Re: [NL100 SH] muttaja
Ma ise lõpetasin ära, kuna leidsin, et see ei mõju mängule hästi. Muudab laisaks, robotlikuks. Laudade valik kaob täiesti ära. Kui sa ütled, et raske laudu kokku saada, siis võta mitu limiiti, fullring ja 6max mõlemad jne.
Ma ise lõpetasin ära, kuna leidsin, et see ei mõju mängule hästi. Muudab laisaks, robotlikuks. Laudade valik kaob täiesti ära. Kui sa ütled, et raske laudu kokku saada, siis võta mitu limiiti, fullring ja 6max mõlemad jne.
Comment