[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #451
    Re: muttaja; zooom-zoooom

    Tegin just 1800 kätt nl50, sest rolli ei luband kõrgemal mängima. Nl50 sujus aga väga hästi ja tee nüüd paar tundi sadata, kus päeval rängalt põrusin. Nukker on see seis :/. Pole kunagi varem mitte ligilähedaseltki nii kaua mõõnas olnud, rääkimata kaotatud summadest.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #452
      Re: muttaja; zooom-zoooom

      Miks sa kuskil mujal ei proovi mängida.Sa juba Supernova või jahid seda.
      Stars ongi üks rigged sait.

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #453
        Re: muttaja; zooom-zoooom

        Supernovani läheb ca kuu veel aega. Varem mängisin Partys, tundus ka kohati rigged :)
        Tegelikult on asi selles, et mulle jubedalt meeldib too Zoom. Ei pea laudu valima ning saan alustada ja lõpetada kui vaid ise tahan. Vb oleks mõistlik mängida neljal laual Zoomi ja siis otsida kõikide tubade peale kokku paar fisššist lauda juurde. Aga selleks oleks vast ühte monitori juurde vaja, sest hetkel olen harjunud, et neli Zoomi lauda ilutsevad kõik üksteise kõrval. Ja hetkel pole toda rolli ka, mida tubade vahel ära jaotada.

        Eile aga langes vahepeal roll ca 1k$ peale, niiet pidin tegema sessiooni nl50 vahale. Tegin seal käpelt 7BI plussi. Öösel natuke nl100 ja. Lõpetasin päeva 14$ plussis. Hakkab tulema =)

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #454
          Re: muttaja; zooom-zoooom

          Zoomi jaoks soovitatakse üldiselt suuremat rolli kui tava mängu puhul. Alla 1K kukkuda ja siis veel NL50t mängida ei ole soovitatav isegi tavalaudades. Ma saan aru, et sa mängid veel suht looselt nii pre kui post. Ilmselt sellepärast sa swingidki palju.

          Ise hetkel NL25 Zoom ja roll pisut üle 1K

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #455
            Re: muttaja; zooom-zoooom

            Sul oli migni 25bi downer nl200 ja sa vahepeal rääkisid 500 shottimisest? eriti thin brm

            Comment

            • atu1337
              Julm Donk
              • Feb 2009
              • 68

              #456
              Re: muttaja; zooom-zoooom

              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
              Miks sa kuskil mujal ei proovi mängida.Sa juba Supernova või jahid seda.
              Stars ongi üks rigged sait.
              +1

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #457
                Re: muttaja; zooom-zoooom

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Sul oli migni 25bi downer nl200 ja sa vahepeal rääkisid 500 shottimisest? eriti thin brm
                Tundub, et OP-l on liferoll eraldi täiesti vms, sest enne starsi kolimist kirjutas kuidas partys nl400 reg oli, ometigi alustas starsis nl50st.

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #458
                  Re: muttaja; zooom-zoooom

                  Eks mul on jah ikka mingiks ajaks elamisraha kõrvale pandud. Muidu ei peaks ju närvid üldse vastu. Kui oleks vaja vaid õlu külmikusse osta, siis toksiks nl50 ja oleks häpi. Ent tahaks pigem heaks mängijaks saada ja kunagi kõrges konkurenstis kaasa lüüa.

                  BRM on täiesti OK; ehk 20BI peab koos olema, et üles liikuda, ja kui alla selle langen, siis olen ka alla liikunud. Eelmise kuu lõpus oli miski 1BI 20-st puudu ja jäigi nl500 mängimata. Nüüd tuleb vaid kõvasti volüümi anda ja rasked ajad üle elada... Ja miks Zoomi jaoks peaks konservatiivsemat BRMi kasutama?

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #459
                    Re: muttaja; zooom-zoooom

                    Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                    Eks mul on jah ikka mingiks ajaks elamisraha kõrvale pandud. Muidu ei peaks ju närvid üldse vastu. Kui oleks vaja vaid õlu külmikusse osta, siis toksiks nl50 ja oleks häpi. Ent tahaks pigem heaks mängijaks saada ja kunagi kõrges konkurenstis kaasa lüüa.

                    BRM on täiesti OK; ehk 20BI peab koos olema, et üles liikuda, ja kui alla selle langen, siis olen ka alla liikunud. Eelmise kuu lõpus oli miski 1BI 20-st puudu ja jäigi nl500 mängimata. Nüüd tuleb vaid kõvasti volüümi anda ja rasked ajad üle elada... Ja miks Zoomi jaoks peaks konservatiivsemat BRMi kasutama?
                    gl, h2sti 6eldud

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #460
                      Re: muttaja; zooom-zoooom

                      muidu vahepeal olen sirvinud teemat ja m6nedki hh-d minu arust kehvasti m2ngitud aga pole midagi 6elnud sest ei tea mis readid/dynaamika jne sul, kui tahad v6in p2rast m6ned yles otsida ja m6ne kommentaari 6elda?

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #461
                        Re: muttaja; zooom-zoooom

                        Nojah, hakkasin siis suure hurraaga jälle mängima. Tunniga 7BI läind ja panen lauad kinni. No ei ole võimalik võita ja ei oska enam midagi endaga peale ka hakata.

                        Asja ilmestavad talised käed. Mitte kaotuste suuruste põhjal vaid põhimõtteliselt.:

                        Poker Stars, $0.50/$1 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
                        Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

                        BTN: $284.55 (284.6 bb)
                        Hero (SB): $100 (100 bb)
                        BB: $56.39 (56.4 bb)
                        UTG: $109.82 (109.8 bb)
                        MP: $479.08 (479.1 bb)
                        CO: $45.04 (45 bb)

                        Preflop: Hero is SB with J J
                        2 folds, CO raises to $3, BTN folds, Hero raises to $10, BB folds, CO calls $7

                        Flop: ($21) K 5 3 (2 players)
                        Hero bets $10.03, CO calls $10.03

                        Turn: ($41.06) 3 (2 players)
                        Hero checks, CO bets $11, Hero raises to $27, CO calls $14.01 and is all-in

                        River: ($91.08) 5 (2 players, 1 is all-in)

                        Results: $91.08 pot ($2.80 rake)
                        Final Board: K 5 3 3 5
                        Hero showed J J and lost (-$45.04 net)
                        CO showed 3 A and won $88.28 ($43.24 net)

                        *****************************

                        Poker Stars, $0.50/$1 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
                        Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

                        BTN: $100 (100 bb)
                        SB: $56.51 (56.5 bb)
                        BB: $100 (100 bb)
                        UTG: $103 (103 bb)
                        MP: $104 (104 bb)
                        Hero (CO): $113.68 (113.7 bb)

                        Preflop: Hero is CO with 9 K
                        UTG raises to $2.25, MP folds, Hero calls $2.25, BTN folds, SB calls $1.75, BB folds

                        Flop: ($7.75) 4 3 2 (3 players)
                        SB bets $2, UTG folds, Hero calls $2

                        Turn: ($11.75) 9 (2 players)
                        SB bets $2, Hero raises to $10, SB calls $8

                        River: ($31.75) 4 (2 players)
                        SB bets $2, Hero calls $2

                        Results: $35.75 pot ($1.61 rake)
                        Final Board: 4 3 2 9 4
                        SB showed 4 8 and won $34.14 ($17.89 net)
                        Hero mucked 9 K and lost (-$16.25 net)

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #462
                          Re: muttaja; zooom-zoooom

                          loosim oled sa kindlasti kui enamus seal zoomis aga gl !

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #463
                            Re: muttaja; zooom-zoooom

                            Ei tea mis sa selles zoomis leiad.
                            Table selectionit teha ei saa fishe paremal käele pidevalt istuma ei saa mis peaks ju köige alus olema.
                            Kui supernova kohe tulemas siis jah raske tuba ka vahetada nagu soovitasin.
                            Mina prooviks küll vahelduseks näiteks ongames.Sebid mingi rakeback diili ka endale.
                            Seal jääb lauas alati üks koht vabaks .Kui kärmed näpud saad istekohta vahetada ja peaaegu alati fishi suhtes positsioonis olla.

                            Comment

                            • atu1337
                              Julm Donk
                              • Feb 2009
                              • 68

                              #464
                              Re: muttaja; zooom-zoooom

                              zoom on pask, mõttetu coolerdamine käib, mängi parem tavalisi laudu :)

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #465
                                Re: muttaja; zooom-zoooom

                                Kas HEMis cold-call re-raise statsi pole?

                                Comment

                                Working...