[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #4066
    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas Makuz Vaata postitust
    Vastasel palju vähem nutted combosi ranges kui meil. Suure osa tema rangest moodustuvad Kx, Ax tüüpi käed millel on väga räigelt equityt meie käe vastu. Also nõrgematel regidel on komme QT c/r-ida ka sellisel turnil lootuses koheselt 2p+ käed ära stackida. Sinu mõttekäik oleks arusaadav, kui vastase range oleks polariseeritud sellisel boardil, aga spotis kus vastase range koosneb semitugevatest kätest siis overfoldimija vastu 3barrel ainuõige liin. Selles suhtes 7x-ga kõige parem 3barreldada, kuna blockib kõvasti tema 2pair combosi.
    Vastase vastu, kes overfoldib on ok vb. Aga as std on väga halb kombo barreldamiseks, sest see 2 pair blocker efekt backfireib meid, kuna enamus käsi mis turni barreli vastu foldib on just naked 7x, Jx käed ja me ei taha siis 7xi blockida. Seega hoopis kaotame turni fold equityt.

    E: Ja strateegiliselt parem oleks valida barreldamiseks käed mis suuredavad igal tänaval FEd. Ehk siis mingid rea+hea Ax blockerid. Aga ma rohkem HU peal ka vb 6maxis ei pea paika.
    Last edited by gamblingFTW; 13.12.15, 23:16.

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #4067
      Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
      Vastase vastu, kes overfoldib on ok vb. Aga as std on väga halb kombo barreldamiseks, sest see 2 pair blocker efekt backfireib meid, kuna enamus käsi mis turni barreli vastu foldib on just naked 7x, Jx käed ja me ei taha siis 7xi blockida. Seega hoopis kaotame turni fold equityt.

      E: Ja strateegiliselt parem oleks valida barreldamiseks käed mis suuredavad igal tänaval FEd. Ehk siis mingid rea+hea Ax blockerid. Aga ma rohkem HU peal ka vb 6maxis ei pea paika.
      Kuna meil eesmärk 3 panna, siis 7x omamine on väga nuts, sest blokime 77,A7,K7,J7. Riveris on meil just hea bettida kui me ei bloki Ax ja Kx, sest vastasel on siis rohkem käsi mida ära foldida.

      Comment

      • Confidence
        FPP Pro
        • Mar 2015
        • 200

        #4068
        Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Algselt postitas Fortune Vaata postitust
        Kuna meil eesmärk 3 panna, siis 7x omamine on väga nuts, sest blokime 77,A7,K7,J7. Riveris on meil just hea bettida kui me ei bloki Ax ja Kx, sest vastasel on siis rohkem käsi mida ära foldida.
        Sul on õigus.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #4069
          Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Algselt postitas Confidence Vaata postitust
          Sul on õigus.
          mille põhjal seda väidad?

          edit: huvitav, et kõik proovivad leida ilma arvutusteta gto solutione exploitable olukorra jaoks (kusjuures keegi peale OP ei tea kui exploitable see olukord on)
          Last edited by donkament; 14.12.15, 19:49.

          Comment

          • anatoli grinder
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2010
            • 337

            #4070
            Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Nu ei tea midagi weak A, Jx või KT võis mucki lennata küll sellise haige sizingu peale.
            :D

            Comment

            • Confidence
              FPP Pro
              • Mar 2015
              • 200

              #4071
              Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Algselt postitas donkament Vaata postitust
              mille põhjal seda väidad?

              edit: huvitav, et kõik proovivad leida ilma arvutusteta gto solutione exploitable olukorra jaoks (kusjuures keegi peale OP ei tea kui exploitable see olukord on)
              Ma ei viitsi pikka postitust kirjutada. GTO-like solution oleks enamus ajast checkida sest ei retaini equityt väga hästi dünaamilisel boardil (semi) bluffina. Ning mingi % bettida, puusalt panen 25% ajast max, et mingitel runotidel 3barreldada. GTO-like strateegias nõuab väga palju kombosid mixed strateegiat millega on mõttetu oma pead vaevata, pigem mängida lihtsustatud verisooni sellest ja hoida oma meelerahu.
              Sure- protection oleks kena aga kui võrrelda kaht liini.
              1) bettime for protection, slight value et välja pushida natuke equityt. Samas seda tehes teema vastase range tugevamaks, ja paljudel runoutidel on meil mõted blokkerid et bluffix keerata (ei blocki ridu/flushe)
              2) checkime ja anname vastase rangele tasuta equityt aga samas hoiame ta range laia, kui ta hitib parema paari siis tõenäoliselt ei face me tugevat aggressiooni ehk saame oma equity ikka realiseerida.
              Ta saab semi bluffida ja me foldima best handi- ei ole hullu sest me seda osa tema rangest bettides välja nii kui nii ei foldiks.

              Comment

              • Confidence
                FPP Pro
                • Mar 2015
                • 200

                #4072
                Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Galfondil on RIO's 2 head teooria videot mis sobiksid hästi selle käe juurde. Üks oli "Unexpected value" teist ei mäleta. Kel RIO on, soovitan vaadata.

                Comment

                • feelitwell
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2015
                  • 328

                  #4073
                  Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas Confidence Vaata postitust
                  Ma ei viitsi pikka postitust kirjutada. GTO-like solution oleks enamus ajast checkida sest ei retaini equityt väga hästi dünaamilisel boardil (semi) bluffina. Ning mingi % bettida, puusalt panen 25% ajast max, et mingitel runotidel 3barreldada. GTO-like strateegias nõuab väga palju kombosid mixed strateegiat millega on mõttetu oma pead vaevata, pigem mängida lihtsustatud verisooni sellest ja hoida oma meelerahu.
                  Sure- protection oleks kena aga kui võrrelda kaht liini.
                  1) bettime for protection, slight value et välja pushida natuke equityt. Samas seda tehes teema vastase range tugevamaks, ja paljudel runoutidel on meil mõted blokkerid et bluffix keerata (ei blocki ridu/flushe)
                  2) checkime ja anname vastase rangele tasuta equityt aga samas hoiame ta range laia, kui ta hitib parema paari siis tõenäoliselt ei face me tugevat aggressiooni ehk saame oma equity ikka realiseerida.
                  Ta saab semi bluffida ja me foldima best handi- ei ole hullu sest me seda osa tema rangest bettides välja nii kui nii ei foldiks.
                  Last edited by feelitwell; 15.12.15, 16:53.

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #4074
                    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 9 players
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    MP1: $25.03
                    Hero (MP2): $213.05
                    CO: $200.00
                    BTN: $200.00
                    SB: $200.00
                    BB: $177.20
                    UTG: $297.14
                    UTG+1: $235.60
                    UTG+2: $240.54

                    Pre Flop: ($3.00) Hero is MP2 with 6 9
                    1 fold, UTG+1 calls $2, 2 folds, Hero raises to $8, 1 fold, BTN raises to $22, 3 folds, Hero raises to $50, BTN calls $28

                    Flop: ($105.00) 5 7 8 (2 players)
                    Hero checks, BTN bets $38, Hero calls $38

                    Turn: ($181.00) J (2 players)
                    Hero checks, BTN bets $112 all in, Hero calls $112

                    Final Pot: $405.00
                    Hero shows 6 9 (a flush, Ten high)
                    BTN mucks A A
                    Hero wins $201.10
                    Hero wins $201.10
                    (Rake: $2.80)


                    Võib-olla natuke loose iso, teades et tagant suht decent % light 3betitakse. Vastasel oligi käsi, aga lihtsalt haige flop! Tegelt pole õnnega midagi pistmist, puhas skill ja easy game!

                    Kui millegi üle nuriseda, siis vb 4bet sizing on liiga suur...

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #4075
                      Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      OOP on 4beti sizing fine?

                      Comment

                      • Confidence
                        FPP Pro
                        • Mar 2015
                        • 200

                        #4076
                        Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        SIzing on hea, bottom range pole mõtet 4bettida.

                        Comment

                        Working...