[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • p0l1
    Grinder
    • Jan 2011
    • 581

    #1021
    Re: [NL100 SH] muttaja

    2) jep, mõlemal peab olema lülitet afaik

    Comment

    • atu1337
      Julm Donk
      • Feb 2009
      • 68

      #1022
      Re: [NL100 SH] muttaja

      run it twice on rigged indeed, enamasti toru saanud või läheb splitti

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #1023
        Re: [NL100 SH] muttaja

        Kas mul on seal alati AK vastas? Suht nitine regular, kes polnud varem millalgi silma jäänud. Üldiselt on detsember kulgenud üle kivide ja kändude. Kuskil 5h mängu veel, siis saan vähemalt milestone boonuse kätte.

        Poker Stars, $1/$2 No Limit Hold'em Cash, 9 Players
        Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

        MP2: $200 (100 bb)
        MP3: $200 (100 bb)
        CO: $228.57 (114.3 bb)
        BTN: $213.34 (106.7 bb)
        SB: $260.86 (130.4 bb)
        BB: $200.28 (100.1 bb)
        Hero (UTG+1): $200 (100 bb)
        UTG+2: $277.87 (138.9 bb)
        MP1: $256.69 (128.3 bb)

        Preflop: Hero is UTG+1 with A Q
        Hero raises to $6, 2 folds, MP2 calls $6, MP3 folds, CO calls $6, BTN folds, SB calls $5, BB folds

        Flop: ($26) 7 4 2 (4 players)
        SB checks, Hero checks, MP2 checks, CO checks

        Turn: ($26) A (4 players)
        SB checks, Hero bets $16, MP2 calls $16, 2 folds

        River: ($58) 4 (2 players)
        Hero bets $22, MP2 raises to $48, Hero ???

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #1024
          Re: [NL100 SH] muttaja

          No kamoon...

          Poker Stars, $1/$2 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
          Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

          BTN: $289.30 (144.7 bb)
          SB: $200 (100 bb)
          BB: $82.88 (41.4 bb)
          Hero (UTG): $397.82 (198.9 bb)
          MP: $328.83 (164.4 bb)
          CO: $209 (104.5 bb)

          Preflop: Hero is UTG with K K
          Hero raises to $6, 3 folds, SB calls $5, BB folds

          Flop: ($14) K 7 4 (2 players)
          SB checks, Hero bets $10, SB calls $10

          Turn: ($34) A (2 players)
          SB checks, Hero bets $20, SB raises to $64, Hero raises to $381.82 and is all-in, SB calls $120 and is all-in

          River: ($402.00) 2 (2 players, 2 are all-in)

          Results: $402.00 pot ($2.80 rake)
          Final Board: K 7 4 A 2
          SB showed A A and won $399.20 ($199.20 net)
          Hero mucked K K and lost (-$200 net)

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #1025
            Re: [NL100 SH] muttaja

            Miski tegelane üritas täna kavaldada. Fullring; BUvB. Stealin ja saan insta min3beti otsa. Kuna tegu tundus olevat regulariga, tundus kahtlane. Sain flopile pihta oma SC-ga ja kuna turn ja river olid mõlemad suht kehvad kaardid barreldamiseks, siis chekkisime maha. Näitas KK. Mõne agressiivsema tegelase vastu päris hea liigutus andmaks talle vahendid enda üles poomiseks. Ehk siis miscklicki reppimine. Proovisin ise ka hiljem 6maxis: BB pealt AA ja insta min-squeezisin. Kahjuks midagi tõestatud ei saanud, sest villasel oli KK... :P

            Sain täna vahepeal isegi kaardi jooksma, ent viimase 15 minti kuulerdasin 3BI-d ära, A no 2BI-d siis jäi plussi. 200k vpp milestone sai ka lõpuks tehtud. Pinged maas, ehk head eeludsed heaks mänguks.

            Üks käsi ka. Kui callisin, siis oli juba 4bettimise plaan küpsenud. Mul on AA või KK ja villane foldib. Töötas. Ehk siis AA/KK coldcallimine on piisavalt tavaliseks muutunud, et sellised liigutused kasumlikud oleksid.

            Poker Stars, $1/$2 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
            Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

            SB: $248.78 (124.4 bb)
            BB: $200 (100 bb)
            UTG: $396.12 (198.1 bb)
            MP: $218.01 (109 bb)
            Hero (CO): $256.16 (128.1 bb)
            BTN: $276.48 (138.2 bb)

            Preflop: Hero is CO with Q K
            UTG folds, MP raises to $6, Hero calls $6, BTN calls $6, SB folds, BB raises to $30, MP folds, Hero raises to $58, 2 folds

            Results: $73 pot
            Hero mucked Q K and won $73 ($43 net)

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #1026
              Re: [NL100 SH] muttaja

              Ei ole tuju midagi postitata. Käsi ei tule ja kui tulevad, siis coolerid. Mingid tüübid saavad must vabalt üle sõita, sest no ei ole mitte mingit rohtu kuskilt võtta. Siis aegajalt muidugi herocallin nutsude vastu. Täna callisin AJ-ga 3beti (3-kesi lauas); QJ8 flop. Villane chekib... mõttetu turn ja river. Barreldasi end surnuks. Arvasin, et saan valuet. Lollus. Aga no kui kuskilt ei ole valuekäsi võtta, siis tuleb need välja mõelda. Ei teagi nüüd, kust toda positiivset lööki võtta, mis asjad paika sätib.



              Uploaded with ImageShack.us

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #1027
                Re: [NL100 SH] muttaja

                kõik nl200 ?

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #1028
                  Re: [NL100 SH] muttaja

                  Mhmh

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #1029
                    Re: [NL100 SH] muttaja

                    Ah ega see 11-12 BI-d pole tegelt palju, ent mindset ei pea vastu sellisele tuuleveskitega võitlemisele.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #1030
                      Re: [NL100 SH] muttaja

                      Proovi table selection veel parem võtta sellise jooksu ajal, aitab variatsiooni vähendada.

                      Comment

                      • Pyha Karu
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 565

                        #1031
                        Re: [NL100 SH] muttaja

                        Ma soovitasin sul vahepeal Fyte käest coachi võtta, aga sa isegi ei vastanud midagi sellele. Mingi uhkuse asi hoiab tagasi või oled juba võtnud varem?

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #1032
                          Re: [NL100 SH] muttaja

                          Ei ole miski uhkuse asi. Puudub sellise asjaga varasem kogemus. Olen seda tükk aega kaalunud ja nüüd täna kirjutasin talle (enne sinu posti:P). Eks näis. Viimasel ajal olen tõesti liiga vähe tegelnud enese harimisega, tulenevalt võibolla ka sellest, et paaril viimasel kuul oli soliidne pluss ja ei pööranud piisavalt palju oma probleemsetale kohtadele tähelepanu.

                          Comment

                          • Blackbirds
                            FPP Pro
                            • May 2010
                            • 206

                            #1033
                            Re: [NL100 SH] muttaja

                            IMO grindi nl100 pisut. Regid kõvasti weakimad ja aitab enesekindlust tõsta. Samuti mõnusalt väiksem variance ning ma väidaks, et kokkuvõttes on seal profit ka kõvem, kui sa just väga hero ei ole, aga sel juhul beatiks lõtva nl200+ ka.

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #1034
                              Re: [NL100 SH] muttaja

                              See on üks võimalus, ent siis tuleb üles ronides jälle limiidga kohanema hakata. Hetkel BR piisav, niiet vast vingun ja halan ja mängin ikka edasi.

                              Comment

                              • redddman10
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 703

                                #1035
                                Re: [NL100 SH] muttaja

                                Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                                Ma soovitasin sul vahepeal Fyte käest coachi võtta, aga sa isegi ei vastanud midagi sellele. Mingi uhkuse asi hoiab tagasi või oled juba võtnud varem?
                                sa ise ei coachi? tundub et suht hästi biidid.

                                Comment

                                Working...