Re: muttaja; zooom-zoooom
Tegin just 1800 kätt nl50, sest rolli ei luband kõrgemal mängima. Nl50 sujus aga väga hästi ja tee nüüd paar tundi sadata, kus päeval rängalt põrusin. Nukker on see seis :/. Pole kunagi varem mitte ligilähedaseltki nii kaua mõõnas olnud, rääkimata kaotatud summadest.
Tegin just 1800 kätt nl50, sest rolli ei luband kõrgemal mängima. Nl50 sujus aga väga hästi ja tee nüüd paar tundi sadata, kus päeval rängalt põrusin. Nukker on see seis :/. Pole kunagi varem mitte ligilähedaseltki nii kaua mõõnas olnud, rääkimata kaotatud summadest.
Comment