Re: [NL100 SH] muttaja
teise käe ma limbiks või avaks ja foldisk 3bet peale. see mängib ju suht halvasti kui vastasel on pos ja initsiatiiv
teise käe ma limbiks või avaks ja foldisk 3bet peale. see mängib ju suht halvasti kui vastasel on pos ja initsiatiiv
Comment