Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #286
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mõtle selle peale,et paljud mängijad on tulnud laudadesse lihtsalt meelelahutuseks.Mitte raha võitma,nagu enamus eestlasi.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #287
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas viki Vaata postitust
      Mõtle selle peale,et paljud mängijad on tulnud laudadesse lihtsalt meelelahutuseks.Mitte raha võitma,nagu enamus eestlasi.
      +1000

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #288
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        vaevalt, et enamus

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #289
          Rage

          Enne ma ei saanud nendele Rage piltidele üldse pihta ja need tundusid nõmedad. Nüüd aga, pärast seda kui ma esimese ise valmistasin, paistab asi hoopis teises valguses. Anyway, siit siis teine seik mu elust ragesse panduna.

          Juhtus see seik täna. Vahetult enne pokkerilaudade avamist. Õnneks suutsin pettumusest üle olla ja mängida.

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #290
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            paari kuu pärast mõtled lihtsalt, et "ah, hea küll, ma mängin üles liikumise asemel 2 kuud kauem NL50 ja ostan selle 999 arvuti kohe välja"
            Last edited by pokkerisheriff; 16.12.11, 23:36. Põhjus: "mänginud" -> "mängin"

            Comment

            • hakkameimema
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2011
              • 349

              #291
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
              paari kuu pärast mõtled lihtsalt, et "ah, hea küll, ma mänginud üles liikumise asemel 2 kuud kauem NL50 ja ostan selle 999 arvuti kohe välja"

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #292
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                irf, ühe sõna kirjutasin jah valesti seal ("mängin" asemel kogemata "mänginud") ja tulemusena kõlas algne postitus nagu mingi peast natuke käsn oleks selle kirjutanud või midagi :D nüüd ära parandatud see näpukas.
                Last edited by pokkerisheriff; 16.12.11, 23:45.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #293
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                  irf, ühe sõna kirjutasin jah valesti seal ("mängin" asemel kogemata "mänginud") ja tulemusena kõlas algne postitus nagu mingi peast natuke käsn oleks selle kirjutanud või midagi :D nüüd ära parandatud see näpukas.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #294
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Kui sa NL2s 1000 käe projekti teed, ei räägi ma sinuga enam kunagi. Või kui sa üldse NL2 mängid.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #295
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Kui sa NL2s 1000 käe projekti teed, ei räägi ma sinuga enam kunagi. Või kui sa üldse NL2 mängid.
                      OK, piisavalt mõjus hoiatus. 1000 käe projekt jääb ära. Või vähemalt ei toimu see NL2-s.

                      Comment

                      • hakkameimema
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2011
                        • 349

                        #296
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        Kui sa NL2s 1000 käe projekti teed, ei räägi ma sinuga enam kunagi. Või kui sa üldse NL2 mängid.
                        Ma juba kartsin, et see post jääb hiljaks :D

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #297
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                          Ma juba kartsin, et see post jääb hiljaks :D
                          Ega palju puudu ei jäänud :)
                          Juhul kui mul oleks õnnestunud välja minekust viilida, oleks täna 1K projekti NL2-s ära teinud.

                          Comment

                          • redddman10
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 703

                            #298
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            peast käsn aasta ütlus imo

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #299
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Kui sa nii väga tahad 1000 teha, siis ma ütlen uuesti, et lisa kaks lauda. Aitab küll sellest neljast. Ja script tööle, siis pole muret.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #300
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Huvitav huvitav mis script, kas kasutate mingit robotit (keelatud)? Sheriff palun vaata üle, ALARMA!

                                Comment

                                Working...