleb üle elada.

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #568
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            ah vatever.
                            Last edited by peete82; 15.01.12, 12:44.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #569
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Lõpetage ära enne, kui see kuhugile perekool.com lingitakse....

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #570
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Nozzu ära kuula neid eetikavendi, see mis sa kirjutad on tore ja selline suhtumine peabki olema, positiivne ja analüüsiv. Elu tuleb mõnuga võtta mitte üksi kodus väriseda ja oma probleemide sees istuda. Kes kardab, et teised loevad ei pea kirjutama, Nozzu ei karda ja on julge ning kirjutab mida tahab.

                                Comment

                                Working...