Re: [NL100 SH] muttaja
1-2 playmoney. Fulltilt. Esimene käsi 72o. Teen bb pealt kalkuleeritud foldi kui 3bet juba ees. Teine käsi ATo. Sama tüüp 3betib ees. Lähen riski peale välja ja kütan. KK vastas. A flopis ja raha mulle. Tahab tulla. Fuck yeah.
1-2 playmoney. Fulltilt. Esimene käsi 72o. Teen bb pealt kalkuleeritud foldi kui 3bet juba ees. Teine käsi ATo. Sama tüüp 3betib ees. Lähen riski peale välja ja kütan. KK vastas. A flopis ja raha mulle. Tahab tulla. Fuck yeah.


Comment